Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. ciekawe tylko dlaczego drugi chart na forum..i to w większej potrzebie nie ma takiej oglądalności..wszyscy tylko o Normana się tłuką...Paranoja jakaś.
  2. No a ja w miejscowości pod Poznaniem..Mosinie..widziałam jak facet przyjechał na lody ...konno... Uwiazał konia do drzewa i poszedł kupić lody. No jak dla mnie gest odwagi...albo..sami wiecie. :cool1:
  3. Wspaniałe zdjecia. Ja mieszkam przecieżw miarę blisko Stobnicy. Aż dziw że tam nigdy nie zajrzałam. A tak a własnie..czy tam można sobie od tak przyjechać? Chyba nie....? Czy ktoś coś wie na ten temat? :razz:
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/9124.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/9126.jpg[/IMG]
  5. Ja Aresa wzięłam 11 lat temu z poznańskiego schroniska. Nie wiem jak to sie stało, ale po przejściu całego schronu, wiedziałąm od razu, że chcęwłaśnie tego psa... Jednak po kilku dniach wróciłąm tam i jeszcze raz mu sięprzyjrzałam. No zabrałam go. Od początku był bardzo żywiołowy i lizuśny. Taka morda do kochania. Tak jest do dziś. Ares mieszka u moich rodziców. Ma do dyspozycji dom, podwórko i ogród pełen zieleni. Myslę, że jest szczęsliwy. W tej chwili Ares ma około 13 lat i widać jak się zestarzał. Jednak robimy wszystko aby to była spokojna starosć, pełna miłości. [IMG]http://upload.miau.pl/3/9122.jpg[/IMG]
  6. Nie..zwykły dachowiec. Znam jej matkę, zwykła, wiejska biało-czarna kotka. :evil_lol: No a co tam u Frytencji? Bo namiesząłam w wątku.... :cool1:
  7. Miła, bardzo mi siępodoba to co napisałaś. Jednak nie jestem pewna że ta walka o pięknego psa...gdzie na dogo tyle innych potrzebujęcych...ucichnie. Pozdrawiam
  8. hehhehe...znzczys się grubaska... :razz:
  9. Trzeba wierzyć..trzeba.........
  10. Zrozumiałam ciociny przytyk.... :razz:
  11. no piekna suńka Kochani, nie doczytałam, czy mała ma allegro?
  12. Kiedy ja na ogłoszeniach ledwo co się nzma cioteczko Yono... Dopiero co ząłożyłąm konto na allegro, o innych stronach nie wspomną. :shake:
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8809.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8807.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8803.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8797.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/8799.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8795.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/8791.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/8793.jpg[/IMG]
  19. Wiecie..takie czasy że Polacy szukają zarobku w innych krajach. Nie ma się co dziwić. A widać ze suczk ajest zadbana. I muszę przyznać, że dogomaniakom trudno dogodzić. Widać tych ludzi zmusiło życie, żeby wyjechać i seterka nie może ze sobą zabrać. Jednak jest na tyle uczciwy że szuka jej domu. Skorzystajmy z etgo i pomóżmy jej, skoro jest taka szansa.
  20. Wiesz..ja obecnie mam w domu kotkę po sterylce na kilka dni. Zamknęliśmy ją w kartonie (oczywiscie dużym i przewiewnym). A dziśrano mój maz idzie do kartona i słyszę..."pieknie, nie ma kota". I rozpoczęłay sięwieeelkie poszukiwania. w końcu doszliśmy do wniosku że wyskoczyła przez okno i nie ma co szukać.... A Fiona była za lodówką na rurach.... :evil_lol:
×
×
  • Create New...