Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. babcia mysza ma niezłych ochroniarzy teraz ;-). klemens to taki corgi, tak go można ogłaszać, nie? suni z przekrzywioną główką bardzo mi żal, tomcio tez bida. ech, co za życie.
  2. biedulek! cholera wie, co i jak z tymi zebami zrobić. no bo jak sedacja? a z kolei bez wyleczenia zębów połowa pracy idzie w trąbke. błędne koło. juz rok i pięć psów z dobrze i bezpiecznie przeżytą starością - dziuniek, masz wielką siłę psychiczna. i życzę ci jej jak najwięcej!
  3. a ta płowa pośrodku, z oczami lemura - bosska :-)
  4. [quote name='Kyu']Bez nerw, nie pije konkretnie do Ciebie. Po prostu często słyszę głosy, że takie działania rolników są zdeterminowane ich rzekomą miłością do zwierzyny leśnej ;)[/QUOTE] ja tego nigdy nie słyszałam, ale bardzo możliwe, że i oni tak pierniczą. nie zdziwiłoby mnie to.
  5. Amadorka, odpowiadam ci tutaj. jak mało kto nie cisnęłam o info non stop. bo własnie wiadomo, z psem ok, to wystarczy raz na jakis czas wpaść i słówko napisać. nie miałam też problemu, jak pisalaś, ze nie masz czasu. jednak te zdjęcia, o które prosiłam, to nie kwestia "co dwa tygodnie", ty to wiesz, zresztą pisałam powyżej. itd. ja prosiłam, zdecyduj czy chcesz się opiekowac madoxem. zaraz pisze do sponsora w kwestii opłat. Edit: wysłałam zdjęcia i tekst do ogłoszeń, Javena pewnie niedługo zrobi.
  6. szajbus, puste posty się wyświetlają. edit: a juz nie.....
  7. [quote name='Amadorka']Najpierw odpowiem,jeżeli nie odpowiada hotelikowanie u mnie psa,proszę poszukać innego hotelu,który sprosta oczekiwaniom usługobiorcy.Wiele osób,które mają tu psy jeśli chcą profesjonalne zdjęcia sami przyjeżdżają i robią według własnego uznania. Uważam,że dość jest zdjęć zeby każdy potencjalnie zainteresowany psiakiem mógł go obejrzeć.To tyle.Korzystając z uprzejmości osób,które fotkowały swoje psy,zrobiły też fotki Madoxowi.[/QUOTE] miałam nadzieję, ze czegoś takiego nie przeczytam w wigilię, a jednak. prowadzimy niezłą dyskusję na mejlu i pw. kilka razy przypominałam o zdjęciach, że potrzebuję lepszych, nic nie mówiłam o profesjonalnych, ale może choć ostrych i bez flesza w oczach psa. nie mówiłaś "nie", ani że nie wiesz, o co chodzi, tylko że zrobisz, jak zdejmiecie abażur po kastracji. a potem nagle po kolejnym pytaniu, kiedy zdjęcia, ty piszesz, że nie wiesz, o co mi chodzi z tymi zdjęciami. czyli, ze abażur zdjęty, dalej fotek nie było, pies czeka na ogłoszenia, a jakbym nie zapytała, kiedy w końcu te zdjęcia, to pewnie bym jeszcze czekała. To jest działanie profesjonalne? traktujesz serio swoją pracę, podpisujesz umowy, więc wiesz, że mimo, ze to specyficzna usługa, bo emocjonalna i wielu twoich klientów to wolontariusze, i mamy stosunki nieformalne, to jednak wciąż jest to usługa świadczona przez ciebie komuś. Ty nie rozmawiasz o wątpliwościach, uwagach, jakie mam, nie argumentujesz ani nie tłumaczysz, nie wnosisz żadnych propozycji, tylko się unosisz, ze jak komu nie odpowiada, to fora ze dwora. tak się nie pracuje. rozsądne osoby dyskutują, dochodzą do kompromisu i poprawy sytuacji. jeśli nie chcesz zajmowac się madoxem, to powiedz, będziemy szukać mu innego hoteliku. masz naprawdę dobre opinie jako opiekun, na tej podstawie zdecydowałam się na twój hotelik i podpisałam umowę, widzę, ze pies jest zadbany, w tych kwestiach ci ufam. ale oprócz dobrej jakości opieki potrzebna jest też sensowna współpraca między nami, komu się chce wymęczać informacje o psie i inne potrzebne do adopcji rzeczy? Zastanów się, czy jesteś w stanie popracować nad naszą współpracą - dla mnie nie stanowi to problemu. o ile przepływ informacji o psie i czas reakcji możemy wypracować sensowny, nie widzę powodu rozwiązania umowy. Decyzja jest twoja.
