Nie mam pojecia na kogo podać namiary. Sprawa wygląda tak, że przecież Kropek jest w schronie. Czyli namiary na mnie nie są zbyt na miejscu. Bo ja nigdy na 100% nie wiem, czy w danej chwili Kropek jeszcze jest w schronisku. A namaiary na schronisko, nie wiem czy nie odstraszą ewentualnego przyszłego właściciela. :-( Naprawdę, nie wiem co zrobić. Najlepszym wyjsciem byłby tymaczas i wtedy szukanie domku. :cool1: