-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
serio? nie wiedziałam. jutro przjeżdża do mnie kumpel, który w grudniu robił zośce foty i jeszzce ich nie widziałam. filmiki też nagrywał, zobaczymy, jak wyszło.
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Zamiast padać, lepiej się połóż:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/156/368777699cdd27f6.jpg[/IMG][/URL] [/quote] ten powinnaś wykadrować na samego gordona z tym językiem zawiniętym w trąbkę :razz:. juz idę.
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']I kilka foteczek na dobranoc:razz: A to jest BIMBER[IMG]http://kkrzysiu.win.pl/e-sznaucery/forum/images/smiles/lol.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/156/897cd5ad8683a42c.jpg[/IMG][/URL][/quote] WIDZISZ I NIE GRZMISZ?? :shake:
- 21590 replies
-
b. fajnie fotomontujesz. najbadziej mi sie podoba pierwsza wielka morda. padam na pysk, no, ale jest po 2giej :-).
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/156/ae0539d4950e0ede.jpg[/IMG][/URL][/quote] aaa, jakie śliczne!!! zemdlałam :oops:. blog powinien się nazywać fotogaleria rapera, gordona, miski, anyi, zosi, chiary, setki, oksany, party.... więcej nie poamiętam, ale ze 3 linijki jeszcze :-)
- 21590 replies
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/155/318fd53ab877cdea.jpg[/IMG][/URL] [/quote] KOPIOWANIE USZU U HASZCZAKA??? :evil_lol:
- 21590 replies
-
ta kudłata suczka super jest. urocza.
- 21590 replies
-
[quote name='Ludek']Też obserwuje wątek, choć rzadko sie odzywam. Cieszę się, że Zosia tak dobrze się miewa. Musisz Zosi sprawić bodygarda :evil_lol:. U mnie jest taki duecik :diabloti: [IMG]http://www.album.com.pl/6n7alaJestGlupiaDoKwadratu/171611.jpg[/IMG][/quote] parson to daleki kuzyn zofii :-). 2/3 ludzi pyta mnie, czu ona jest jack russell terier, to ja zawsze mówię, że to terier śląski :-). ostatnio dwóch dziadków jak się pytało, jaka to rasa, to jescze im powiedziałam, że terier śląski, ale że to jedyny pies z tej rasy, innych nie ma. a oni na to -aa, tak, rasa wymarła... :evil_lol:. a właśnie, czy wiadomo, co z rodzeństwem zofii?
-
[quote name='AnkaG']Te twoje psiury to chyba napalone były na blond husky.:cool3:[/quote] właśnie, co ty tu za bezeceństwa pokazujesz, dzieci oglądają:razz:. oglądałam film, dopiero skończyłam.
- 21590 replies
-
No co Ty mówisz, przecież Zofia to urodzona modelka- aktorka. Wcale a wcale nie boi się obiektywu i światła flesza -przecież widać gołym okiem, że sprawia jej to przyjemność i cieszy się sławą:evil_lol::evil_lol::diabloti: trala lala, znam zośkę i jej miny - te wizytowe to zośka spięta. a że urodzona modelka, to jasne jak 2x2! normalnie kate moss (ona też ma krzywe nogi, ale zosia za to ma porośniete ładniejszym futerkiem :eviltong:) no i na kalendarzu (prawie pirelli) wylądowała w końcu, nie?
- 21590 replies
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/152/8de1c58d90d19da0.jpg[/URL] ten to chyba się oduczył raz na zawsze wąchać obiektywy, skoro mu taką lampa po oczach błyskaja;)[/quote] no własnie zosia jak widzi aparat to odwraca głowę, bo jej sie z fleszem kojarzy :-). juz pierwszego wieczoru, jak do mnie porzyjechała, to nie dało rady jej zrobic zdjęcia, bo jak podnosiłam aparat do oka, to ona myk, i głowe w bok:mad:.
- 21590 replies
-
ale opisałaś zośkę, jakby tam szalała cały czas ;-). a ona przyszła, znalazła kość i przez większość czasu ją dziamgała ;-). chłopaki byli w szoku, że im się rządzi jakaś biała małpa w domu. byłam pod wrażeniem, że odważyła się chociaż ich powąchać, bo warczała nie z odwagi hehe, juz ja ją znam, aktorka. po zdjęciach widać, że jednak była spięta - oczy na wierzchu i czujna jak piesek pustynny. dziękujemy z zosią za fotki :cool3:. i za kawę (tzn. ja za pół kawy, a zosia za drugie pół :diabloti:). a gordona polubiła ewidentnie.
- 21590 replies
-
dawno nic nie pisałam, ale nic się nie działo. obiecanych fotek od kumpla jeszcze nie mam (faceci :mad:), ale będzie u mnie na święta, to go przyduszę. kolejne usg - śledziona bez zmian, tzn. ze zmianami, ale nie chłoniakowymi, więc za jakieś 3 miesiące znów sprawdzimy. zajrzyjcie na blog koleżanki z klatki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83526&page=316[/URL] strzeliła parę kicanych fotek zofii (str 316-317). powiem wam, że zocha szybciej się zaczyna kolegować z pieskami, niż kiedyś, ale dalej z rezerwą - zwlaszcza, jak do kolegowania się ma więcej niż jednego na raz ;-). zakumplowała się z jednym bojowym (mylą mi się te rasy, więc nie wiem, jaki to bull) - naprawdę masywnym bykiem, kawał chłopa z niego, moja psiapsiółka stwierdziła, że dobrze sobie zosia kumpli dobiera :-). a ostatnio podskoczyła o raz za dużo jednemu nowofunlandowi, to się znieceirpliwił, przydusił ją sobą i nakrył, tylko jej nóżki wystawały spod jego futra. potem była grzeczniutka już:evil_lol:.
-
a z zosią moge przyjść, czy panowie zazdrośni? on an pewno sfajda sie ze strachu.
- 21590 replies
-
syf malaria na zewnątrz. a mi neostrada chodzi, jak chce, czyki częściej nie chodzi:mad:. jak tu zaglądam, to jestem 20 stron i 100 zdjęć do tyłu. ale te z boksiem w locie niezłe. jutro ok południa przychodzi kolejna ekipa do neostrady, wiec dopiero potem bedę zośkę spacerować po parku (czyli bulwarze).
- 21590 replies
-
wieje, pada, zimno, bue. ale rano zdążyłam zofię przeciagnąć przez obydwa parki, pusto, wiewiórki dopisały, mniam:razz:. dzięki za fotki, slicznie wyszło maleństwo. aż żeśmy się z przyjaciółką "popiszczały" oglądając. a widok tam z góry to masz superancki! a ja siedzę na necie ipracy szukam... i co chwila jakieś ciekawe rzeczy mnie odciagają:angryy:.
- 21590 replies
-
ludzie co chwila tu komentują, że wrzucasz tych zdjęć ilości hurtowe. nie mogę się powstrzymać, żeby też nie wyrazić podziwu:crazyeye:. a zofia to faktycznie piłeczka. oto jesienne polowanie na wiewióry w skaryszaku: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5449/resizeofpa210454po7.jpg[/IMG]
- 21590 replies
-
szukam i szukam i nie moge znaleźć zdjęć, które robiłaś mojej zosi. wrzucisz jakieś? podoba mi się blog z naszego parczku. szkoda, że mi aparat padł na śmierć... :-(
- 21590 replies
-
zosia miała badane w sobotę mocz i krew, wyniki są o wiele lepsze, niż przed leczeniem, zasadniczo wszystko trzyma normę:multi:. dalej będzie brała na przewlekłe nerki jakis proszek i pigułki, ale na razie już nie trzeba jej ciągać do weta. szkoda, że nie je dużo, ale jednak je i pije, więc jest ok. będziemy monitorować sprawę, ale powiem wam, że trochę mi ulżyło. kolega zrobił świetne zdjęcia zośce, ale nie miał kabla i nie zrzuciliśmy ich na mojego kompa, więc go teraz ścigam, żeby mi netem przesłał. jak go ścignę, to zobaczycie, jaki fajny park (jeden z dwóch) ma zofia pod nowym domem:crazyeye:. pozdrawiamy
-
zosia ma powiększoną śledzionę i zmiany przerostowe tkanki (ale bez cech nowotworowych - przynajmniej na razie). Oraz ma przewlekłe zapalenie nerek. przy okazji posikiwania ze 4 m-ce temu robiłam 2x badania moczu i nic w nich nie wyszło. a teraz, jak bierze incurin, który jej zamyka zwieracz, zaczęły sie problemy. a w każdym razie wyszły na jaw ich objawy, bo to przewleke jest. leczymy zapalenie nerek, a śledzionę można tylko obserwować i jakby -tfu tfu - coś się tam bardzo złego działo, to wyciąć. za jakieś 9 dni powtarzamy krew i zrobimy mocz, zobaczymy wtedy, czy nerki wracają do porządku. jak chcecie znać jakieś szczegóły, albo macie pomysły, to piszcie. ja teraz tak skrótowo piszę, bo mamy polkę galopkę w pracy.
-
cześć. zosia ostatnio straciła apetyt, a kilka razy odkąd u mnie jest wymiotowała żółcią. zwalałam to na stres (zwłaszca ostatnio- przenosiny, pogryzienie), ale naprawdę jadła tak malutko, więc zrobiłyśmy badania krwi i ma podwyższoną kreatyninę i erytrcyty, oraz za mało leukocytów. idziemy na usg w środę, mam nadzieję, że się wyjaśni coś. mogła być trochę odwodniona, ona właściwie mało pije, ale jednak coś pije. musze przyznać, że się denerwuje, bo zawsze była szczuplutka - nie schudła dużo, bo 30 dg, ale przy wadze 9 kilo widać różnicę. w ogóle to ma dorby humor, bawi się itd, ale jednak coś wisi w powietrzu, coś mi nie gra. bardzo się tym denerwuję, trzymajcie kciuki za zosię.
-
w sumie to nie wiem, czy to była amstaffka, czy co, ile i jakiej domieszki miała. koleś miał jeszcze 10 letniego bulla ze sobą. ale sam powiedział, że ja trzeba podduszać i że to jedyna metoda, jak sie uprze (zwłaszcza, że go nie słuchała wcale). suka ze schronu, jest u niego dwa lata i "czasem jej tak odpala". i "nie puściłbym jej, jakbym was widział". zośka w ciemnościach świeci jak latarnia, od drugiej strony parku znajomi dzięki jej białej sierści widzą wieczorem, że ktoś jest na spacerze. zośka może być rozpuszczona jak dziadowski bicz, bo można ją łatwo spacyfikować, ale taki pies to powinien na mrugnięcie okiem właściciela reagować. nie mogłabym mieć takiego psa właśnie dlatego, że wiem, że nie dałabym rady tak go wytresować, za leniwa jestem. alle o tym podduszaniu teżsłyszałam. w każdym razie w końcu zadziałało. uśmiech zochy wyślę, jak tylko jakiś uchwycę. zosia jak widzi aparat, to odwraca się w drugą stronę, wydra jedna.