-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']sleepingbyday, o co chodzi w tym poście; a co do Madoxxa to jest oryginalny, myślę, że szybko znajdzie dom:)[/QUOTE] asiunia, tu chodzi o poszukiwania zaginionego, niemal niewidomego pietii z mojego podpisu. chcę maddoxa pokazać pewnym ludziom, ale zobaczymy, zobaczymy. Amadorka, ptaki, koty, no cóż.... ale ja mam pytanie- - czy on jest pieszczoch? w sensie, czy jest bardzo proludzki? -
to wysyłaj przeca :-)
-
ja miałam jeden telefon o mojego podopiecznego madoxa, ale raczej nie wypali, za daleko, ludzie chcą się zapoznac z psem, a maja kilku kandydatów.
-
o kurka, 3 x mniej psa! co jej było w zad? porządny ten facet. da sie przekleić z fb jakis post opisujący całą sprawę? dzięki bardzo, faktycznie metafora warta pokazania. ja metafory polecam wszystkim szykującym się do adopcji. żeby ciut umeili sobie wyobrazic, jak może wyglądac ta bida, którą widza z akratami, jak piekny pies może wyjść z kupki nieszczęścia.
-
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Amadorka,daj spokój,nikt nie wymaga mnóstwa zdjęć non stop, i dobrze wiesz, ze nie o to chodzi. a dla porządku: o zdjęcia prosilam raz, bez gazet, dostałam z gazetami, a potem tylko dopraszałam o sensowne, do ogłoszeń. bo te z gazetami - jedno moze adopcyjne, bo niektóre niewyraźne a inne - niemal takie same (pies patrzy w lewo, pies patrzy bardziej w lewo),a psa trzeba pokazac z kilku stron. czy ja to tu anna dogo musze wyłuszczać? chodzi o odpowiedzi szybciej, niż nie po kilku dniach do kroćset. i o jasne komunikowanie, jeśli czegos nie rozumiesz lub nie możesz zrobić, zamiast zgadzać się, a po miesiącu,po dopraszaniu - nie wiedzieć o co mi chodzi. jak rany. -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sleepingbyday replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
phi, tam, migotka abry sika z dwoma podniesionymi. dwoma tylnymi, żeby nie było. moja zosia tez sika na zawołanie, choć czasem troche trzeba ją ponamawiać ;-). -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
sleepingbyday replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
phi tam, niech se leje jak chce. przyznam, że nie rozumiem zagadnienia z tym sikaniem. -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
powiem szczerze nie tylko schornisko, sa też punkty przetrzymań, ale to wiemy i z tego, co rozumiem, taki jest plan też. jednak miejscowy hycel ponoć powiadomiony i gmina takoż. -
Madox już w domu :-). Powodzenia!
sleepingbyday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
jeden telefon, ale Państwo maja kilku kandydatów, ale chcą się najpierw zapoznać z psem (mieszkają w Wawie), więc nie sądzę. widzicie, jak to jest, zadałam pytanie i - cisza. zaraz wejdę na fb zobaczyć fotki. -
nie doszedł. ale wyczytałam na wątku, dzięki wielkie. najgorsza jest własnie wyobraźnia, jak sie czuje zwierzak - zgubiony, ślepy i na wojnie. wymiękam, dorota też na skraju wytrzymalości. a w dodatku ona codziennie tam jeździ. a jeszcze ten gremlin, zła karma jak rany. dobrze, że się szybko znalazł, bo siwiejemy.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
głowy? głowy to mają, ale co z tego. "Po co ci głowa? - jem niom" -
Anda już na pewno, a jesli jeszcze nie, to zaraz. kto tam pojechał, to wszystko właścicielom wyłuszczy, sami też częściowo powiadamiamy. w otrębusach powiadomione chyba wszystko, łącznie z leśniczym, kołem łowieckim (że mały, niewidomy dziadek, to może nie zastrzelą), stadniną, gminą, mpo, wetami, oplakatowane wszystko dookoła, ale promień poszukiwań i oplakatowania tzreba poszerzyć. w złotokłosie wczoraj cały dzień szukali, teraz zadzwonili, więc to dopiero początek tych wszystkich elementów do ogarnięcia. siedzę w pracy i mogę tylko net przeszukiwać,a i tak roboty mam w huk, więc dorywczo sprawdzam. w weekend będę jeździć. ale oby nie było to potrzebne. Pietia z otrębusów to Abrakadabry i mój podopieczny, wyciagnełysmy go ze stanu "człowiek to obca rzecz" to stanu adopcyjnego. cholera mnie trzaska!
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
sleepingbyday replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
jest bodaj 29, 30 grudnia, szukamy zaginionego (petardy, panika) niewidomego staruszka, jeździmy po okolicy, i na jakimś osiedlu jebuut, petarda. Dorota nie wytrzymała, otworzyła okno w samochodzie i sie wydarła na całe osiedle: w dupę sobie wsadź tę petardę debilu! powiedziała to, co miałyśmy na myśli wszystkie w samochodzie. nie wiemy, czy się zastosował, a szkoda. -
otóż to. a na twoim miejscu to w ogóle byłabym zła - bo własna siostra i rodzinny pies. szkoda każdego psa, zwłaszcza swojego, zwłaszcza znanego, ale przecież - nie tylko.
-
pozyjemy, zobaczymy. oby!
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
jak sylwester? ja jestem totalnie rozgoryczona. szukamy już kilku psów. a nie mamy żadnej, dosłownie żadnej pomocy. apele o dołączenie do grupy poszukiwawczej - ani jedna osoba się nie zgłosiła. psów szuka dosłownie kilka osób, wciąż tych samych, codziennie, ale ta grupa już będzie zredukowana, bo urlopy się kończą. budujące, prawda?
-
ja teraz tylko jedno - nieustająco szukamy osób do pomocy w szukaniu niewidomego staruszka. i tej pomocy nie mamy. zaginęły kolejne psy, jakis koszmar, już sama nie wiem, kogo prosic o pomoc, o realne wyjście z domu i pójscie w las, gdzie mamy przerzucac siły, marne, bo kilkuosobowe. na nic innego teraz mnie psychicznie nie stać, bo rozgoryczona jestem ludźmi.