  8. iii, mi trollem pachnie. choć faktem jest, że kicha w narodzie.
  9. no, ale to mi zestawienie pchnij, to wrzucę. podziękuj serdecznie renacie za zyczenia :-)
  10. no, bo nie zarządziłeś odpowiednio i teraz masz.
  11. zależności w ekosystemach ledwo co zaczelismy rozumieć, a już się mądrzymy, że nasza mała ingerencyjka, na ten przykład nasz ulubiony "sport" - to przeciez nikomu szkody nie przyniesie, ba, pożyteczne może być, a myszy i robale - toż to śmieszne i gadka oszołomów. jeszcze od braku robaka świat przecież nie zginoł! nie zginie, puki my żyjemy, a juści. :-).. tak mi się przypomniało, bo wyczytałam ostatnio, że rozumienie procesów w przyrodzie i zależności w ekosystemach, czyli cała ta ekologia, jest aktualnie na takim poziomie, na jakim była chemia w XIX wieku. wystarczy skojarzyć, jaka jest róznica między chemią teraz, a wtedy i jednak włos się jeży, jak to eksperymentujemy jak pijane dziecko we mgle, niemal zupełnie bez rzetelnych podstaw, na zasadzie - jakoś to będzie. liczymy na farta jako gatunek, że nie schrzanimy sprawy, a jeszcze kolonii pozaziemskich nie możemy budować, jakby co nie pykło. hehe. sapiens sapiens.
  12. chce spać na budzie, niech śpi. widocznie jej ciepło. ile razy marlenka mi sie skarzyła , ze jej psy rozwalają styropianowe ocieplenie bud, wyszarpują wiatrołapy i wywalają słomę i śpią w łysych, rozwalonych osobiście budach....
  13. no i jak odpowiedzi na te pytania? ciekawe?>
  14. o rany, jaka dziwna sytuacja. Czy opp pobierają jakieś za pośrednictwo? jeśli tak, to ciekawe, jaki procent i czy każda taki sam. ja bym też chętnie przekazała wam 1 %, tylko w sytuacji, gdy będziemy pewni, że dostaniecie tę kasę. i nie z rocznym opóźnieniem. tak czy siak mam nadzieje, że z bokserami jesteście ok, a tylko z naszej strony dziwnie to wygląda.
  15. [quote name='Artik']A jeśli przejdzie to jak powinny być szkolone psy mysliwskie? Taki zakaz to byłby ewenement. Nasze psy nie miałyby szans z psami z innych krajów. O to chodzi?[/QUOTE] [quote name='Kyu']Nie przejdzie, ale pogdybać można, wtedy szkolenie odbywałoby się w ramach polowań, rzadko kiedy właściciel ma swoją zagrodę z dzikiem, o norę z lisem już łatwiej, ale też niewielu ją posiada, na konkursach z dzikiem czy lisem bada się głównie wrodzone cechy psa, wiadomo, że obycie ma tu duże znaczenie, ale nie ma to jak doświadczenie zdobyte na polowaniu. Ale bez obycia konkursowego w kraju, pies nie ma szans za granicą, jeśli nie jest jednostką wybitną, a to zepchnie nasze krajowe hodowle psów użytkowych na drugi plan... Takie moje zdanie. -Nie nauczysz dzikarza pracy na atrapie -Norowca nie nauczysz pracy w norze bez lisa Najlepiej żeby wszystkie pieski leżały na wyszytych cekinami poduszkach i nie realizowały się kompletnie.[/QUOTE] pomiędzy szczuciem na dzika a leżeniem na cekinach jest jeszcze cała gama możliwości, ze tak odkryję przed wami tę skrywaną przez psiarzy tajemnicę ;-). ale nie powtarzajcie nikomu!
