Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Witano Agenty!:razz: Wesołych swiątków, piątków, niedziel i poniedziałków:evil_lol:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: ale ona siem dobrze naumiala ...ja jej pomagałam :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]W liczeniu?[FONT=Arial]:hmmmm: czy w naumianiu?[/FONT][/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść Mateusz:cool3: Spiochasz juz?:razz:[/B][/COLOR]
  4. [quote name=':: FiGa ::']Emi, kochanie :loveu: Ty żyjesz :loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]OO jaki entuzjazm:roll: Zamiast wybiec do mnie z otwartymi ramionami i bukietem róż krzycząc KOCHANIE!! TĘSKNIŁAM!:loveu: tiaaa żyje:roll: Już mnie nie lowasz:placz:??[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Paulinko skoro wczesny ranek:multi::evil_lol: Wesolutkich swiątków i zapraszam do mnie na... seans:razz:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja']:multi::multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:tak tak tak ......;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alu ni przytakuj Madzialenie kiedy robi błedy, trzeba dziecko naumiać liczyć:evil_lol: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Witam Cię alu skoro świt:evil_lol: Widziałam pikną ścienną choinke i Ozzyego spychającego madzialene, i Ozzyego szperajacego w choince i coś tam jeszcze widziałam ale nie pamiętam co:hmmmm::siara:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]666 tysiecy 666 razy :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Brawo:sweetCyb: widze ze tak jak ja nie umisz liczyc:diabloti::turn-l:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]131 ładny numerek:evil_lol::evil_lol::evil_lol: WESOLUTKI SWIĄT GOSIU :loveu: Wracaj do nas szybciutko:loveu:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no nie do końca :diabloti: ale jak można sie pozbyć bo wyjeżdża :angryy: [COLOR=DarkOrange]No widziesz, ludzka bezmyślnosć:niewiem:[/COLOR] aaa i Tobie zapomniałam też zdrówka... ale ty to już słyszałaś 666 razy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja to słyszłam 666razy od samej Ciebie:diabloti: Pododawaj 666 razy od Ali, 666 razy od Agaty, 666 razy od Beatki.....:hmmmm::siara:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='agaciaaa']m Oj nie śmiej sie :evil_lol: chyba coś jadła i stąd ta minka :lol: [COLOR=DarkOrange][B]A czy jam sie śmieje?:cool3: Ja sie poprostu... ciesze:razz::diabloti:[/B][/COLOR] Hej Emi :multi: skoro świt? :evil_lol::evil_lol: [COLOR=DarkOrange][B]No skoro świt! przecież ranek, dzień dopiero sie zaczyna:diabloti:[/B][/COLOR] Właśnie odkryłam kilka filmików z Sarowego dzieciństwa :loveu: ale to był słodki szczenior :loveu: jak uda mi sie je gdzieś wstawić, to dam linki ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Noo to ja czekam na takowe filmiki, a moze chcesz ze mną oglądnąć Zupełnie jak miłosc? nie lubie sama filmów oglać:shake: Ale dzisiaj byłam z chłopakiem w kinie i było... ZAJE2BIŚCIE!:multi:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moja ty dobra duszyczko... psi aniołku :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Karteczka będzie taka: ,,Ty gnooYku , Fsadzam ci ten parasol w Doopsko, może jak spuchnie to głowa zacznie mysleć ty bezmógowy imbecylu Ty jeden tY:evil_lol:- Z pozdrowieniami od Klockowej która nie znosi rozmnażaczów psiołków" Moja ty dobra duszyczko ty, co kocha patrzec na parasole w odbytach:evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe jakei spojrzonko:evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/45/f8f0942cddc0b2df.jpg[/url] Powaliła mnie na nogi ta jej minka:evil_lol: Hejka Agatko skoro swit:evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam Vege z synciem :diabloti::loveu: czytałam o Lusiaczku- mamuska!!! dużo zdrówka :loveu::loveu: widziałam szczylki rozmn(r)ożonej suni.... słodziutkie... ale panu to bym w dupe parasol wsadziła i otworzyła :diabloti: se jedzie i już... trza sie pozbyć :angryy: i standardowo [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_2.gif[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9137594&postcount=206"]http://www.dogomania.pl/forum/showpo...&postcount=206[/URL] :grins:[/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Klockowa:peace: Powaliłaś mnie ty parasolem:mdleje: Mamuśka dziekuje za życzonka, ja dziekuje za życzonka. ps.Jak pojade do białego po szczylki to Fsadze mu parasol w doope i otworze:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Rinuś'][B][I]ale słodziaki :evil_lol: a ochrzaniłas faceta za romnożenie psiaków?