Poker
Members-
Posts
84494 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
rzeczywiście makabra :mad::mad: Nie wiem który to chłopczyk,ciemny czy ten jasny? Czy cokolwiek wiecie o nim? GDZIE go szukać w schronie? To wątek Dymka.ale myślę,że nic mu nie ubędzie ,wręcz odwrotnie podosi się wątek.:evil_lol: Ja też się zakochałam w tej małej ,bardziej kudłatej i serce mi do niej PIKA
-
sama nie wiem co robić,którą psinkę brać.Chłopczyka czy którąś z suniek? Szkoda ,zeby ta pozostawiona cierpiała ,ale mogę wziąć 1.piesia. Z drugiej strony jak się weźmie obie,to mogą się gorzej socjalizować z ludźmi,bo będą trzymać sztamę.Chyba,że znajdzie się DS,który weźmie je obie.Ja chcę dać DT.
-
[quote name='agata51']Jak będziecie w moim wieku, zrobi wam się gorąco.[/quote] mozemy sobie rączki podać :evil_lol:
-
[quote name='Koperek'] Są bardzo przelęknione zewnętrznego świata- dlatego siedzą cały czas wewnątrz boksów:roll: Mimo, że zachowują się troszkę dzikawo to mają w sobie ZERO agresji jakiejkolwiek! Można z nimi robić absolutnie wszystko. Tyle tylko, że nie potrafią obracać się normalnie wśród ludzi, w mieszkaniu, a na dworze to już zupełnie. Ot- cierpliwość i wszystko da się naprawić- no może prawie wszystko:razz: Są bardzo młodziutkie- po roczku każdy z nich! To jeszcze dzieci, prawie;)[/quote] To co tu piszesz nie przeraża mnie.Dolar po 2 latach wyroku też bał się nawet drzewa,trawy, a w krótkim czasie dało sie to pokonać.Morisek bał się nawet kartki papieru w ręce na początku.To da się zmienić cierpliwością i miłością.Może nie do końca wszystko,ale jest duża szansa na poprawę.Szczególnie,że psy szybko uczą się zachowań od siebie. Musze ugadac męża i do roboty. Ale pomożecie szukać domku?
-
cieszę się,że uczciwie mi mówicie prawdę.Ja mam 2 chłopaków.Dolar jest eunuchem,ale Poker jest mężczyzną. Miałam szczęście do tymczasów ,(a jak na razie było ich 6 sztuk),wszystkie były łagodne i zgadzały się z rezydentami.Nie bardzo widzę u siebie w domu walki psów chociażby ze względu na to,że pracuję w domu i przewieja się przez niego sporo ludzi.Nie mogę biegać i uspokajac psy w czasie pracy. Wygląda więc na to,że piękny Dymek ,który jest baaardzo w moim typie, będzie musiał poczekać na domek stały,gdzie będzie jedynym psem albo będzie miał małą towarzyszkę.Bardzo mi go szkoda,ale muszę patrzec realnie na sytuację.
-
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
Poker replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
w opolu mieszkają Franca 81 i Dariaopole -
ja mam 2 psy poschroniskowe.Obawiam się o Dolarka,który był 2 lata w schronie.Szybko traci pewność siebie i staje się wtedy smutny.Do wszystkich naszych tymczasików był przyjazny,szczególnie z Moriskiem się bardzo polubili. A kot ma 12 lat,jest bardzo żywotny,wolałabym,żeby nie był zdominowany.Sprawdźcie więc jak Dymek do kotów jest ustawiony. Niczego jeszcze nie obiecuję.Musze tez urobić grunt u męża. Myślałam tez o którejś z 2.suniek,malutkich,które są na stronie u Negri. boje się,że się zatkam Dymkiem i wtedy koniec z pomocą innym psom. Mam dylemat. Nikt nie obiecywał, że życie bedzie proste.:shake:
-
cały czas chodzi mi ten Dymek po głowie.Wzięłabym go ,ale po1.boję się,że jest nieadoptowalny i zostanę z 3.psami, po2.potrzebuje sporo kasy na leczenie,ale to myślę,że będzie wspólnymi siłami do załatwienia,chyba ,że schron pomoże w zabiegach. i po3. potrzebna będzie intensywna pomoc w ogłaszaniu. Czy oprócz zębów i oczu wiadomo coś więcej o jego stanie zdrowia?Ile on może miec w kłębie,bo nie mogę brać psa większego od moich.Jak reaguje na koty? bo mam też Bonuska.