ojej,już nie nadążam z chwaleniem tej sfory,całe szczęście,że tylko tyle ich:eviltong:,bo jakby z 20 sztuk było,to by dogomanii zabrakło. :evil_lol:Otóz Kobi jest śliczny,słodki :loveu:,popisywał sie razem z ciocią Bianką podawaniem jej łapek po kolei,przynosił kółeczko,szczekał na zawołanie i sama juz nie wiem co jeszcze.:crazyeye: Super psiaczek,zjadłabym go w całości i na surowo.Oj,ma on u cioci dobrze.