-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czść labladorki:evil_lol: Szelki ma cuudniaste:crazyeye: Ile za nie dałas? Gdzie kupiłaś?:cool3: Buśś!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko PaUŁinko!:evil_lol::loveu::loveu: Cięzko po weekendzie, oj ciężko :diabloti: Wstałaś juz?:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Agentowe !:evil_lol: Jak tam po weekendzie?:cool3:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]:loveu::multi:CZeść mój mistrzu eleboratów!:multi::loveu: Cieszkam ze Zuza grzeczna, zdrowa i pazurki daje obcicnać ( z Vegą tak łatwo by to nie przyszło bo wogóle nie daje sobie dojść do pazurów:shake:) Mam coś for U:Rose: to tak na miły początek męczącego poniedziałku:roll: Papatki!:hand:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Beatko!:multi::multi:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Fany banner Madziu:loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]Dzieńdoberek:loveu: Mam dla Ciebie małą kaff:kaffee_2:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=DarkOrange]Good morning!:evil_lol::evil_lol: Witamy sie z rana z małą kaff:kaffee_2:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Wilejkaros']3mamy kciuki za Ciebie, Emi. Będzie dobrze. Zobaczysz![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aniu dzieki wielkie, wiem ze będzie dobrze..:lol: JUz jest lepiiej;)[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Trzym się, Emi, zdrówka :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DziEmki Paulinko!:multi::loveu:*[/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']:kciuki::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Thx medorkowa:loveu:* [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi trzymam kciuki :thumbs: Przyjmij wszystko na klate ;) :evil_lol: Cieplutko się tam trzymaj :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cieplutko to nie jest, mróz na podwórku, sniegiem przypruszyło:eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Emi :loveu::kciuki: trzymam za powrót na święta do domku i zdróweczko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Alu:loveu: * Uwaga! W szpitalu NIE MA MIEJSC aż do FERII ZIMOWYCH!:crazyeye: juz 3 raz odesłali mnie do domu! mam dosyć:angryy: nie pójde do tego głupiego szpitala! Przez dwa miesiące to mi sie ten polip rozrosnie i będzie lipa!:angryy: Jade do białegostoku chyba bo wnerwiają mnie tutejsi lekarze:motz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2235/clipboard07ju2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2286/clipboard10dn1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2154/clipboard11mi4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/626/clipboard08op5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2200/clipboard09gv8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6119/dergroeundneuemamads3.jpg[/IMG][/URL] były jeszcze 3 fotki ale imagesik zamula:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4628/88948786ct8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5073/clipboard01qa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8894/clipboard02fv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5348/clipboard04rr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3954/clipboard05ic6.jpg[/IMG][/URL] Ciągdalszy za chwilkę[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Jaki uśmiech:loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/126/f335969fa18540ca.jpg[/url] Witanko Alu:multi::multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko:multi::multi: Ale sie dzisiaj wyspałam:evil_lol: Zagdnij do której godziny kimałam:lol:?:diabloti:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i całe szczęście że nic Ci się nie stało siostrzyczko :loveu: buźka :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Cześć siostrzyczko:multi:Łoh ale sie wyspałam!:lol:[/B][/COLOR] [quote name='natija']witam z wieczorka;);)kaj sie podziewacie;);)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko w południe:evil_lol: Sprzątałam mieszkanko:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Witanko poranne ;) chyba wszyscy wczoraj zabalowaliście że was jeszcze nie ma :) hiehie Pozdróffki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ło Cie panie, ja nie baluje:evil_lol: chyba ze za balowanie mozna uznac sprzątanie domu:shake: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:Witaj EMI w niedzielne przedpołudnie :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu w niedzielne południe!:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='alcha']straszny, jesienny leń wszedł mi za skórę i trzyma z całych sił, a tu mail przyszedł od Agnieszki Draabe z całą masą zdjęć z adopcji szczeniaczków, może więc znajdzie się ktoś na kogo pora roku działa pozytywnie i zlituje się nade mną i wklei te zdjęcia na forum :-( pliiiiiiiiisssssss :help1::help1:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alcha wyślij mi na maila [email][email protected][/email], powstawiam pod wieczór[/B] [/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:klacz: dla Babci Kajtuś supcio [URL]http://img141.imageshack.us/img141/8555/kajtekrh4.