-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
no nie, kobieto, czaderskie wyszły!!! a to, na którym zofia pokazuje całą paszczę, aż po migdałki :crazyeye:. to bomba!!!! zresztą dużo wyszło obłędnych i zaraz je sobie kopiuję - wkleję też na wątek zosi, niech jej znajomi zobaczą :-). najbardziej mi się śmiać chciało, jak zosia wskoczyła miśce na wyrko i zaczęły się bawić, a gordon z raperem wyszli ze swoich legowisk, usiedli razem i patrzyli na te bezeceństwa:crazyeye:. im się po prostu nie może pomieścić w głowie, co za bezczelna dziewczyna. przychodzi sobie do nic, wszystkie zabawki rozwłóczy po mieszkaniu nie pytając o zdanie, a na koniec warczy! chamstwo:mad:.
- 21590 replies
-
no chyba, że w dziedzinie wystaw panuje taki zwyczaj.
- 21590 replies
-
mama nadzieję, że gordon jest przyjęty, a na pewno będzie, ale to receive oznacza dostać - w tym sensie przyjąć. oni napisali że dostali (po polsku można też powiedzieć, że przyjęli) formularz. troche pomieszałyście znaczenia kto i co przyjął. w warstwie językowej nic tu nie wskazuje na akceptację psa na wystawie, wygląda na potwierdzenie otzrymania zgłoszenia, z automatu. jutro ich napadniemy i upewnimy się, co i jak...
- 21590 replies
-
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
sleepingbyday replied to Tola's topic in Już w nowym domu
wczoraj jedym tchem przeczytałam wątek - i starsznie zazdroszczę tym ludziom, bo krecik jest boski i biłam sie z myślami, czy nie wziąć drugiego psa, ale cholera nie mogę! no nie mogę i tyle... koniecznie mają wklejać zdjęcia i w ogóle niech się tu zarejestrują, bo ja nie chcę tracic kontaktu z tym seksi facetem. -
no ba, jasne...
- 21590 replies
-
matko, tak się nei da rozmawiać, najpierw wyświetla się odpowiedź, a dopiero potem pytanie :-)
- 21590 replies
-
patrz wyżej, bo mój post poszedł przed twoim i innymi
- 21590 replies
-
dokładnie to napisali, że otrzymali jego formularz zgłoszeniowy (entry) i podali namiary kontaktowe, jesli chcesz więcej inofsów. jesli na wystawach automatycznie oznacza to przyjęcie gorodna, to ok. ale na tym jak raz się nie znam... a ja na 10.00 na rozmowe o prace idę! miałam w czwartek miec o 12.00, a zamiast tego bladym świtem jutro! co ja tu jeszcze robię, idiotka :mad:
- 21590 replies
-
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
jeśli wystawiają faktury VAT, to US może nic do nich nie mieć... -
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
ludziska, nie najeżdżajcie tak na Bolesną. ja sama, zanim nie wlazłam na dogo byłam w wielkiej niewiedzy... cos tam wiedziałam, ale nie aż tyle, ile teraz. przez analogię - czy to czyjaś wina, że go geografii nie nauczono? pierwszej pomocy? itd, itp? dziewczyna i tak dużą świadomość tematu wykazuje swoim pierwszym postem. -
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Bolesna, zgłosisz to do swojego lokalnego TOZu? bo gadać możemy do upojenia,a jak widac ich proceder od lat ma się świetnie... moż elokalna straż dla zwierząt, oni mogą wiedzieć, co można zrobić, jak... z TOZami różnie bywa... -
[quote name='sleepingbyday']Matusz, oglądałam twoją stronkę, robisz super zdjęcia tobiaszowi, ale to: [URL]http://www.mazurskiwiatr.republika.pl/22.jpg[/URL] jest czad.[/quote] nie pomyliłam bloga, matusza kojarzę tylko z tutejszych problemów ze zdjęciami :-). nawet nie wiem, czy on ma fotobloga na dogo, po prostu na stronę weszłam...
