Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1544.jpg[/IMG]
  2. A jak wet go ogladał to nic nie zauwazył? Co on tam może mieć?
  3. czekamy na wieści :multi:
  4. Komu Bulinkę? Kto chce starego psiaczka, najlepiej do domu z ogrodem?
  5. Nero do góry! :p
  6. :shake: weszka..a jak po ostrzyżeniu okaże się, że nie bardzo podobny do sznaucerka? :razz: I przyznaję, że nie wiem jak to z tymi hotelami. Czy miałby lepiej niz w schronie? Jak to jest? One tam też w kojcach siedzą? Czy aby pojedyńczych? Opowiedz coś Weszzka. Bo jak ma trafić na podobne warunki.. :shake:
  7. weszłam! Bulinka..może znajdziesz domek. :evil_lol:
  8. Iwonka, ja nie mogę otworzyć tego allegro Bulinki
  9. Szukamy domu dla przystojniaka! :loveu:
  10. hopamy ! :multi:
  11. no i jak go wyciagnąć z tej budy? Jestem wręcz pewna, że gdyby chodzić do niego każdego dnia...i pogadać do niego... To by się kiedyś odważył i wyszedł. A tak? NIe ma jak... Ja jutro już do pracy idę i nici z zaprzyjaźniania się. :placz:
  12. hoopamy do góry przystojniaku :multi:
  13. No ale kto go weźmie? Co prawda piesio malutkie...i to bardzo..i kochane..ale ludzie nie chcą kundelków :placz: :placz: :placz: :placz:
  14. Będę miała zdjecia Fraszki vel tosi :loveu:
  15. MIsiek! NIe grzyź królika! Bo bomek stracisz! :placz:
  16. Rzecywiśce w schronisku jest spaniel. Dzieciaki mówią że potrafi złapać zebami.
  17. no co jak co..ale moim zdaniem głodne niesa... to takie rozleniwione grubasy
  18. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...