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HEj Alu:multi: Kajtuś z Vega sie polubił i fajnei sie ze soba bawią. Buziaki Alu [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']aaaaaha, fajniutki jest :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]AaaAaagatko wiem :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Rinuś'][I][B]oo wpadam a tutaj fotki :multi: Kajtuś jest śliczny :loveu:[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Rinuś:loveu: Dzieki[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Hej chorowitku :loveu: Mam nadzieję, że Cię podkurują w tym szpitalu i wrócisz do nas szybko zdrowa jak ryba :kciuki: [URL]http://img512.imageshack.us/img512/4196/biczaed0.jpg[/URL] jaki Vegulec szczeniaczkowy :grins: Kajtuś słodki :loveu: Kolejny psiak rodzinny o podobnym umaszczeniu, jak Vega :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesc Paulinko:multi: Tiaaa w szpitalu mni epredzej do grobu wyślą:roll: to wszystko zaczeło sie rok temu po ich "leczeniu" jak lezałam w szpitalu wiec obawiam sie ze jak wyjde ze szpitala to bedzie gorzej. Buźka!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam nowego członka :loveu: i Vege z resztkami pokarmu :roll: buziaki :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Gdzie ty tego członka widziałaś?:hmmmm: Ja tu nic nie widze:shake: Tobie tylko członki w głowie:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka chorowitko[IMG]http://yelims1.free.fr/Bisous/Bisous15.gif[/IMG] widzialam jakiegoś nowego psa członka nie widziałam:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć BEatko:loveu:Jakis nowy pies to Katoś a członka ja tez nigdzie nei widze:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][LEFT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Was siostrzyczko :loveu: Co za człowiek przepisał Ci leki po których czujesz się źle...i jak to spadłaś ze schodów ? w przyszłym roku będzie trzeba zamontować ruchome Co za śliczne pieski na fotkach [URL]http://img141.imageshack.us/img141/8555/kajtekrh4.jpg[/URL] ten śliczniusi to pewnie babci :loveu: [URL]http://img512.imageshack.us/img512/4196/biczaed0.jpg[/URL] a ten też śliczny tylko nie wiem czyj ;) Buźka siostrzyczko i mizianko dla Veguni :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Siemanko siostrzyczko! No normalnie spadłam z połowy schodów, wziełam leki , szłam do szkoły i na klatce słabo mi sie zrobiło i spadłam:placz:[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]Ale nic mi nie jest.[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange] Buśka! Emoty ciach..... [/COLOR][/B]
-
[quote name='betty_labrador']dawaj dawaj ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihii ja to mam dobrze, nie musze paSzczeć na foto Ani bo jom widziałam:cool3::evil_lol:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange] [B]Paszczyłam sie na nią w ralu ueheh [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Aniu - Pokarz swoją twarz, pokaz ile w sobie masz! kim naprawde jesteś , kogo znasz!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aniu daj focie musze sobie ciebie przypomnąć:evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Mom jeszcze jedno:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9151/clipboard01dd3.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=DarkOrange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4196/biczaed0.jpg[/IMG][/URL] Nie wytrzymałam do jutra macie fotki:evil_lol: a oto kajtus - nowy członek naszej rodzinki:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2205/clipboard02vj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8555/kajtekrh4.jpg[/IMG][/URL] Na dzisiaj wsio, jutro dam fotki, sporo ich bedzie, fotki w roli głównej kajtek:evil_lol:A teraz ide spać:loveu::loveu: papa:hand::hand:[/COLOR][/B]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Gratki 700 strony!:multi: Witanko Mati!:loveu:;);)[/B][/COLOR]