Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84484
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. słodka jest,ale widać,że czuje się jeszcze niepewnie,chciałabym,ale boję się.Zupełnie jak mój Dolar,który jest u nas 4 mieś.,identycznie się zachowuje
  2. jak dobrze,że ją wyciągnęłas :multi:,miałaś trudności z tym draniem?oddał Ci ją na zawsze?
  3. słodziak kudłaty,kocham:loveu:takie najbardziej,zdrowiej i szukaj domku :lol:
  4. kochany klejnocik i jego opiekunowie,teściowie też, ciiii,to na ucho powiedziane
  5. wygląda jak źrebaczek:lol:,cudeńko,kolejne zresztą,mogłabym miec tuzin takich
  6. pewnie,że zmięknie,a potem będzie kochał ja obłędnie,z tymi najbardziej opornymi zawsze tak jest :lol:
  7. no,mam nadzieję,że do domku, a nie do schronu ;)
  8. no własnie ta cisza jesy niepokojaca :placz:
  9. że psiaki są piękne to oczywiste,ale jakie piękne są dogomaniaczki :crazyeye:,jakieś wybrane chyba:evil_lol:,z tych co widziałam koń trojański ,teraz Hala,dobrze ,że nie jestem menem,bo bym zebami zgrzytała na ich widok :lol:
  10. a dlaczego się zdziwiłaś?to moja średnia córa,najtarsza mieszka w innym mieście,ale też juz wpadła na dogo.
  11. ciotka ula chce nas potrzymac jeszcze w niepewności, zeby radość była większa :multi:
  12. no,dokąd on tak długo jedzie?:crazyeye:piszcie coś
  13. jak Karusia po operacji?:thumbs::thumbs::thumbs:za nią
  14. Frycia ma osobisty wiadukt ,pod którym może przechodzić :lol:
  15. koniku,ja tez bym go, nia zamieniła,ale popatrz na to spojrzenie w dal :roll:,cud ,miód,a tak naprawdę ,to jest komplement dla prof.G;) ,czyż nie ?:evil_lol:
  16. o 5.55 to na dworze chyba nie było tak cieplutko :shake:,ale za to w sercach ŻAR
  17. no ,to trochę brzmi to lepiej,bo już się martwiłam,ze całe szycie się rozłazi,biedna malutka,:loveu:dla niej, mojej pupilki.
  18. Szmaragd oczywiście,popatrz na jego wzrok i bródkę :crazyeye:
  19. nie wiem jak ludzie mogą nie szukać swojego psa:crazyeye:?mojego też nie szukali i dzięki temu mam go (ich).:lol:
  20. gdyby nie to ,że mój Dolar śpi koło mnie ,to myślałabym ,że to on [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/5606/emihesiapsiakijackie179hj5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...