[/I][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Rinuś:multi: No to ba, pytałam go po co to zrobił, mówiłam ze trzeba byc bezmózgim imbecylem zeby rozmnazać nieszcześćie którego i tak jest w schroniskach za duzo:roll: Mówie do niego, chciałeś pan kasy? zarobić trzeba było w inny sposób,chciałeś pan szczeniaka? w schronisku ich pełno, trzeba było sie przejechać i wziąść a nei rozmnazać suke i co teraz ze szczeniakami , do schroniska trafią? Zal mi takich ludzi. Ale nie bójcie sie kiedy ja jestem szczeniołkom nic sie nie stanie:diabloti: Najwyzej Vega bedzie miała gromadke psiaków:evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć i czołem wszyscy!:multi: U nas przygotowania pełną parą, w niedziele rano jedziemy do rodzinki na 3 dni wiec nie bedzie nas do wtorku, w czwartek jade do białegostoku po te cuda: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8634/76218500an0.jpg[/IMG][/URL] Facet rozmnożył suke, 3 szczeniaki sprzedał, przed sylwestrem wyjeżdza i musi sie piesków"pozbyc" Są to 1,5 miesieczne amstaffki, ojca psiaków znam, matki nie widziałam ale zobacze jak bede w białymstoku. Jest 5 suczek i jeden piesek ja biore do nas na tymczas sunie , singielka biorą znajomi na stałe i jedna sunia idzie na stałe do drugich znajomych wiec zostają dwie sunie. Moze ktos chce?:razz:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:multi: Wesolutkich świąt!:multi:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Luśkowe panny!:multi: Wesołych świąt!:loveu::tree1:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Hej mistrzu:multi: WESOLUTKICH ŚWIĄTKÓW!:multi:[/B][/COLOR]
  19. :multi:[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Moja kokainko,:iloveyou: umieram z tęsknoty:evil_lol: Daj mi tę noc:evil_lol: Te jedną noc!:evil_lol: I daj mi zdjecia Figlarnej :evil_lol:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:multi:[/B][/COLOR]
  21. [quote name='karolina1']Też z astów?? To spójrz tam na pierwszą stronke ;D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm tak tak widze... Pokaże mu Anexa le no jednak juz swoje latka ma, moze jednak sie zdecyduje, albo na tego rudego szczeniorka bo tez jest piękny:lol:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='andzia69']dla której pręguski??/ tej z bytomia????[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie dal tej z Gdyni:) I dla dorosłego samca:)[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Aha i mam świetny domek dla samca dorosłego od 8miesięcy do 3 lat, Pan który chce zaadoptować zna sie na psach, miał psa który mał wypadek, wpadł pod samochód kilka lat temu i teraz zdecydowali sie na kolejnego, pan mieszka w domku z ogrodem , za miastem ma jakąś duza posiadłość, kocha zwierzęta. Poprosił zebym poszukała mu takowego psiaka, wydrukowałą zdjęcia wszystkich i on wybierze. Pan ma ok 48 lat ( nie pytałam bo nei wypada:oops:), wymienilismy sie telefonami:lol: Jakich tutaj macie przystojniaków?:razz:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='malawaszka']ona już kilka miesięcy u nich nie jest więc nie wiem czy tęskni za konkretnymi ludźmi czy raczej w ogóle za domem i ciepłem! Dostałam maila z zapytaniem o nią - ale co? piszę, że już nieaktualne co? [B][COLOR=Red]Emdziolek, Igusia - pisałyście, że w Suwałkach w schronie są dwa takie psiaki???? może by je przy okazji ogłoszeń Kaji wyciągnąć też - czy one są jeszcze tam???? [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny, w schronie był jeden piesek i juz go nie ma zreszta długa historia, nei ma u nas takowych. Nie wiem, ja tez uwazam ze kaja powinna isc do nowego domu.[/B][/COLOR]
  25. [quote name='karolina1']A to już wiem dla kogo ona jest zarezerwowana..bo ją zarezerwował nie?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie:) O Suni dowiedział sie przedwczoraj ode mnie, pokazał rodzinie, wszyscy są na tak, zakochali sie w suczce, powiedział ze wychowa ją jak własne dziecko:evil_lol: Także naprawde domek jest swietny za ich blokiem rozciąga się gigantyczna łąka a za nią las i jeziorko:) Bedzie miałą wspaniałe warunki, naprawde:)[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny, a czy któraś z was nei poświęciłaby tych 3 godzinek i nie dowiozłaby jej pociągiem do Olsztyna? to ylko 150km, nowy właściciel wraz ze mna dojedzie do Olsztyna , my mamy 172 km. To jak bedzie?[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...