Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84490
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. to dobrze,że ma troche czasu,może cud się stanie :roll:
  2. to dobrze,że taki fajny psiulek z niego.Ma większą szansę na znalezienie domku.
  3. u nas ,czyli we Wrocławiu piękna pogoda,ma być do 16 stopni nawet. Frycia to przedstawiciel rasy o nazwie obżarciuch jazgotliwy :lol:
  4. Ja wiem,że na lekcjach obowiązuje metodyka i te inne duper.....,ale tu jest potrzebne tylko serce.Na przykładzie Gumisia mozna pokazac co "ludzie " potrafią zrobić zwierzęciu i co inni LUDZIE robią.Po prostu czarno-biała lekcja.
  5. jak dobrze,że trafiła do Was.Jest nadzieja,że szybko dojdzie do siebie i będziecie wszyscy szczęśliwi :loveu:
  6. trzeba działać zanim on je np.zabije jako niewygodne dowody.Co robić? do kogo pisać?Kogo własciciel musi wpuścić?chyba lek weterynarii na zasadzie kontroli szczepień,tylko żeby ten jeszcze chciał się wypowiedziec poważnie, a nie ,że wychudzenie nie musi być wynikiem głodzenia.A niby czego ?diety wegetariańskeij dla psów?:angryy: z powodu wysokiego poziomu cholesterolu:diabloti: komedia.:angryy:
  7. Ulv,jak wygląda sytaucja finansowa Brutuska? Czy może ktoś był tak miły i zrobił mu allegro?:crazyeye::lol: Trzeba się za niego brać ,bo czas i pieniądze lecą ...... :angryy:
  8. Kobisiowi po prostu palma odbiła na tle kociąt :eviltong: ,a nie jakiś tam kucyk :roll:
  9. cooo?:crazyeye: jeszcze jednego kotecka? :roll:,a skąd on się wziął?
  10. ja tez podniosę,tylko czy to coś da? :placz:
  11. to ja dorzucę 30 zł tylko przypomnjcie mi konto ,proszę.
  12. Greven ,jesteś wspaniała, :loveu:dzięki Tobie Roland ma szansę wyjechać we właściwym czasie :multi::lol:
  13. moje arystokratyczne wielorasowce robią dokładnie to samo, tyle że nie wrzeszczą.Siadają na doo i koniec spaceru,nawet na środku jezdni :placz:. Dolar został w poniedziałek ostrzyżony,bo przynosił pół parku do domu i kołtunił się okrutnie,już nie dawaliśmy rady z czesaniem.Teraz jest dobrze. Frycia się pewnie nie pogniewa jak bedzie miała nową fryzurkę.Kobietą w końcu jest :evil_lol:
  14. Sonia kopie jak koń w myśl powiedzenia :wpada między wrony,kracze jak i one.:eviltong:,w końcu była u Greven :evil_lol:
  15. cudownie Anula,że go wystawiłąś.Oby ten jeden człowiek okazał sie tym właściwym
  16. to niezależnie od wszystkiego wystawiajcie go na allegro.Jutro jest niedziela i dużo osób szuka na forach psów.Do poniedziałku rano będzie jeszcze na miejscu.
  17. a może by ktoś dał go na allegro albo na inne forum?kto pomoże? :crazyeye: Faktycznie hotelik nas wykończy finansowo :mad:,ale niestety DT brak :placz:
  18. mało,że deszczowa pogoda u nas,to i z oczu mi poleciało ze wzruszenia.:placz: Cudowni Państwo,niech żyją w zdrowiu i się cieszą szczęściem swoim i Gumisia oraz reszty sforki. :loveu: A swoją drogą jaka piękną lekcję poglądową można by zrobić w tej szkole.Może ileś dusz by sie uwrażliwiło na los zwierzaczków.
  19. Maurycy,ty jeszcze nie w swoim domku? Ruszaj na poszukiwania,psineczko.
  20. a ja widze w jej oczach pytanie""i co Ty tu robisz?":lol:
  21. dzieki za odpowiedź,a ja myslałam,że może jesteś z Wrocławia. Fajnie,że czytasz wątek i dzięki ,że wpłaciłaś pieniądze. ULV,Irysek przekazał 70 zł ode mnie na hotelik Brutuska - 40 obiecane i 30 z bazarków na jego rzecz.
×
×
  • Create New...