Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Sonica?? :crazyeye: A co to za odmiana?? :loveu: Pisz kochana pisz jak najwiecej! A co tam u szanownego małżonka? :razz: :diabloti: Żyje? Czy spakował się i zniknął? :eviltong:
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7133/img4131br4.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7848/img4129bh8.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/9563/img4127tp2.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6515/img4126is9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Py-Zulka jest wspaniała...cudeńko. :loveu:
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1355/img4168zj6.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2111/img4165jp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8665/img4167te8.jpg[/IMG][/URL] Sonia skakała, piszczała...szalała i niuchała. W końcu ku mojemu zaskoczeniu spod nóg wypadł jej drugi zając. I szał husiowy nasilił się ponownie. :mad: Musiałam monco trzymać..oj bardzo mocno. I niech mi się nikt wiecej nie pyta dlaczego ja jej nie puszczam ze smyczy. Tyle byśmy widzieli husię. :razz:
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2333/img4163nh3.jpg[/IMG][/URL] Ależ ona była nieszczęśliwa, że nie mogła za nim pognać! Ależ były lamenty i próby wyrwania się mi... oj...
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5826/img4159gs4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/7439/img4162qm6.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4240/img4155zl6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/3247/img4157bh4.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5491/img4153bd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3446/img4154sd0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4696/img4150zv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1538/img4152uf1.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7992/img4147zh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6177/img4148jx7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2145/img4149rt1.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9679/img4143nk8.jpg[/IMG][/URL]
  16. TZ wybrał na spacer malo ciekawą łąkę bądź nieużytek. Nie wiem co to było, ale początkowo kręciłam nosem. Sonia jednak byla bardzo szczęśliwa i biegała od kretowinki do kretowinki. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3923/img4139hu2.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ja do tej listy, którą znam na pamięć, z checią dorzucę zdjećia z mojego domu. :mad:
  18. Bardzo ładna kropka, tylko domku szukać. :lol:
  19. Dzisiaj u nas przebija nieśmialo słonko. Pewnie z husią na spacerek pójdę. Znajdę jakąś ciekawą trasę w lesie i pójdziemy. :painting: Na pewno się ucieszy. A jak takie słonko to i fotka jakaś wyjdzie.
  20. No to u was bardzo wesoło. :loveu:
  21. Nie cierpię swiat. nudzę sie jak diabli...:placz:
  22. ciekawe co u naszej starej Bulinki. ;)
  23. Ojej..jakie słodkie foty. ;) bardzo dziękujemy.
  24. Bianka...na każdego kiedyś przyjdzie czas. A z żadną smiercią nie potrafimy się pogodzić. Trzeba mieć nadzieję.
  25. a czy te szczeniaczki nieco husiów nie przypominają? :razz:
×
×
  • Create New...