Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Niedoszła pani chciała sprawdzić jak Nemo reaguje na inne psy. Spotykała się z nim na spacerze z sunią swojej bratowej. I nie było problemu. Kilkukrotne wprowadzenie suni do domu kończyło się wielką awanturą i wybuchem agresji u Nemo łącznie z zębami. Nie ma co ryzykować. Nemo jest po prostu rozpuszczonym jedynakiem. Pani sama przyznała, że to ich wina. Młodzi z Wrocławia odezwali się i ustalamy termin wizyty. Jestem umówiona na poniedziałek.
  2. Już dzwoniłam. Czekam na odpowiedź czy i kiedy możemy się spotkać u nich.
  3. No i d...a blada. Nuri nadal bez domu. Okazało się, że Nemo jest bardzo terytorialny i nie ma mowy, żeby wpuścił do domu psa.
  4. Fajna dziewusia. Ma dużo zalet. Trzeba je wyeksponować w ogłoszeniach. Może ktoś pokocha ją bezwzględną miłością. Życzę jej.
  5. Jeszcze nie. Dopóki sunia jest w hoteliku, to niech ogłoszenia wiszą.
  6. Okazało się, że kolczyki są w paczce Aska7. Uff. Dziękuję za potwierdzenie.
  7. Nuri miała odwiedziny w ubiegł środę. Książę Nemo nie był zainteresowany dziewczynką. Ale przyszła młodsza pańcia jest w niej zakochana. Rozmawiałam 2 x ze starszą pańcią czyli mamą młodszej. Są zdecydowane na adopcję Nuri, w weekend miały kupić dla niej legowisko, zabawki. Dla Nemo też, żeby nie było mu przykro, że sunia ma nowe, a on nie. Nuri pojedzie dopiero za ok. 2 tygodnie ze względów organizacyjnych. Miałam jeszcze chętnych z Wrocławia, ludzie po 25 lat. Wyglądali na sensownych i nawet byłam umówiona na wizytę PA, ale po rozmowie z paniami, odwołałam. Byli bardzo zawiedzeni.
  8. Świetnie, że dało radę zrobić 2 w 1. Fajna sunieczka. Nie macie jak jej oddzielić nawet w łazience, żeby nie musiała iść do boksu?
  9. Oszaleję, pakowałam je, może komu innemu wysłałam. Chyba przestanę robić bazarki.
  10. Czarna dama. Uwielbiam założone łapki na krzyż. Elegancja Francja.
  11. Jak zwykle jestem niepoprawną optymistką i łudzę się, że komuś się zgubiła. Kciuki oczywiście w pogotowiu.
  12. Fajna sunieczka. Wygląda na to, że nie skrzywdzona psychicznie.
×
×
  • Create New...