-
Posts
23762 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sleepingbyday
-
aryon? :shake: może łokieć? jakiś czas temu miałam jazdę na takie imię... ale ja wolę suczki, a to imię męskie :evil_lol:. zaczekja aż przyjedzie. samo sie okaże, jak ma na imię... ja będę na bulwarku ok 17, może trochę po, poszukam was. bo kamil to na bank się za mną stęsknił :megagrin::chainsaw: :cooldevi:
-
z tym cudem narodzin to jaja niesamowite. jaki w tym cud, pytam sie? :diabloti:
-
czekam na aparat foto, przyleci do mnie w przyszłym tygodniu...:multi:. no i uporządkuję te foty, które są na zosinym wątku (założonym przez schronisko). plamkę ma byczą, to jej atut:eviltong:. zresztą dlatego 90% ludzi byta się mnie, czy to JRT. dlatego zresztą powstał silesian terrier :lol:. okresowo na korpusiku wyskakują jej jeszcze szare plamki, a na brzuchu są zawsze widoczne, wygląda jak spleśniała :cool3:.
-
pomiędliły mi sie linki, zoska jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35688&page=40[/URL]
-
Doginko, zapomniałaś chyba dodać, że ten pekińczyk owsik nazywa się szogun :diabloti:. nie znam się na pekińczykach, ale czy on tych nóg nie ma za bardzo krzywych? chodzi jak inwalida i pada po kilku metrach... być może pazurki też mają na to wpływ, ale tak ustawione nogi nie wyglądają zdrowo. jakies pekińczyki znałam i one tak nie miały. ale jeśli były niezgodne z wzorce, a szogun jest, to do kitu taka rasa, męczarnia...
- 21590 replies
-
[quote name='AnkaG']Ja mam (też zza atlantyku) A 560. Ino ja leń i nie chce mi się poczytać 90 stonicowej instrukcji więc na auto robię. :oops::eviltong:[/quote] ja też leń, ale sobie przyrzekłam :oops:. będzie latwiej, bo juz miałam pałerszota...
- 21590 replies
-
[quote name='grrrond']a Zosia to jaki piesek? :> dzisiaj przyniose Kefirowi znowu posłanie bo dzisiaj dostał bure nad ranem wskakiwal i zeskakiwał to z mojego łóżka to z rodziców i tak kilka razy, że wszystkich podbudził ;) i teraz wielka akcja - Kefir śpij w swoim łóżku! nooo ryjek ma długi, ale dostaliśmy na niego kaganiec ;)[/quote] Zosia to terier... śląski :cool3:. historia tej rasy ginie w pomroce dziejów, wiadomo jedynie że udział w jej tworzeniu brał jack russel terrier :evil_lol:. pozwolę sobie zrobić zosi reklamę i wstrzelam zdjęcie, które nazywa się "cień potwora": [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6025/bulwarek014vb1yz7.jpg[/IMG] wątke zofii i trochę zdjęć (jakos nie założyłam jeszcze fotobloga, ale się przymierzam): [URL]http://img152.imageshack.us/img152/6025/bulwarek014vb1yz7.jpg[/URL]
-
na pewno nie wyginą, tego się nie da w 100% kontrolować. wiadomo, ze chodzi o maksymalne zmniejszenie ilości psów wschroniskach i świadome "właścicielstwo". ech, gdybym znała dogo za mojej poprzedniej schroniskowej suczy...
-
czytam waszą dyskusję z wielkim przejęciem - bardzo ciekawa i pouczająca (człowiek całe życie czegoś się uczy). ale mam wrażenie, ze wasze postulaty to pobożne życzenia. unormalnienie sytuacji da się zrobic małymi kroczkami, a pierwszym jest raczej likwidacja (penalizacja) pseudohodowli, rzetelne kontrole ZwK w hodowlach zarejestrowanych (i to już chyba jest utopią z tego co ludzie opowiadają o ZwK), sterylizacja psów każdego nierasowca.. choć szkoda byłoby pozbyć się całkiem kundli, urozmaicają pejzaż ogromnie. Rasa jest przewidywalna w wyglądzie, a (niektóre) mieszańce to jedyne w swoim rodzaju cuda świata :-).
