:shake: weszka..a jak po ostrzyżeniu okaże się, że nie bardzo podobny do sznaucerka? :razz: I przyznaję, że nie wiem jak to z tymi hotelami. Czy miałby lepiej niz w schronie? Jak to jest?
One tam też w kojcach siedzą? Czy aby pojedyńczych? Opowiedz coś Weszzka. Bo jak ma trafić na podobne warunki.. :shake: