że psiaki są piękne to oczywiste,ale jakie piękne są dogomaniaczki :crazyeye:,jakieś wybrane chyba:evil_lol:,z tych co widziałam koń trojański ,teraz Hala,dobrze ,że nie jestem menem,bo bym zebami zgrzytała na ich widok :lol:
koniku,ja tez bym go, nia zamieniła,ale popatrz na to spojrzenie w dal :roll:,cud ,miód,a tak naprawdę ,to jest komplement dla prof.G;) ,czyż nie ?:evil_lol: