Poker
Members-
Posts
84489 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
nikt nie napada na Rybc!ę,przynajmniej nie ja,podziwiam ją.Ale ona też musi się uczyć,że różne są sytuacje w życiu i czasem ,pewnie mniej lub bardziej zasłużenie, dostanie kubeł zimnej wody na głowę.Padły konkretne propozycje pomocy,ale wszystko okazuje się niemożliwe,to po co zakładac taki wątek?O to mi chodzi. No i jezeli pies jest rzeczywiście w tak tragicznym stanie,to nie może czekac do poniedziałku,a jeżeli może czekac,to znaczy,że nie jest tak źle.Sama nie wiem co myśleć.A docinki ,złośliwości z pewniścią nikomu i niczemu nie służą.Można załatwiać takie problemy na PM ,bo wpływaja demobilizująco i destrukcyjnie. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wycofuje się z tego watku,za dużo tu emocji nic nie dających,za mało konkretów.Jeżeli wołanie o pomoc jest tak dramatyczne,to albo trzeba działać natychmiast ,bo pies może nie przeżyć do poniedziałku,albo ocena stanu zdrowia nie jest trafna.Przeczytajcie wątek o Fionce [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69111[/url] i zobaczcie jak mozna było sie spręzyć w ciągu kilku godzin.Nikt od Rybc! nie wymaga,żeby wiozła sama psa.Wiem,że on tyle robi i jestem pełna uznania dla niej.Padły tu konkretne propozycje pomocy i finansowe i wykonawcze w postaci opieki nad psem w Poznaniu.Zabrakło tylko transportu,o który w sumie nikt nie prosił,więc i chętni nie zgłosili się.Czasem jest potrzebne wieksze zdecydowanie w działaniu. -
Wrocław-maleńka sarenka-szczeniątko...MA DOM!!!!zdjęcia :)
Poker replied to Kam's topic in Już w nowym domu
słodziaczek,ludzie za szybko się zrażaja tym,że np.kot nie akceptuje.Czasem musi to potrwać te kilka dni.Trzeba pilnować w tym czasie i na ogół jest dobrze potem.A moze nazwać Mini? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ile jest km? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!u,kochana dziewczyno,z całym szacunkiem dla Twojej działalności,ale w tej sytuacji jak wszystko jest niemożliwe,to co my mamy zrobić?Ja pozostaję z wielkim niesmakiem z powodu totalnej bezsilności ,chociaż mogę w tym przypadku pomóc choć troszeczkę finansowo.I mogą to zrobić inne dogomaniaczki.Więc co?płaczemy i nic nie robimy? -
właśnie dzwoniłam do lecznicy,mam zadzwonić za ok.godzinę.bo lekarz jeszcze operuje innego psa.Dowiedziałam się,że żyje po operacji ,a reszta będzie przy odbiorze.
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
na mapie dogo jest mrowa23, która oferuje transport i nie tylko,trzeba by zrobić zrzutke na paliwo -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Basiu,jest załtwiona lecznica w Poznaniu,klika dziewczyn zadeklarowało wpłaty,to już coś.Teraz trzeba szukac kierowców.Kto wie ile jest km z Elbląga do Poznania? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
w Poznaniu jest kilka bardzo aktywnych dziewczyn z dogo może one by pomogły.Znowu proponuję podzielic jazdę i przekazać sobie psa w połowie drogi.Metoda sprawdzona wielokrotnie na wnukach.Jest to mniej obciążające dla kierowców.NIestety, moge tylko pomóc finansowo,bo jestem daleko - Wrocław.Ale jeżeli sytuacja jest tak poważna jak Rybc!a mówi,to pomoc jest potrzebna natychmiast.Za 2 dni może być już zbędna.Rybc!u, popatrz na dogomapę i może uda Ci się skontaktowac z którąś dogomaniaczką. -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
no,no ,nie wolno :shake: tak pieska stresować :placz:.Już się przyzwyczaiła do Pańci najukochańszej :loveu:.A poza tym dlaczego mam zabierac cI TWOJEGO psa :evil_lol:? -
zawiozłyśmy Berkę na operację,ma pozostać w klinice do wieczora.Byłysmy z nią ,aż usnęła.Cały czas ma ze sobą kaczorka.NIestety bardzo utyła :mad:i waży już 12 kg!! :placz:
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
tz nie zmienię za nic w świecie,bo lepszego ze świecą nie :shake: znajdę. W sprawie Maksia nie protestował .Maksio pojedzie oczywiście.Cieszę się,że Kacperek lepiej. -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
mój tez raz ostro zareagował :angryy: i nie wyrażał zgody,ale uznałam, że nie jestem :shake: mała dziewczynką i nie bede sie prosić. Podjęłam decyzję i było ciężko :angryy:,ale chyba przełamałam w ten sposób impas i teraz jest juz nieźle:evil_lol: .Berę też zawsze wypieści ,pogada z nią jak przebywa u nas.Nawet koo i sioo posprzata jak się przytrafi,czy rzyganko.Nasze stałe psy uwielbia,kota też.Nawet mrówki nie zabije.:shake: -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
cisza,bo nie mam czasu.Wszystko w porządku.Maksio słodziak :loveu: Dziś odstawiał tańce przed Dolarem i zachęcał go do zabawy ,skakał, :sweetCyb:robił przysiady i miny z serii a goń mnie.Ale ten czołg nie zrozumiał i chciał go zjeść :angryy: Mały się trochę wystraszył:shocked!: i szukał ratunku u mnie.Mój mąż stwierdził,że jeszcze trochę i nie wywiezie go do tej Holandii.W ogóle to go dopieszcza,łącznie z całusami.:multi: i pomyśleć ,że jeszcze niedawno nie zgadzał się na Dt :eviltong:Kropla drąży skałę,chociaz mąż nie jest skałą.Maksio zachowuje już czystość,ładnie je i dużo rozumie.Na szczęście nie ma objawów poschroniskowych, myślę,że dzięki pracy Sebastiana i Ani. -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Poker replied to Hala's topic in Już w nowym domu
zawsze kapie swoje psy przed jakimikolwiek zabiegami i jeszcze im to nie zaszkodziło.Dezynfekują tylko pole operacyjne,a na reszcie rój bakterii.Przeciez kapiel jest przed ,a nie po zabiegu.Trzymam kciuki za dziewczynki i za konika też. -
ja tez ciągle śledze wątek,ale nie mogę pomóc fizycznie,bom z Wrocławia.Bardzo mi zal Bazylka,nie wiadomo ,której bidzie pomóc tyle ich jest.:placz:
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Poker replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Maksio przyjechał do mnie na DT od Pajuni z Zelgoszczy przed adopcj.ą w Holandii,to może miejsce jest wolne.