-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Mam jeszcze edno, troche niegrzeczne:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/2757/clipboard01qgr8.jpg[/IMG][/URL] Robione zpecjalnie dla klockowej:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='betty_labrador']o [B]emdziolek[/B] czesc ;) bardzo ladnie wyszlas :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Betty:) to foto z początku wakacji, tutaj zaś z sierpnia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/7789/clipboard017jh1.jpg[/IMG][/URL] Ja i Vega - moja suczka:loveu:[/B][/COLOR]
-
No to i ja wam sie pokaże:oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9619/clipboard12ds4.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]JEstem!!:multi: Nei zapuszkowano mnie!:multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][/B] [B][COLOR=Purple]eeee??? :-o Emi.. no co Ty... a co Tobie dolega kochana, że aż do szpitala musisz iść? :-( muszę zaglądnąć do Ciebie jutro... może jak śniadanko będę jeść:) muszę poczytać, co tam się dzieje z tym Twoim zdrówkiem:roll: w każdym razie... ma pilna uczennico:) trzymaj się tam ciepło i nie daj się!! i cmokamy Cię mocno! :loveu: i... jeśli się nie spotkamy no to... wesołych świąt!!:calus::tree1: i oby nie w szpitalu[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć mój mistrzu. Byłam w szpitalu ale okazało sie ze nie ma miejsc. Ja tam siedziałam 4 godziny bez jedzenia az przyszła ordynatorka i mówi ze miejsc nie ma:angryy: Sie wkuRfiłam :mad::angryy: ja tu głodna siedze a oni mi mówią ze miejsc nie ma i ze mam zejsc na dół i założyc historie choroby bo bez tego mnei w poniedziałek nie przyjmą. Ale to dobrze weekend w domku, z wami na dogo!!:multi::loveu::loveu::loveu:[/B] [B]Kc Basiu[/B][/COLOR] -
[quote name='agaciaaa']oooo Emi sie w szpitalu nie zmieściła :evil_lol: a jak sie czujesz??? :razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzisiaj lepiej, tylko po lekach m isłabo, WJ mam na nie,:motz: nie biore ich wiecej.:obrazic: Przez nie wczoraj ze schodów spadłam.:obrazic: A teraz zmykam oglądac Skazanego na Krzesło elektryczne:roflt: KOCHOM WOS!:iloveyou:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]HEj dziewczyny, byłam w szpitalu, tzn poszłam tam z lusiaczkem i okazało sie ze w całym szpitalu nei ma miejsc, w poniedziałek dwa sie zwolnią wiec mam tak jakby"zarezerwowane":evil_lol: Jakaś chyba epidemia u nas ze nie ma wolnych miejsc:eviltong: Obiecuje ze jutro bedą fotki:)[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]czesc mój mistrzu przyszłam sie pozegnac, jutro ide do szpitala:placz: 3maj sie słoneczko i wesołych świąt:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko, przyszłam sie pożegnać!:hand: Odezwij sie na kom jutro po południu:loveu: Buziaki dziewczyny!:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Figowa - miłości moja!:loveu: Musze sie z tobą rozstać na 2 tygodnie, ide do szpitala:placz: Tęsknij za mna, snij o mnie, kochaj mnie i wszystko tym podobne:evil_lol: Kc moja kokainko!:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]cześć Agatko, wpadłam sie powitać, jutro zapuszkują mnie w szpitalu...:-( Nie wiem czy wypuszczą mnie na swieta, mam nadzieje ze tak. Jak nie to dwa tygodnie w szpitalu wiec wole za wczasu życzyć Wesołych Świąt:loveu: Papatki i pamiętaj o mnie:cool3::loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Asiu i jak tam wygrzebałas cos na bazarek?[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla']:roflt::roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha...wydało się [/B][/FONT][/COLOR]:roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: *** W szkole mnie dzisiaj zaskoczono na pierwszej lekcji :crazyeye::crazyeye: Siedzę sobie na biologii i babeczka mówi o maturach że już sprawdzone i że bardzo słabo wyszła...ale najlepiej napisała Kasia czyli że jonQuilla czyli że ja :crazyeye::crazyeye: Mi szczena opadła tak samo jak przy czytaniu pytań na tej maturze, przecież ja tam ściemniałam i improwizowałam tak jak tylko się dało. Byłam pewna że może z 10 pkt max dostanę...a tu taka niespodzianka. U mnie w szkole gdzieś 13 osób pisało biologie i 3 zdały...ja dostałam 20 pkt a tamte dziewczyny po 18 na 50 możliwych :evil_lol::evil_lol: Ja miałam 40% a od 30% się zdaje :) Dalej jestem w szoku :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siostru ja jestem z ciebie DUMNA!!!!!! NO duma mnie rozpiera!!!!!!!!!!!!!!:multi::loveu: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! OH cudownie~![/B]:loveu:[/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przypominam że Salsa jest nieletnia i nie może dzwonić na takie infolinie :lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]PHi! moja młodsza siostra kiedys dla brechy zadzwoniła to salsie ne wolno?:evil_lol: A vega dzisiaj po dupie dostała bo pieska chciała ugryźć. Sis odwiedzisz mnie w szpitalu?:roll::roll:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek Mateusz:loveu: Oh jakie cudne foty:P Tobi z podwinietymi uszami wygląda slicznie:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]TIaaaa ze by do przyjaciela:diabloti: Ona na sekspsitele dzwoniła:evil_lol: Albo do Klocka umówić sie na intymne spotkanie:evil_lol: Oj Salsa ty wredna doopo jak mogłas tak poniszczyc telefon:diabloti: [/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Dobry piesek:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześc Paula:loveu: No to teraz wiem gdzie iśc na pingla jak bede w wawce:evil_lol: A ja znowu chola:placz::placz: Garło zawalone, kaszel mokry, katar nie z tej ziemi i trzeba do szkółki:placz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']Oj, a Vega wciąż urojona :shake: Poczytaj może o innych metodach, bo hormony mogą mieć skutki w przyszłości :roll: (nie wiem jakie, nie znam się, ale może są jakieś łagodniejsze sposoby) No i dowiedz się o tańszą sterylkę w marcu. A Ty jak się czujesz? Pozdrówka :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wiem, tyle co mi Socik powiedział to jakieś tam leki hormonalne:shake: A ja sie czuje średnio. Nie wiem czy jeszcze tutaj bede bo mogą mnie dzisiaj do szpitala zapuszkować:roll: Wiec 3majta kciukasy zeby tylko nie teraz!:roll: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: to nie dobrze że Vega wciąż urojona :roll: niech no ona już normalnieje Miziaki dla Vegi :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ceść siostruniu!:multi::loveu::multi: Vega wyładowuje swój instynkt macierzyński na psiaku mojej babci:evil_lol: On sie biedaczek jej boi bo ona 3 razy większa od niego a ona go przygniata i namiętnie wylizuje:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=DarkOrange]Basiu, moja Vega na początku urojonej tez miała tak samo, brak apetytu, chowała rózne dziwne rzeczyw róznych dziwnych miejscach, później w cycuchach zrobiło jej sie mleko , spała całymi dniami z... zabawką którą wylizywała jakby to było jej dziecko. No nie wiem ... Moze jakiś wirus... Ale dla mnie tez tu urojona smierdzi... ale to by było dziwne po sterylce...:roll: i nie ze ta sterylka była tydzien temu... nie mam pojęcia.. Może idź do weta?[/COLOR][/B]