Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. ja w dalszym ciągu daję 50 zł na transport lub co innego,jeżeli będzie taka potrzeba. Pytałam się jaki jest ludzki odpowiednik tego leku,wtedy coś postaram sie załatwić. Szelki czekają...
  2. rzeczywiście makabra :mad::mad: Nie wiem który to chłopczyk,ciemny czy ten jasny? Czy cokolwiek wiecie o nim? GDZIE go szukać w schronie? To wątek Dymka.ale myślę,że nic mu nie ubędzie ,wręcz odwrotnie podosi się wątek.:evil_lol: Ja też się zakochałam w tej małej ,bardziej kudłatej i serce mi do niej PIKA
  3. to fajnie,że Ziutuś ok. :multi: Czy jest jakiś ludzki zamiennik leku ,który on potrzebuje?
  4. sama nie wiem co robić,którą psinkę brać.Chłopczyka czy którąś z suniek? Szkoda ,zeby ta pozostawiona cierpiała ,ale mogę wziąć 1.piesia. Z drugiej strony jak się weźmie obie,to mogą się gorzej socjalizować z ludźmi,bo będą trzymać sztamę.Chyba,że znajdzie się DS,który weźmie je obie.Ja chcę dać DT.
  5. zdjęcia na 27 str.są Dymka, a nie pieseczka ,który trafił do schronu z suniami od tego samego pana
  6. [quote name='Basia i Barni'] jeszcze jedna siła co mnie dzis wciagnie do łazienki -musze sie podmyc bo juz mam pełne gacie jak tylko sobie pomysle czy sie uda czy nie?[/quote] Ale jesteś Basiu dosadna :oops:, a ja starej daty jestem :cool3:,chociaż i tak sie usmiałam.:evil_lol:
  7. DT do 31 marca czyli na 3 dni? a co potem? czy daty się pomyliły? Mogę psa przewieźć,byle nie 50 km poza Wrocław.
  8. w schronisku planuję być jutro albo w niedzielę po jakiegoś psiaka.Szelki są do odebrania ode mnie w każdej chwili. Dowiadujcie się jakie leki są potrzebne dla Ziutka,może część uda się kupić taniej.
  9. Jeżeli chłopczyk jest grzeczny w miarę ,to mogę jego wziąć. Jaki duży on jest?Czy są gdzieś jego zdjęcia? Jutro, a najpóźniej w niedzielę pojadę do schronu.
  10. [quote name='ecci']Ludzie!!! Widac, że jestem blondynką a na dodatek ciemną!!! A tyle razy było mi coś potrzebne dla psa i latałam jak głupia po tym pasażu całym! Dziękuję Poker teraz już będę wiedziała!:loveu::loveu::loveu:[/quote] ecci,to lataj jak mądra :eviltong:
  11. ecci,sklep dla zwierzów jest na samej górze ,obok KFC i jest jeszcze bardzo dobrze zaopatrzony sklep na Grunwaldzkiej,od strony Piastowskiej,wejście jak na pocztę.Ale szelki mają drogie.Zarełka jest pełno i na wagę tez,co jest wygodne,bo te sklepy w pasażach ,galeriach nie bawią się w odważanie.
  12. szelki M pożyczę oczywiście :evil_lol: ceny szelek są bardzo różne.W pasażu grunwaldzkim i Arkadach w miarę do przyjęcia.Ale trzeba pytać o tańsze,bo oczywiście wciskają na wstępie droższe.
  13. jak można pomóc? :-(:-(:-( straszne :placz::placz:
  14. [quote name='agata51']Jak będziecie w moim wieku, zrobi wam się gorąco.[/quote] mozemy sobie rączki podać :evil_lol:
  15. [quote name='Koperek'] Są bardzo przelęknione zewnętrznego świata- dlatego siedzą cały czas wewnątrz boksów:roll: Mimo, że zachowują się troszkę dzikawo to mają w sobie ZERO agresji jakiejkolwiek! Można z nimi robić absolutnie wszystko. Tyle tylko, że nie potrafią obracać się normalnie wśród ludzi, w mieszkaniu, a na dworze to już zupełnie. Ot- cierpliwość i wszystko da się naprawić- no może prawie wszystko:razz: Są bardzo młodziutkie- po roczku każdy z nich! To jeszcze dzieci, prawie;)[/quote] To co tu piszesz nie przeraża mnie.Dolar po 2 latach wyroku też bał się nawet drzewa,trawy, a w krótkim czasie dało sie to pokonać.Morisek bał się nawet kartki papieru w ręce na początku.To da się zmienić cierpliwością i miłością.Może nie do końca wszystko,ale jest duża szansa na poprawę.Szczególnie,że psy szybko uczą się zachowań od siebie. Musze ugadac męża i do roboty. Ale pomożecie szukać domku?
  16. A te sunie to są z tej strony [url]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/strona20.htm[/url] myślę o nr 451 albo 452 ale bardziej 451. Co Wy na to?Znacie je ze schroniska? jakie są?,
  17. cieszę się,że uczciwie mi mówicie prawdę.Ja mam 2 chłopaków.Dolar jest eunuchem,ale Poker jest mężczyzną. Miałam szczęście do tymczasów ,(a jak na razie było ich 6 sztuk),wszystkie były łagodne i zgadzały się z rezydentami.Nie bardzo widzę u siebie w domu walki psów chociażby ze względu na to,że pracuję w domu i przewieja się przez niego sporo ludzi.Nie mogę biegać i uspokajac psy w czasie pracy. Wygląda więc na to,że piękny Dymek ,który jest baaardzo w moim typie, będzie musiał poczekać na domek stały,gdzie będzie jedynym psem albo będzie miał małą towarzyszkę.Bardzo mi go szkoda,ale muszę patrzec realnie na sytuację.
  18. w opolu mieszkają Franca 81 i Dariaopole
  19. ja mam 2 psy poschroniskowe.Obawiam się o Dolarka,który był 2 lata w schronie.Szybko traci pewność siebie i staje się wtedy smutny.Do wszystkich naszych tymczasików był przyjazny,szczególnie z Moriskiem się bardzo polubili. A kot ma 12 lat,jest bardzo żywotny,wolałabym,żeby nie był zdominowany.Sprawdźcie więc jak Dymek do kotów jest ustawiony. Niczego jeszcze nie obiecuję.Musze tez urobić grunt u męża. Myślałam tez o którejś z 2.suniek,malutkich,które są na stronie u Negri. boje się,że się zatkam Dymkiem i wtedy koniec z pomocą innym psom. Mam dylemat. Nikt nie obiecywał, że życie bedzie proste.:shake:
  20. cały czas chodzi mi ten Dymek po głowie.Wzięłabym go ,ale po1.boję się,że jest nieadoptowalny i zostanę z 3.psami, po2.potrzebuje sporo kasy na leczenie,ale to myślę,że będzie wspólnymi siłami do załatwienia,chyba ,że schron pomoże w zabiegach. i po3. potrzebna będzie intensywna pomoc w ogłaszaniu. Czy oprócz zębów i oczu wiadomo coś więcej o jego stanie zdrowia?Ile on może miec w kłębie,bo nie mogę brać psa większego od moich.Jak reaguje na koty? bo mam też Bonuska.
  21. biedny maluszek:-(,będzie się nadawał do transportu? Na obwód 75 cm potrzebne są szelki co najmniej L. M są do 65 cm.
  22. z pewnością z 4. psami nie może jechać jedna osoba.Na postojach trzeba je odpinać po kolei z szelek,to nie wyskoczą z samochodu,to akurat przerabiałam.
×
×
  • Create New...