- 21590 replies
-
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='Rottie']Jeju :-o Przecież żaden odpowiedzialny hodowca nie odda szczeniąt pośrednikowi.. Moim zdaniem prowadzenie takiej firmy to kompletna głupota. Wszystko jest tam podejrzane - ta gwarancja szczepień i odrobaczeń :roll: Jak to pozarodowodowe? Raczej nierodowodowe.. Czyżby mit pseudohodowców? :roll:[/quote] no własnie, jakiś dziwny twór językowy, zamydlający oczy osobom niezorientowanym w temacie. ciekawam, jakie to rasy oni hodują :razz:? bo tego nie piszą, a w końcu jakbym coś hodowała, to bym się raczej chwaliła... -
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
wrzuciłam ich na google i okazało się, ze mają stronę interenetową. pośredniczą i nawet piszą, że hodują :-). hoduja tych raz ze 20. już po samej stronie www widać, że to ściema. usunięte -
Matusz, oglądałam twoją stronkę, robisz super zdjęcia tobiaszowi, ale to: [URL]http://www.mazurskiwiatr.republika.pl/22.jpg[/URL] jest czad.
- 21590 replies
-
ło matko, ale śmieszny szczenior!
- 21590 replies
-
ej, słuchajcie, czy gdzieś w archiwach CK znalazłoby się to dziecięce zdjęcie zosi z rodzeństwem? bardzo by mi zależało mieć je na pamiątkę... wklejam kilka zdjęć - w końcu kumpel dał mi te z grudnia (!), wybrałam najlepsze. dwa ostatnie - z polowania na kaczki i wiewióry - są od Doginki. zofia latająca: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/160/dsc01103ji0.jpg[/IMG] wylatujący język: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5804/dsc01110hy4.jpg[/IMG] portret: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9585/dsc01125sg7.jpg[/IMG] polowanie na kaczkę (to nowość, ptactwo wodne wcześniej jej nie interesowało, dopiero niedawno zaczęła je ganiać): [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2277/polowaniekb0.jpg[/IMG] w poszukiwaniu wiewiór: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1801/polowanie2uw4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Macho']Zośka...aż dziw bierze, że to ta sama Zofia ;)[/quote] co ty, aż tak się zmieniła? wydaje mi się, że osowiała w CK nie była. a stan fizyczny - przyjechała do mnie w bardzo dobrym... dopiero potem dostała zapalenia pęcherza i posikiwania... i śledziony... Co za pani jej się trafiła:mad:.
-
a taka piękna kobieta z niej wyrosła:loveu:. wrzucam wam kilka fotek zofii z galerii gordona, rapera i miśki. Doginka - autorka zdjęć - strzela foty tysiącami, dosłownie. mam od niej pozwolenie na przeklejenie tych fotek, więc wszystko jest legalne :-). [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7246/15uq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9928/20fe4.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6509/25pk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6377/38oc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2880/40vn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4284/49hk2.jpg[/IMG] zosia i prawdziwy jack russel - gobi: [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3292/zofiaigobiqc4.jpg[/IMG]
-
a poza tym już wiem, dlaczego cię nie było - gotowałaś. dobre było?
- 21590 replies
-
chiara wygląda jak dalmatyńczyk. poplamiona nieźle tam pod spodem, kto by się spodziewał. a my dziś zmokłyśmy w parku ostro, ale na szczęście deszcz był z gatunku nie przeszkadzających w spacerach.
- 21590 replies
-
nie musisz mnie uczyć, wystarczy, żebym miała czas na zdjęcie ;-). teraz to juz naprawde idę spać, obejrzałam szybko a jutro na spokojnie. zdjęcia twoje przeklejam do folderu uczciwie nazwanego "od sylwii" :-) fotobloga zofii założę, jak kupię aparaten fotografen, czyli latem.
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Zaraz będzie Zosia - właśnie wgrywam na fotosik:p[/quote] i ty chcesz, żebym spać poszła!!! małpa;) !
- 21590 replies
-
ten sweter w kagańcu wygląda idiotycznie. jakby mu się coś do pyska przykleiło, ni przypiął, ni wypiął i jeszcze odciaga uwage od ładnego psa
- 21590 replies