Ja wiem,że na lekcjach obowiązuje metodyka i te inne duper.....,ale tu jest potrzebne tylko serce.Na przykładzie Gumisia mozna pokazac co "ludzie " potrafią zrobić zwierzęciu i co inni LUDZIE robią.Po prostu czarno-biała lekcja.
trzeba działać zanim on je np.zabije jako niewygodne dowody.Co robić? do kogo pisać?Kogo własciciel musi wpuścić?chyba lek weterynarii na zasadzie kontroli szczepień,tylko żeby ten jeszcze chciał się wypowiedziec poważnie, a nie ,że wychudzenie nie musi być wynikiem głodzenia.A niby czego ?diety wegetariańskeij dla psów?:angryy: z powodu wysokiego poziomu cholesterolu:diabloti: komedia.:angryy:
Ulv,jak wygląda sytaucja finansowa Brutuska?
Czy może ktoś był tak miły i zrobił mu allegro?:crazyeye::lol:
Trzeba się za niego brać ,bo czas i pieniądze lecą ...... :angryy:
moje arystokratyczne wielorasowce robią dokładnie to samo, tyle że nie wrzeszczą.Siadają na doo i koniec spaceru,nawet na środku jezdni :placz:.
Dolar został w poniedziałek ostrzyżony,bo przynosił pół parku do domu i kołtunił się okrutnie,już nie dawaliśmy rady z czesaniem.Teraz jest dobrze.
Frycia się pewnie nie pogniewa jak bedzie miała nową fryzurkę.Kobietą w końcu jest :evil_lol:
to niezależnie od wszystkiego wystawiajcie go na allegro.Jutro jest niedziela i dużo osób szuka na forach psów.Do poniedziałku rano będzie jeszcze na miejscu.
a może by ktoś dał go na allegro albo na inne forum?kto pomoże? :crazyeye: Faktycznie hotelik nas wykończy finansowo :mad:,ale niestety DT brak :placz:
mało,że deszczowa pogoda u nas,to i z oczu mi poleciało ze wzruszenia.:placz:
Cudowni Państwo,niech żyją w zdrowiu i się cieszą szczęściem swoim i Gumisia oraz reszty sforki. :loveu:
A swoją drogą jaka piękną lekcję poglądową można by zrobić w tej szkole.Może ileś dusz by sie uwrażliwiło na los zwierzaczków.
dzieki za odpowiedź,a ja myslałam,że może jesteś z Wrocławia.
Fajnie,że czytasz wątek i dzięki ,że wpłaciłaś pieniądze.
ULV,Irysek przekazał 70 zł ode mnie na hotelik Brutuska - 40 obiecane i 30 z bazarków na jego rzecz.