Nowa pani Nerusia dzwoniła i mówiła, że Nero duuuużo śpi. A jej dziecko w tym czasie po nim chodzi i zagląda w zęby. A Nero dalej śpi.............. :loveu:
W naszym schronisku nie można psa wyprowadzać na spacery i nie można wyciągać z boksów. Z Kropkiem to jest tak...że kiedy przychodzę, to podchodzi do krat z tym swoim błagalnym spojrzeniem i patrzy mi w ślepia....:placz: A jak tylko jakiś inny pies chce nam przerwać spojrzenia intymne..to go odgania zawzięcie.
Kropek będzie miał z 5 lat. A jak dlugo jest w schronie to nie wiem. Nie pytałam o niego. W ostatnim czasie wypytywałam tylko o Pyzę i Marcela. Prawda jest taka,że jak pytam o każdego kolejnego psa...to patrzą na mnie dziwnie i podejrzliwie. nie wiem o co oni mnie podejrzewają? :razz:
Chyba zacznę telefonicznie pytać o psy.
Wystarczy podać numer psa i boks w ktorym jest. Kropek jest 10/1 albo przez 2?
Anumerek jego widać na jedej z fotek. :p