Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8653/d1f7b1fe6703fe3dmednb4.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3543/20081220tadek0012fs2.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6721/20081220tadek0008fx6.jpg[/IMG][/URL]
  4. Nie tak łatwo znaleźć dom dla psa..tyle ich czeka .... :razz:
  5. Oj..to Mikuś aż taki smutny? :shake: :placz:
  6. No fajnie, a jeśli znajdzie się właściciel i powie, że przedtem była pokryta psem huski i nie życzy sobie waszej interwencji?
  7. :cool3:Co do zdjecia ostatniego. to sama słodycz :evil_lol:
  8. No z tym domkiem odpowiedzialnym to kłopot będzie Dopóki jest w schronie nie mamy wpływu na to gdzie pójdzie. :razz:
  9. Huraa!! Zadzwoniłam do pana Marka! Długo sobie rozmawialiśmy o dziewczynach i innych husiach. Ależ się cieszę, ze się odważyłąm. Ponoć dziewczyny w domku są kochane. A na spacerku Olcia jest buldogiem atakującym każdego psa co nie jest grzeczny. Potwór z niej prawdziwy. Dwa razy uciekły panu Markowi i wydusiły kury w okolicy. :mad: Pan Marek musiał pokrywać koszty i udobruchać sąsiadów. Kiedyś sie zdarzyło, że uciekła tylko Carmen..ale nie za daleko. Czekała aż Olcia pryśnie za nią...a ze się nie udało, to wróciła. Dużo czasu spedzają na bieganiu po swoim ogrodzie z basenem. Kopią w nim cuuuuuddne dołki. Ale jestem szczęśliwa... :loveu:
  10. Trzymam kciuki za "chwytającego" i za psiaka. :diabloti::loveu:
  11. No w sumie Mord też ładny..ale imię nieco odstarsza :d :p
  12. Macie jakiś pomysł? Co z nim zrobicie. Ja też mam suczkę ale bez cieczki. :)
  13. Po co ten wątek zakłądać? Szybko psiczka znajdzie domek i bez dogo. :diabloti:
  14. No to Bianka odpocznie trochę. :loveu:
  15. Czy ja dobrze rozumiem? Że te stare małe pierdziele znalazły dom? :razz: :diabloti:
  16. To ja z checią też oberzę. :evil_lol:
  17. Ja miałam nadzieję wziąźć go na stałe. Jednak TZ i świno-husiomaniaczka odradzili mi to gorąco. Pan natomiast psa nie chce oddać na DT.
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4901/foto176cf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img216/foto176cf3.jpg/1/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/foto176cf3.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9190/dscf3336dl6.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/496/dscf3332wd5.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9888/dscf3324es2.jpg[/IMG][/URL]
  22. Sońka ma nadzieję na kolegę... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/254/dscf3322wl7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...