szukam trasnportu dla małego psa Maksia z Zelgoszczy,okolice Starogardu gdańskiego do warszawy,z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59962&page=39[/URL] sorki za nie na temat,ale pytam gdzie mogę. Sliczne masz zwierzaczki,ja mam 2 psy ze schronu i kota z lasu i biega jeszcze królik.