Poker
Members-
Posts
84489 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
luuudzie,już mnie licho porwie. :mad: Ćwiczycie to podawanie jedzenia i nie chcecie posłuchać. :angryy: Każdy pies,nawet zdrowy,zawsze wypluje to co mu sie położy na języku, bo to odruch.Dlatego trzeba podawać głęboko do gardła jak leki.Najlepiej ugotować tłusty boczek,zmiksować na papkę i robić kulki i wkładać do gardła.Spróbujcie , dajcie psu i sobie szansę.:modla:
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
co u Kacperka to nie wiem.Maksio daje sobie buzi z moimi psami.Cieszy się :multi::multi: jak wracam do domu,.ze mało ze skóry nie wyskoczy.On jest taki agresywny jak ja Chinka z niebieskimi oczami.PRZYTULANKA, super psiuniek :loveu:. -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
oo,to jednak zaglądają? :crazyeye: czyli mam pisac czasami :eviltong: -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
a tam niehigieniczne :eviltong:,a co człowiek czyściejszy?:crazyeye: -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
Poker replied to iwop's topic in Już w nowym domu
mała jest śliczna.:lol: Te psiaki nie wiadomo skąd wiedzą,że .lóżeczko jest do spania.Po prostu czysta psia intuicja :evil_lol:. -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
nikt tu nie zagląda :placz: ,chyba przestane się produkowac,bo sama dla siebie nie muszę :shake: bo znam wszystko z autopsji :eviltong: -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Maksio ma sprężynke w doopce. :evil_lol: Skacze do wysokości pasa zmiejsca :multi:.Chodzi za mną krok w krok.Jakby kto myślał,że on śpi na psim posłanku,to lepiej niech tak nie myśl :shake:.Spał przytulony do mojego męża,a nad ranem na poduszce między naszymi głowami :diabloti:.Na spacerz ciągnie jak traktor.Będą mieli z niego wielką radość :loveu:,bo jest naprawdę przesłodki :lol:.Bardzo dużo rozumie:stój.chodź,nie wolno,zostań ćwiczymy. -
sa jakieś wieści?Wetka tłumaczyłą mi ,ze niezaleznie od przyczyny ,z powodu której pies niej,po pewnym czasie nabiera jeszcze większego wstrętu do jedzenia. i jeszcze bardziej słabnie i spirala się nakręca.Jak mu sie włozy do gardła na siłę kilka razy ,odradza mu się apetyt.Spróbujcie włożyć jej to co mama Kasi gotuje.tak jak się leki wkłada.Moze zaskoczy.
-
Loluś czemu ty musiałeś odejsc za TM
Poker replied to betinka24's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a gdzie to tak tanio operują?We Wrocławiu najtaniej 1200 zł za wyjęcie zmętniałych soczewek,a jak widzę to Lolus ma to samo.Miał badany poziom cukru we krwi ,żeby sprawdzic czy to nie z powodu cukrzycy jest zaćma? -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
Poker replied to iwop's topic in Już w nowym domu
a gdzie te zdjęcia Fionki z nową fryzurą :crazyeye:,bo nie widzę :placz: -
dziękujemy bardzo,bo sobota tuż,tuż i trochę brakuje do 1200 zł.
-
może cos poradzę na podstawie doświadczenia z moim psem,który tez nie jadł 2 tyg.Psi dietetyk na wrocławskiej akademii rolniczej kazał mi ugotować boczek,TŁUSTY,zmiksować ,żeby dał się ulepić w kulę wielkośći orzecha włoskiego i wkładac do gardła tak głeboko jak sie tabletki wkłada.Wodę podawałam strzykawką przez całą dobe.Po 2 dniach takiej zabawy zaczął sam jeść.
-
Podhalanka uratowana z gab. wet już szcząśliwa i bezpieczna :)
Poker replied to Negri's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=Red]chyba mam transport podhalanki do Niemiec!!![/COLOR][/SIZE]!POtrzebjna jest natychmiast info kiedy będą gotowe dokumenty do,przewiezienia jej i ile kilometrów mogłaby podjechac po nią dziewczyna na terenie Niemiec.Jechałaby z Wrocławia z panem ,który pracuje w Goerlitz.Sprawa piiiiilna!!!!!! -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
dopiero teraz mam małą chwilkę,zeby dojść do kompa.Maksio jest bardzo słodki, :loveu:ale nie lubi sam zostawać w pokoju.:mad:Szczeka i drapie drzwi,łobuz.:diabloti:Bardzo lgnie do człowieka ,całuje nas.Oczywiście włazi do łóżka i małego tego,to jeszcze pakuje się między nasze głowy :crazyeye:,a jak chcę go przesunąć to od razu pozycja kołami do góry i robi mine niewiniątka :lol:.Z kotem całkiem dobrze,z psami też.Te moje zwierzaki jednak są bardzo kochane.Nie zje byle czego.o nie :shake:.Chrupki mu nie pasują,tylko olej wylizał.Własnie gotuje mu indyka z ryżem i jarzynami.Już nie nabrudził,na spacerku robi co trzeba.Fajniusi jest .Po prostu przytulanka na kolanka i do łóżeczka. :evil_lol: