-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
bonus: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8536/bulwarek022uv4.jpg[/IMG]
- 21590 replies
-
dzisiejszy pobyt w parku (chyba powinnam zalożyć fotoblog): [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6371/bulwarek001ml6.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7065/bulwarek014vb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2777/bulwarek017os2.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4563/bulwarek020yd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8536/bulwarek022uv4.jpg[/IMG]
-
ja trochę wrzucę, bo byłam przez chwilę: zofia: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6371/bulwarek001ml6.jpg[/IMG] panie dyskutują o blaskach i cieniach (w) fotografii: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/861/bulwarek013ql2.jpg[/IMG] podziel się posiłkiem :cool3:: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6687/bulwarek011cm0.jpg[/IMG] gassirraa: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8931/bulwarek004ie0.jpg[/IMG] daj mi! daj mi! [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7065/bulwarek014vb1.jpg[/IMG]
- 21590 replies
-
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
sleepingbyday replied to alik26's topic in Już w nowym domu
[quote name='AguśSosnowiec']Sleepingbyday byłaś na wątku moich dzieci :loveu: Mleczko już do nas jedzie wiec wszystko miejmy nadzieje bedzie dobrze:loveu: Jaka sliczna sunia!! Ale czy mi sie wydaje czy to pies nadrzewny? :evil_lol:[/quote] no właśnie, byłam, wiem :roll:, ech... tak, zosia to pies nadrzewny, ale tylko wtedy, kiedy na tym drzewie jest do kompletu jakaś wiewiórka :razz:. -
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
sleepingbyday replied to alik26's topic in Już w nowym domu
buehehe. właśnie sprawdzałam wątek niemowlaków i zobaczyłam, że ten przepis właśnie tam był, to sama wiesz najlepiej... ech, spamiętać co gdzie się wyczytało jest niemożliwością.. no i strzeliłam jak łysy grzywką o kant kuli :oops:. patrzę tak na zdjęcia lamii i ona wygląda trochę jak negatyw mojej zosi: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7292/25kc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/686/38la7.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5381/dsc01125st9.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9643/resizeofpa210454fi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1394/pb200459pv3.jpg[/IMG] -
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
sleepingbyday replied to alik26's topic in Już w nowym domu
niestety jestem bez pracy i totalnie zadłużona, ale na któryms wątku widziałam przepis na mleko dla szczeniąt, któe jeszcze powinny być karmione. całkowicie do zrobienia w domu, z prostych i tanich składników. kompletnie nie pamiętam, który to był wątek, ale spróbuję znaleźć, o ile jesteś zainteresowana tym rozwiązaniem. teraz jest druga w nocy, więc pewnie i ze znalezieniem łóżka będę mieć kłopoty... ;) -
to daj jutro znać, co i jak.... jaki śliczny ten czekoladowy jamnik...
- 21590 replies
-
to daj znać, jak już wykombinujecie godzinę. jakby co, to ja mogę do 16.00
- 21590 replies
-
a, czyli tylko n zamiast m usłyszałam, za to zapamietałam :evil_lol:. bedziesz jutro wychodzic z psami?
- 21590 replies
-
do szału mnie ta neostrada doprowadza... co chwila jej nie ma:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: a my z zosią i moją przyjaciółką oraz jej psem byłyśmy nad świdrem. świetnie tam jest. psy połapały kleszcze oczywiście, ale w zosie żaden nie zdążył się wessać... zoisa boi sie wody i wchodzi tak po brzuszek, dalej nie. ona nie wie, że umie pływać, głupotka... nie to, co chłopaki... widziałam zdjęcia jak nika (chyba tak się nazywa) bawi sie z gobim. musieli sobie bardzo do gustu przypaść. a ujęcia wyszły niektóre tak świetne, że hej!
- 21590 replies
-
no macho, teraz nie masz wyjścia, po prostu musisz te fotki chocby spod ziemi wyciagnąć:evil_lol:. bo ci reputacja siądzie:cool3:. byłyśmy z zosią dziś nad świdrem (to taka mała rzeczka pod wawą w pięknych lesistych okolicach) i pies się cudownie zmachał 9choć do wody wchodzi ostrożnie i musi stac na łapkach. ona nie wie, że umie pływać ;-). ale kleszczy ściągnęłam z niej kilka. na szczęście nie zdążyły sie wessać.
-
śliczna 8 tygodniowa suczka szuka domu..ma dom
sleepingbyday replied to alik26's topic in Już w nowym domu
te domy, co dzwonią po pieska, może im pokazać inne z dogo? -
gassira ma futerko jak karakuł:lol:. zdjęcia młodego spaniela zrobiłas super, Sylwia... to jakaś mała iskierka, co? a ten rudy, puchaty, co sie tak ślinił, to jak on wytrzyma lato?
- 21590 replies
-
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
tak się zdenerwowałam, że mi się litery mieszają! -
PSEUDO(?)Hodowla - zaniedbane szczeniaki!!!
sleepingbyday replied to Bolesna's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
sku***syństwo. halo, przecież jest tylu świadków z róznych miejsc, moga zebrać od wetów diagnozy zaraz po kupnie (przynajmniej niektórzy weci prowadzą ewidencję komputerową), aumowa jesli podpisana, jest na zdrowego szczeniaka! to juz nawet od strony prawa handlowego można im narobic bigosu, żeby choc mieli trudniej. każdy z ich klientów wydaje kupę kasy na leczenie zwierzaka i nie ma żadnych reklamacji?? tu nawet nie chodiz o awanturę, ale o niedotrzymanire warunków umowy. jeśli są układy (nasz słodki, polski grajdołek, co?), to dowalić im z każdej możliwej strony, niech poczują conajmniej trochę uciążliwości! -
[quote name='Macho']I pomyśleć, że to to takie małe kiedyś było nie ? ;) Jak mogę jeszcze jakoś pomóc to wal ;)[/quote] dokładnie, taki szczenior nieprzytomny na twarzy, krótki pyszczek, oczka okrągłe - nawet pazurki jeszcze ma bez kolorków. wszystkim juz wysłałam to zdjęcie i każę się zachwycać:evil_lol:. będę walić, jakby co :razz:.
-
a ty co, przez sen na dogo siedzisz :p?
- 21590 replies
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
sleepingbyday replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
i ja też się interesuję... wszystko w porządku? bo jakaś niepokojąca cisza nastała... -
[quote name='Doginka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/174/cce3490de13534e6.jpg[/IMG][/URL][/quote] małe, krótkie ciałko i wielka szyja - całkiem na odwrót, niż w rzeczywistości:evil_lol:.
- 21590 replies
-
[quote name='gassira']w skaryszewskim miałam być dziś....tylko ta pogoda:angryy:[/quote] do kitu, no...
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']:hmmmm: - chyba nie pamiętuję:diabloti::evil_lol: robiłam wam razem na tych skałkach zaraz po tym, jak ty robilaś Dominice i chłopakom. za dużo cykasz tych fotek... ;)
- 21590 replies