  16. problem polega na tym, ze mi sie pokazuje strona bez jego albumów, tylko info, że czy to ten facet, a jak nie ten, to mamy w bazie jeszcze kilku takich ;-). może trzeba miec konto, żeby to widzieć? no trudno, nie zapoznam sie.
  17. w tamten weekend miały byc jakies zdjęcia robione i była szansa, że madox tez się załapie - ale nic nie wiem. przez tydzień nie dostałam żadnej informacji, czy zdjęcia były, czy nie. nie mam możliwości ruchu, od ponad miesiąca madox mógłby mieć zrobione ogłoszenia - miesiac zycia do tyłu,a amadorka ledwo co się odzywasz. to kłopot dla usługodawcy poinformować o waznych faktach dotyczących usługi? nie znajduje przyjemności w odpowiadaniu na mejle i odbieraniu telefonów z pytaniami, o co chodzi z tym madoxem i dlaczego cisza oraz dlaczego nie ma fotek. pies nadaje się do adopcji a działania hoteliku blokują jakiekolwiek ruchy. każdy hotelik na dogo wie, na cyzm polega ta robota i kontakt z opiekunami prawnymi i sponsorami, że potrzebne sa informacje i fotki. tymczasem madox się starzeje. amadorka, prosze o regularne wieści oraz informacje, co z fotkami.o których rozmawiamy juz od wieków!
  18. [quote name='cisowianka']Ej ! cioteczki nie licytujemy sie na kilogramy ;)[/QUOTE] wygrywam, bo rzuciłam palenie i nabrałam wagi ostro.... a na serio, to widze, że tu się zrobił jakiś konkurs kilogramowy, poszaleliście? dzięki nam i naszym rodzinom i przyjaciołom państwo i ich zwierzeta będa mieli przyjemniejsze i smaczniejsze święta, i to jedynie jest ważne, dalismy rade pomóc, [B]razem[/B]. dostała zyczenia od państwa, dziękuję!
  19. ale miałam zasuw. jeszcze siedzę w pracy... cisowianka, może w 1 poście wpiszemy podsumowanie finansowe całej bozonarodzeniowej akcji, co? a fotki, proszę, jakie przesłodkie: [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/grudzie144013r0031_zpsc5b85f04.jpg[/IMG] [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/grudzie144013r004_zpse3b528b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/grudzie144013r002_zps7df8fb1e.jpg[/IMG]
  20. ten link jakos tak nie do albumu kieruje, nie moge sie wtym znaleźć.
  21. spytałabym raczej, w jakim wieku jest ekoshelby ;-)
  22. ile by mu nie zostało, ma ostanie lata boskie i tyle. na kazdego przychodzi kryska, a ile dziadków schronowych dostaje szanse godnej starości? rawianin ma farta, skubaniec!
  23. [quote name='Olena84']wysłałam priorytetem, powinno być w czwartek. ponad 5 kilo, nadal nie moge uwierzyć jak sleeping dotargałaś 12....[/QUOTE] jak to jak? ledwo :-). na szczęście mama pożyczyła mi samochód, to tylko z parkingu na pocztę, ale rozgrzało mnie to fest, hehe. [quote name='Javena']Jak mam dziękować? Jesteście cudowne dziewczyny. Anioły [URL="http://smayliki.ru/smilie-751201767.html"][IMG]http://s10.rimg.info/0113bdcfd2cf635356aab4df464891a7.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] no ba anielice jak się patrzy :-)
×
×
  • Create New...