Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
  • Posts

    23762
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by sleepingbyday

  1. [quote name='Olena84']Moja przesyłka pojdzie raczej prezentowa pod choinke niz przydatna:([/QUOTE] Olena, trzeba tez troche przyjemnych niepraktyczności w zycie wprowadzać, czasem chociaż. Javena, tak tak, widziałam, że pisałaś. i śledzie dały radę, super :-). bo wyobrażałam sobie wszystko w oleju ;-).
  2. 14-14.30 i w górę, to jeszcze zależy, czy p. Henryk może. w sumie to zastanawiam się - skoro go juz znasz, to może bys do niego zadzwoniła z propozycją? będzie wiedział, z kim gada, byle się dowiedział, że wpdaniesz z koleżanką. co ty na to?
  3. ja ten wtorek i sroda odpadam, w najbliższą niedzielę moge, byle nie wcześnie. co ty na to?
  4. murka, musisz mnie objasnić te liczby, bo inny budżet to hotelikowanie (Sponsor) i jemu musze przekazac, ze ma wysłac ci 72 zł, ale nie co do reszty to myślałam, że wszystko opłaciłam, kastrację, przejazd, czyszczenie uszu itd.
  5. ja bym go ogłosiła, przecież nie damy Aramisa w ciemno pierwszemu lepszemu domu ;-). a zdjęcie w misce bossskie! i te kolory, super intensywna fotka.
  6. różnie bywa :-).
  7. byle się potem nie chwalili, ze mają łajkę, bo może być żenua na osiedlu ;-). zdjęcia doszły,w stawię jak czas bedzie, bo leciec muszę, do pana jakoś zadzwonie w wolnej chwili, telefon wzięłam :-). a ty jak byś mogła sie umawiać? gdzie oni mieszkają?
  8. albo nie chciała robic przykrości ;-). choć mam nadzieje, ze te gąbki zdały egzamin. duje nieźle dziś :-)
  9. wiem, a kiedy? a co było z tą łajką? nie dostałam zdjęć.
  10. [quote name='mari23']to chyba epidemia jakaś jest już..... bo ja też.... dzisiaj dzień, a raczej wieczór szczególny ( i nie o szalejącym za oknem wietrze myślę :)) dwa lata temu moja dwuletnia wówczas Kasia budząc się rano zobaczyła ogromną lalę obok swojego łóżka ( pod poduszkę się nie zmieściła ;)) i wielki wór słodyczy... na chwilę zaniemówiła, a potem powiedziała" "Boze, jaka ja byłam gzecna" otóż kochane moje wszystkie dogo-cioteczki - życzę Wam, abyście jutro rano po przebudzeniu też tak mogły powiedzieć - jaka ja byłam grzeczna!!!!! czy to z niedowierzaniem było ;-)? teksty dzieci są niesamowite.
  11. javena, daj znać, jak moja paczka dojdzie, martwię się, czy słoik śledzi dał radę i nie zalał wszystkiego - owinełam w miękkie gąbki, ale nic nie wiadomo...
  12. dzięki DONka! cisowianka, będzie im cos wieźć przy okazji teraz? bo może dołożyłabym sie i ode mnie też kupisz, co tam trzeba. przelałabym kaskę, bo przeciez czasowo nie zgramy sie tak łatwo.
  13. hehe, dość dalekie to podobieństwo raczej ;-). juz wysyłam pw i chętnie się razem umówie, nawet niech nie będzie tak zaraz, to będziemy miały okazje pogadac. a jeszcze ci powiem, że zadzwoniłam do naszej karmicielki kotów, ktora byla zaangażowana w jego sprawę, a jej koleżanka, pani aleksandra bywa na paluchu i go odwiedzała ponoć. kilka osób z osiedla konsekwentnie ukrywało informację, gdzie jest pies, przed jego juz byłym właścicielem. i oni wszyscy bardzo się cieszą, a to był mega miły telefon do wykonania: pani nino, nasz pongo znalazł dom ! :). wkleje tu te zdjęcia, oki?
  14. murka, przelałam kaskę :-)
  15. cisowianka, ja do tej paczki też coś dołożę.
  16. jest stary, zniszcozny zyciem i dlatego - walka o jego zdrowie to niestety będzie taka polka galopka. dobrze, że morgan psychicznie czuje się świetnie.
  17. a skarpeta owczarkowa kupi karmę :-)
  18. Amadorka, czekam pilnie na zdjęcia do ogłoszeń. zaraz zrobią się świeta i w ogóle na nic nie bedzie czasu.
  19. twój pies cię kocha kimkolwiek jesteś. podobno reklama schroniska... [IMG]http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3839304_700b.jpg[/IMG]
  20. piękna sucza!
  21. ekstra, dziewczyny, dziękujemy baardzo!
  22. hee, dobre. a tu macie świąteczne: "Łał, kijek!" [IMG]http://www.chrismadden.co.uk/images/cartoons/dog-stick-christmas-cartoon.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...