Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Tak jak mówiłam mam domek dla tej pręguski:multi::multi:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='pixie']czy mozesz ja poprosic, by porozmawiala z panem Laurynem i dowiedziala sie jaki los czeka pozostawione w starych budach w zlych warunkach psy. Czy jest szansa na przeniesienie ich i kiedy, czy jest to zapisane w umowie z miastem. Bardzo bedziemy wdzieczni za te wiesci.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobrze, jutro napisze do Marty a tymczasem ide spać:) Dobrej nocy:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny mam świetny domek dla suczki tej prażkowanej [/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=DarkOrange][URL]http://img176.imageshack.us/img176/6526/pict0170aa2.jpg[/URL] chodzi mi o tego szczeniorka co niedawno do was trafił. Chłopak ma 26 lat, kocha zwierzęta, wogóle jest bardzo wrazliwy i czuły. Sunia bedzie miała jak w niebie, znam go juz od dawna iwiem ze suni nie stanie sie krzywda, Napewno ją wysterylizuje przed pierwszą cieczką. Jest jeden problem, kawałąk drogi, ja moge dojechac do Białegostoku lub Olsztyna - wyszłoby po połowie drogi, ja 179 km, wy 162 do Olsztyna. Jak zrobimy?[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='pixie']ewa nie przekazala, co jej bylo wiadomo nt ustalen w sprawie starego schroniska? kto z "mniej smarkatych:evil_lol:' w Suwalkach sposrod tych osob, ktore wokol schroniska " chodzily" moglby sie dowiedziec, skontaktowac z panem Laurynem dlaczego do tej pory nie przejal on tamtych psow... z Ewa kontakt jak rozumiem zupelnie urwal sie... hmmmm, co tu robic czy masz jakis pomysl Emilko mila?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mnie zappewne Lauryn nawet nie bedzie chciał słuchać..... Marta moze niech spróbuje sie czegos dowiedziec?[/B][/COLOR]
  5. [quote name='ANETTTA']tak schowana to ona domku nie znajdzie zrób jej osobny watek i pokaz swiatu allegro ona ma :placz::placz:tyle tych beni :placz::placz::placz::placz:bezdomnych serce peka[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma legro, nei ma wątku nei ma nic, dzisiaj ja wypatrzyłam... Jutro sie tym zajme, dzisiaj nie mam do tego głowy, kto pomoze w ogłaszaniu?[/B][/COLOR]
  6. [quote name='pixie']czy pan Lauryn bywa w tym starym? czy jakos sie nimi opiekuje? Emdziolku jak wyglada sprawa karmy? wyprowadzania psow? czy cos sie zmienilo? na lepsze? Twoim zdaniem a moze pan Lauryn powie czy rzeczywiscie szykuje miejsce dla psow ze starego schroniska[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pixie nic nie wiem, nie wiem skąd takie info wydobyć, mi nic nie powiedzą bom "smarkata":roll: Psów ze starego schronu of corse nie wyprowadzają, karmia tak samo jak wtedy, nic na lepsze ... W nowym schronisku psy mają dobrze... duze ciepłe budy, wybiegi, i nie siedzi po 6 psów tylko po 2.... Pan Lauryn raczej nie zagląda do starego schronu - przeciez ma swoje schronisko i hotelik na głowie:roll:[/B][/COLOR]
  7. [B][COLOR=DarkOrange]A tak wogóle to Lusiaczek wczoraj miał wypadek, spadła z taboretu przy wieszaniu firanek i zbiła lub złamała sobie noge, jutro idzie do lekarza:placz: ładnie mi sie mamuśka załatwiła na świeta[/COLOR]:placz:[/B]
  8. [quote name='IgUsIoLeK'][COLOR=SeaGreen][COLOR=Navy]No No.. :evil_lol:[/COLOR][COLOR=Navy]:evil_lol: Śmieszne Te Zdięcia ;D. [ Vega jak Zwykle [U]POZER[/U] :razz:.] Myślałam że będzie bardziej uroczyściej.. taka Atmosfera świąteczna i Ogólnie.. Ale Jest nieźle ;) Buziak Dla[B] LUDOŻERKI ;** :laugh2_2:[/B][/COLOR][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nom, dzieki za odwiedzinki Iga ale przyjdź i buśkaj sama:evil_lol: Dasleko nie masz, dwa piętra:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko :loveu::loveu::loveu: widziałam sliczne Vegusiowo Pakusiowe fotaski :loveu: [COLOR=DarkOrange] I jak ....obylo sie u Vegi bez leków hormonalnych ??[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkOrange][B][/quote] Tak obyło sie, juz jej mleko sie wypala z cycuchów i jej zachwanie normalnieje:lol:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Ale smiechowe foty hehe ale zabawowicze z nich :) Pakuś taki wyraz ma mordki jak żaba Kermit ;) hiehie a uchole same mu sie tak ładnie układają??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak, tak pieknie sie same ukłądają:multi: Uehehehe powaliłaś mnie tym kermitem:evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3356/clipboard16mr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2472/clipboard17ex5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9804/clipboard20dg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9880/clipboard18yp5.