Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Misiek zapoznaje się z balokonem... [IMG]http://upload.miau.pl/2/24687.jpg[/IMG]
  2. powiem dziś krótko, bo zmęczona jestem.... Misiek jest kochanym i uroczym psem.
  3. [IMG]http://upload.miau.pl/2/24607.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/2/24605.jpg[/IMG]
  5. dla spragnionych wielbicielek.... [IMG]http://upload.miau.pl/2/24604.jpg[/IMG]
  6. Misiaczku!! Dzisiaj jesteś mój!! Biorę cię do siebie.... :cool3: Tylko ja nie mam takiego fajnego biąłego królika. :evil_lol:
  7. ojjojoj..widzę, że Kropek ma wielbicielki :eviltong:
  8. Nie miałam pojęcia, że w Buku jest jakieś schronisko. Zwłaszcza, że przebywają w nim takie urodziwce. :loveu:
  9. Tootiki, mas zpięknego psa na zdjeciu :)
  10. no niech będzie ale pełen rozmiar proszę :cool3:
  11. Nowa pani Nerusia dzwoniła i mówiła, że Nero duuuużo śpi. A jej dziecko w tym czasie po nim chodzi i zagląda w zęby. A Nero dalej śpi.............. :loveu:
  12. no tak,,,,,,,,,,,a ja sie fotek nie mogę doprosić
  13. no buzi już więcej ode mnie nie dostanie :crazyeye:
  14. Iwonka, jakieś wieśći u Kikusia?
  15. Sabina/..Bianka...czy mi sięwydaje, czy Kropek ma już allergo? :razz:
  16. Chyba że ktoś przed nami ją zaadoptuje. :cool3:
  17. W naszym schronisku nie można psa wyprowadzać na spacery i nie można wyciągać z boksów. Z Kropkiem to jest tak...że kiedy przychodzę, to podchodzi do krat z tym swoim błagalnym spojrzeniem i patrzy mi w ślepia....:placz: A jak tylko jakiś inny pies chce nam przerwać spojrzenia intymne..to go odgania zawzięcie. Kropek będzie miał z 5 lat. A jak dlugo jest w schronie to nie wiem. Nie pytałam o niego. W ostatnim czasie wypytywałam tylko o Pyzę i Marcela. Prawda jest taka,że jak pytam o każdego kolejnego psa...to patrzą na mnie dziwnie i podejrzliwie. nie wiem o co oni mnie podejrzewają? :razz: Chyba zacznę telefonicznie pytać o psy. Wystarczy podać numer psa i boks w ktorym jest. Kropek jest 10/1 albo przez 2? Anumerek jego widać na jedej z fotek. :p
  18. Olafka, daj swojego maila,,,to powysyłam Ci foteczki miśka
  19. Dzoewczyny, zostawiłam was na kilka godzin i co tu się dzieje?? :placz: :placz:
  20. co u was psinki? :lol:
  21. Ogłosiłam Miśka na 4łapy
×
×
  • Create New...