Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. dzięki Amiga za umieszczenie bannerku :lol:,6 rano toż to srodek nocy jak się chodzi spać o 2 - 4 .
  2. dopiero trafiłam na ten wątek,dołożę teraz 30 zł
  3. co za ranne ptaszki :crazyeye:,nie dadzą pospać ludziom tylko tym gadaniem budzą :eviltong:
  4. dzięki Mulinka,juz poprawiłam.
  5. ale to są DWIE huski.Poza tym one potrzebują chłód ,szczególnie w lecie,a w blokach jest na ogół bardzo gorąco,nie mówiąc o zimie,gdy kaloryfery grzeją jak oszalałe i nie da się ich przykręcić.Optowałabym jednak za domkiem z ogródkiem,żeby mogły sobie w lecie jamy wykopać.
  6. to dla mojego Dolara potrzebna jest taka miska,żeby sobie grzywki nie moczył,bo ma wiecznie posklejaną.Nie nadążam rozczesywać.Powinna chyba wyglądac jak spłaszczone z jednej strony jajo.
  7. walcz dzielnie o nią,jak trzeba będzie kasy,to napisz na priva,coś dołoże.
  8. Jusstyna 85 jest z Rudy Śląskiej,ale ze dogo ma swoje macki to fakt,aż strach się bać:shocked!:
  9. bedę cicho,oby było skuteczne.
  10. ojej,już nie nadążam z chwaleniem tej sfory,całe szczęście,że tylko tyle ich:eviltong:,bo jakby z 20 sztuk było,to by dogomanii zabrakło. :evil_lol:Otóz Kobi jest śliczny,słodki :loveu:,popisywał sie razem z ciocią Bianką podawaniem jej łapek po kolei,przynosił kółeczko,szczekał na zawołanie i sama juz nie wiem co jeszcze.:crazyeye: Super psiaczek,zjadłabym go w całości i na surowo.Oj,ma on u cioci dobrze.
  11. Bianka dobrze radzi,żeby spisywać dane chętnych,bo inaczej będzie mętlik w głowie.Ja tak miałam przy wyborze opiekunki do dzieci,a przecież sytuacja ze znalezieniem dla psów domu jest podobna.Wyobrażam sobie co przezywasz.
  12. szkoda,że nikt tu nie zagląda :placz: ,a tak liczyłam na pomoc :cool3:
  13. Reno,jesteś[FONT=Arial Black][SIZE=6] [COLOR=Red]WIELKA[COLOR=Black][SIZE=2] , [FONT=Verdana]bardzo dziękuję za piękne Allegro.Moje namiary :[email protected][/FONT] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. ja jestem ona więc pisałam tylko o facetach,bo o obu ślicznych damach Kropci i Frytce nie napisałam.Jestem beee. :oops: A one sa też słodkie.Fryciasta nawet nie warknęła na mnie i dała się bez problemu pomacać po boczkach.Oj, ma ona te boczki :crazyeye:Kropcia jest drobniutka i przytula sie ciągle do mamusi Bianki.Rokusia nie widziałam,bo został na wszelki wypadek zamnknięty.A nuż bym go zjadła :razz:
  15. śliczna pisunia,może ktoś wreszccie pozna się na niej.
  16. to nie przekupstwo tylko sprawianie przyjemności zwierzaczkom :evil_lol:,a cała sforka grzeczna i słodka, Punio chciał koniecznie podzielic się ze mna surową kością i wpakował mi ją do torebki,przy czym nawet niczego nie ukradł. Mały Kobi śliczny i słodki :loveu: zjadłabym go na surowo.Udaje że warczy,ale jest to niegroźne. Nie wiem czy z powodu czarnulka składać gratulacje :multi: czy też kondolencje :placz:?
  17. ale z niego cudak,chyba przymierza sobie suknię ślubną(pomylił płeć?)na ślub córki Bianki :lol:,ja bym ignorowała jego pomruki,bo jak wczoraj zauważyłam,nie są grożne.
  18. Reno 2001 :loveu: ,wielkie dzięki,bardzo się cieszę :multi:
  19. coś słabo z tym podbojem świata,za mało tragiczne losy.
  20. dołozyłam jeszcze zdjęcia,kto go zamieści na Allegro i gdzie się tylko da?
  21. to może wykorzystać powodzenie Laury i podsunąć innego kollaczka,jest chyba we wrocławskim schronie!!!.Teraz nie mam czasu,ale później sprawdzę na stronie i napiszę.
  22. jesteście kochane dziewczyny,dzięki.Dodam więcej zdjęć,wczoraj coś nie mogłam pokonac imageshacka.
×
×
  • Create New...