Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. własnie o to chodzi,że został znaleziony w rejonie Kochanowskiego,Czackiego to równoległa do Koch.
  2. Sprawdźcie czy Skorek nie jest psem z ul.Czackiego 28 A we Wrocławiu pp.Abramowicz.Tam był podobny i od jakiegos czasu go nie widzę.Był takim wędrowniczkiem i łowcą serc suczek,a własciciele niezbyt się przejmowali,bo dawał sobie radę.
  3. Malutka,przerażona,hopaj na górę.
  4. Nie ma problemu nauczyć psa chodzenia na smyczy.Myślę ,że jesteście miłośnikami zwierząt i dobrymi wnukami,więc możecie na początku babci pomóc.To jest mały piesek.
  5. Jeżeli pies ma obrażenia wewnętrzne,to operacja jest potrzebna natychmiast,bo się wykrwawi do brzucha.Obawiam się ,ze może nie dotrwać do poniedziałku:placz:Mam nadzieję,że dostaje leki przeciwbólowe.Pewnie do lasu zawlókł go ten,kto go potrącił.:mad:Ciekawe czy własciciel nie szuka go.Biedna psina:placz:.
  6. Oczywiście,że podli ludzie.A poza tym wydało się,że to nie taka nagła sprawa,bo przeprowadzka nie wyskakuje z dnia na dzień.I jeszcze ta fałszywa troska o psinkę,wolą ją uśpić , zeby nie męczył się w schronisku!!!:angryy:Chyba żarty.A mix pekińczka i szpica nie może ważyć ok.20 kg.Moze ważyć co najwyżej do 10 kg.Po prostu nie będzie chciało sie wychodzić na spacer.Zabawka się znudziła,ot co.:mad:
  7. Przemas,to może powiedz dziewczynie o Bacy.Może kupi temat.
  8. ja też zaglądam do Foksi.Ona pewnie ze strachu jest taka.Potrzeba jej trochę czasu,ale z pewnością nie w schronisku.:shake:
  9. co za podli ludzie!!taki psiaczek nie nadaje się do bloku?to w takim razie jaki??Serce pęka.Może ktoś weźmie go na tymczas.Sama bym wzieła,ale mieszkam za daleko.Podajcie ile może ważyć ,jaki jest do dzieci.
  10. mało mi serce nie pęknie,bo uwielbiam takie kudłacze.Nietsty nie mogę go wziąć,bo mam 2 psiaki ze schroniska.Jednego od października,a drugiego od 6 tygodni.Buuu.
  11. jest bardzo fajny,oby znalazł domek.Zresztą najbardziej się liczy serducho,a uroda.Wiooo,na górę.
  12. wpłacam na Finka 50 zetów,byle mu nie obcięli łapki,to jest najłatwiejsze.Trezba walczyć!!!
  13. Mój Dolar też był śmierdziuszek i g...z niego płyneło podczas pierwszej kapieli.A teraz jest piękny ,słodki,wierny jak pies,pies.Był w schronie 2 lata,ale już nadrabia zaległości w miłości.Życzę powodzenia wspaniałej ,przyszłej właścicielce.To się nazywa mieć SERDUCHO!!
×
×
  • Create New...