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze kilka dam później lub jutro teraz lece z koleżanką na spacerros:lol:[/B][/COLOR]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8019/clipboard11tc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3751/clipboard12cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4196/clipboard13gp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5089/clipboard14bi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8111/clipboard15cx8.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6281/clipboard07zz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3597/clipboard06tx6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2143/clipboard08iw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5159/clipboard09fp3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3221/clipboard10jn5.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/531/clipboard01qw3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4127/clipboard02gy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6969/clipboard03cr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4654/clipboard04ld1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8367/clipboard05wo7.jpg[/IMG][/URL]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Mam jeden domek dla amstaffa, znajomy jeszcze sie zastanawia którego wybrac, podoba mu sie ta suczka pręgowana z Gdyni(?) JUtro bede wiedziała juz wszystko. [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Już już cicho... Nie panikujcie BUdziet fotki Vegi z Pako!:evil_lol: Ale to za chwile jak pozmniejszam i Imagesik sie ruuuszy:roll:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Iga ma foto, powinna niedługo wstawic, porównacie, i jak bedziecie uwarzac ze jest możliwośc ze Kaja vo Viki to wtedy sprawdźcie czipa i blizne, jezeli stwierdzicie ze to raczej nie ona to poprostu niech idzie do nowego domu i koniec krzyku:roll: [/B][/COLOR]
  16. [B][COLOR=DarkOrange]Siemanko siostro!!:multi: Widziałam scurki!!:multi: Zakochane i tańczące brejka:cool3: Buzi buzi![/COLOR][/B]
  17. [quote name='Kanzaj']jeśli jeszcze tego nie zrobili...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]wszystkie psiaki które były są, oprócz Wiluczni która znalazła domek, i chyba dwóch psiaków, są chyba ze 3 nowe.[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Elo elo widziałam Brutusa i jego kożelanke:evil_lol: I widziałam pornografie i odgryzanie głowy:shake::evil_lol: Buś!:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Mamy w suwałkach mixa benka a raczej benki;) Wysoka, masywna, łagodna i bardzo kontaktowa. ma 2 latka:[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/5250/dscn0314mb6.jpg[/IMG][/URL]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]i Suwalskie onki: 9 letnia sunia, bardzo łagodna, sumpatyczna [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5455/clipboard02ab3.jpg[/IMG][/URL] 2 letnia sunia, łagodna do ludzi i zwierzat, opanowana [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3690/clipboard03eh1.jpg[/IMG][/URL] ok 5-6 letnia sunia, łagodna, zrównoważona, reaguje na podstawowe komendy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3739/clipboard04jl5.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]w Suwałkach szczeniak, mix astka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7559/clipboard01ce2.jpg[/IMG][/URL] Ma 4-5 mieśiecy, urwis, uwielbia bawic sie piłką, lubi inne psy. kontakt do mnie: 502738168 lub gg 4410664 lub PW:lol:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]J[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]ejku u nas w suwałkach tez astkowaty szczeniak 4 miesięczny jest:-( Masakra [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ja/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7559/clipboard01ce2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  23. [quote name='xxxx52']AnkaG-podpisuje sie pod tym co napsalas,tej rodzine nie wydalabym psa,im chodzi tylko o prynzypia:angryy:ten pies jest rodzine obojetny,ten pies marznie,teskni ,a oni siedza w cieple i dyskutuja:angryy:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]xxxx52- bardzo cie prosze nie mów ze ICH pies siedzi i marźnie bo nie wiadomo czy to ich pies, chodzi o to ze jezeli to nie bedzie ich sunia to lepiej bedzie jak trafi do innych ludzi, podpisuje się pod tym, ale jezeli to ich sunia to napewno po nią przyjadą, narazie dajcie spokój i sprawdźcie tego czipa i blizne:angryy: Wkurza mnie takie najeżdzanie na ludzi, z góry zakładając niewadomo co!:angryy::angryy: Nie masz pewnosci ze to jest sunia Igusiolka wiec nie najeżdzaj na jej rodzine bez podstawnie! [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]CZeśc Chlorkowa:multi: Widziałam latającego Klocka:cool3:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Tengusia']czy cos juz wiadomo :roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tengusia, spokojnie, ci ludzie pracują, umówiłam sie zeby pogadac wieczorkiem:) [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...