Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no pieknie..obiecała fotki Miśka...i zniknęła :angryy:
  2. Nie mam pojecia na kogo podać namiary. Sprawa wygląda tak, że przecież Kropek jest w schronie. Czyli namiary na mnie nie są zbyt na miejscu. Bo ja nigdy na 100% nie wiem, czy w danej chwili Kropek jeszcze jest w schronisku. A namaiary na schronisko, nie wiem czy nie odstraszą ewentualnego przyszłego właściciela. :-( Naprawdę, nie wiem co zrobić. Najlepszym wyjsciem byłby tymaczas i wtedy szukanie domku. :cool1:
  3. no ja własnie czekam na weszkę. NIech się odezwie tylko do mnie :)
  4. Karolcia..pamietaj, jutro pies mój :evil_lol: W szeleczkach
  5. Jest na zajęciach teraz. Ma wyłączony telefon. :shake:
  6. Prostuję... Pani jest ze mną umówiona na niedzielę. Ale pewnie nie mogła się doczekać i już dzis podjechała. Niestety nikogo nie zastała. :cool1:
  7. [IMG]http://upload.miau.pl/2/23198.jpg[/IMG]
  8. No.... :mad: to ja tu czekam... :mad:
  9. :placz: Dzwoniła koleżanka z TOZu w Obornkiach. Pani była dziś pod schroniskiem! Ale za późno.... Nie zobaczył chyba Nero :placz: Co za życie! Zobaczymy co z etgo wyniknie. :cool1:
  10. Ja nie zapomniałam o foteczkach w szeleczkach :mad:
  11. mam kontakt, ale nikt nie pisał.
  12. Dlaczegoinni nie dzownią? :placz: Dlaczego tylko (aż) jedna osoba się odezwała?
  13. No pani jakby zamilkła, a ja nie chcę naciskać. Jutro jadę do schroniska i zobaczę co się dzieje. Pani miała teraz prowadzić rozmowy ze schroniskiem i TOZem. Zobaczymy. Bardzo sie tym wszystkim denerwuję.
  14. Hakitka...a może Tobie Kropeczka? :eviltong:
  15. dzieki Hakitka...przekażę osobiście :loveu:
  16. no Lupe, piękne banerki :crazyeye: Dziękujemy
  17. jak to "kiedyś zrobię foteczki"?? :angryy: Proszę Karolcia ubrac psa natychmiast w nowe szeleczki i zrobić sesję! :diabloti: Czekam na zdjećia!
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1546.jpg[/IMG]
  19. Oleńka..ciężko będzie znaleźć jej domek :(
  20. Lupe...a może Ty masz miejsce dla Kropka? :evil_lol:
  21. jak się cieszę :loveu: Coś sie u Kropka zaczyna dziać.
×
×
  • Create New...