-
zosia znów była na spływie. tym razem spławiałyśmy się pilicą. udało mi się nawet namówić zoskę do wejścia do wody (za kijkiem), ale szła niechetnie i na pazurkach ;-) poza tym w nocy była burza i ludzie z innych namiotów chodizli, wiec zoś był cały czas na stand by i komplet nie się nie wyspała. w poniedziałek, jak wstawałam do pracy, zupełnie nie mogłam jej dobudzić :-). ucieczka do namiotu chroniącego przed siłami przyrody: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/5488/19328222hu8.jpg[/IMG] schron w namiocie: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/639/21599914bl2.jpg[/IMG] no chodźcie do środka, bo was piorun zabije!: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7035/68117828ch7.jpg[/IMG] powrót do domu: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/3511/11lv4.jpg[/IMG]
-
choćby dlatego, że nie rozmnażamy się przez pączkowanie :eviltong:
- 21590 replies
-
no dobra, żartowałam, należysz do wąskiej grupy bezmaniowców :evil_lol:
- 21590 replies
-
i to mówi właścicielka prawie 3 psów, 5 kotów i grześka???? :crazyeye:
- 21590 replies
-
każdy ma jakieś manie, normalka (oprócz mnie oczywiście :razz:)... ale ja się w tym przypadku na współchorowanie nie zgodziłam... :shake:
- 21590 replies
-
gucio mnie to obchodzi. nie zamierzam nikogo unikać i dawać się wciągać w takie akcje ....
- 21590 replies
-
ja w czwartek wybywma na mazury :-). miłego spaceru.
- 21590 replies
-
no wiem... mówiłam, że będziecie koleżanko phichać:eviltong:! a ja wybrałam akurat jeden z lepszych patrząc na stosunek ceny do funkcji. musiałam zrezygnować z dobrego zoomu, niestety.... coś za coś.. na szczęście jest chociaż dodatkowo zoom cyfrowy, co przy 8mln pikseli coś tam da... choć nie tyle, co normalny porządny zoom, a jakże. dlatego duże zbliżenia będę załatwiać za pomocą... Doginki :diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='orpha']z lataniem to bardzo różnie ale 10-15 km to jest to ; z charakterku i temperementu to ona nie jest typowa husky , spokojna , posłuszna ,opanowana , właściwie nie musze używać smyczy[/quote] :megagrin: :stop: :mdrmed: :lol!: :turn-l: :niewiem: :siara::laugh2_2: :wallbash: :ekmm: :ekmm:
-
o taki: [URL]http://www.canon.pl/produkt/kategoria,Aparaty_cyfrowe,pro,PowerShot_A590_IS,p,855.html[/URL]
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka'] Gordoniasty też maseczkę goownianą sobie położył:angryy::diabloti:, Raperowi zabroniłam w porę:mad: Pewno Zofi:evil_lol: Dobrze ujęłaś - "prawie każdy" - moje tylko maseczki upiększające nakładają, o konsumpcji nie ma mowy:diabloti::shake::diabloti: [/quote] a właśnie, że nie, bo niya głównie się posilała. zofia złapała tylko 1 kęsa :-) ps za tydzień przyjeżdża do mnie zamówiony kompakcik Canon PowerShot A590 IS :eviltong:. wiem dziewczyny, że będziecie phichać, bo to nie lustrzanka, ale ja na razie nie zamierzam się uczyć fotografii lustrzanej (brak funduszy, ot co). wykombinowałam sobie moja ulubioną markę i wynalazłam dobry funkcjami model i już jest.. tylko, że za atlantykiem na razie :cool3:
- 21590 replies