-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE!! :diabloti: tylko ja moge mieć bullke :eviltong::eviltong: a tak na serio- chciałam sprowadzić na sprzedaż.. bo są zainteresowani.. koleś z Hiszpanii sam chciał 20 sztuk:roll: ale koleś krzyknął mi cene hurtową wyższą niż płaciłam za pojedyńczą sztuke :evil_lol::evil_lol: ot biznes... jak jest zainteresowanie- trza dowalić cene...:angryy: na allegro go kupiłam... ale juz nie ma ... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A za ile takie cudeńko kupiłas>:razz:? No taki byznes:roll: co poradzisz:shake:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Oooo Klocek i Agelity:crazyeye:?[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przecież jamniki to duże psy stróżujące :evil_lol::evil_lol: więc jak łapek Salsa nie ma...ma takie jak powinien mieć York :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NO dobra niech ci bedzie, Salsa to YORK:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][LEFT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Klockowa przerażasz mnie :shake: kolejnego psa znalazłaś sobie żeby przerobić go na posąg ;) :evil_lol: Siostrzyczko koniecznie musimy pobawić się w detektywów i dociec do sedna tej skomplikowanej sprawy ;) [/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm to jak nie Luśka to..... nie wiem ale widze bułeckowy łepek:placz: Madziu zabiłaś bułecke?:mad::placz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie Luśka ino Dulka :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c4214cc415cd69c5.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/18/c4214cc415cd69c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fe2682b6ef019e27.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/87/fe2682b6ef019e27.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaa Lusia zyje:multi::multi::multi: A to coś to na sprzedaż?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti: ja wiem... a wy sie domyślcie.... BULLKA W PEŁNEJ OKAZAŁOŚCI[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c5d31c4797263484.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/259/c5d31c4797263484.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Madziu co ty zrobiłaś Bułce i Luśce?:placz: Buuuuuu :placz: A po co to ja nie wiem może nas poinformujesz?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wydaje mi się że jak na jamnika to ma zbyt krótkie łapki :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O MAtko to ona wogole łapków ni ma?:crazyeye: Ściemniasz młoda oj ściemniasz, cos mi tu nie pasi:hmmmm::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm....mylą ją czasem z chiuauą i jestem to w stanie zrozumieć ale z amstaffem? pierwsze słyszę ;) gdzie jej do psa mordercy ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoh no to ja sie na rasach nie znaju:shake: Jak dla mnie to to i jamnik może byc:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko:hand: ZApomnioło bym zapytać... czy Luśka ma wszystko na swoim miejscu? Bo umnie klockowa wstawiłam pół luśkę-pół bułeckę:placz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][LEFT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej siostrzyczko :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [/LEFT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] dziewiczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak ładnie nazwałyście Salsy głosik :) hehe jak na Yorka przystało...Salsa ma delikatny i subtelny głos :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Yorka? A ja myślałam ze to amstaff:hmmmm:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Nie no i tak zacwiekowana obrożka przy tej jest do doopala:evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/108/29e35834081f4dbcmed.jpg[/url] [/B][/COLOR] -
[quote name='agaciaaa']Nieeeee :cool3: Tobie, to Ty fotke robiłaś :eviltong: :evil_lol: A jak tam jej ciąża urojona?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz jej przechodzi co oznacza ze bedziemu musiały robic zaraz sterylke:roll:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już wiadomo po co ona jeździ do jakiś muzeuf naturo coś tam ;) gdzie pełno wypchanych zwierząt...uczy się sztuki zamieniania zwierząt w posągi :crazyeye: zUo !!! :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha no tez prawda!:diabloti: Madziu po co ci to?:crazyeye:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć chorowity Emdziolku ;) [URL]http://img520.imageshack.us/img520/7210/clipboard03vj9.jpg[/URL] pokazała Ci język :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesc Agatko:multi: Mi - to Wam jezyk pokazuje:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Myślisz że to Luśka? :roll: o cholera...trzeba ją odbetonować :) :evil_lol::evil_lol: [URL]http://img520.imageshack.us/img520/7210/clipboard03vj9.jpg[/URL] wilgotne okłady na nosek :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak siostro, ja myśle ze to połączenie Luśki z ..... BUŁECZKĄ:crazyeye: O matko, madzialeno co ty za eksperymenty prowadzisz?:crazyeye: Przeszczepilac dla Luski głowe bułecki i zabetonowałaś? nie, zabetonowac nie moglas bo by nie bylo ich widac, wiem wstrzykiwałaś im w każdą cześć ciała wosk i zesztywniały?:crazyeye:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:.......nooooo...oczywiście ;) wprawdzie trochę niewyraźne ....ale zaje2biste :evil_lol::evil_lol: [URL]http://img338.imageshack.us/img338/2158/clipboard01ey6.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie wyraźne bo sie małpa poruszyła:mad:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Agatko:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Widziałam!!:multi: Widziałam Scurki chętne do nauki:evil_lol: Oh jak one kochajom książki:cool3: Cześć chcąca skarzyc sie Paulinko:loveu::multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]HEhehehe ale Salsa reaguje na telefon:evil_lol: No cudniaszczo:multi: Vega jak mi zaczyna telefon dzwonić to śpiewa Auuuuuuuuuuuuu:evil_lol: Wyje jak wilk do księzyca:diabloti: Ale głosik ma zaje2bisty, taki dziewiczy:evil_lol: Cześć siostrzyczko:multi::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....no widzisz ...na coś się przydały ... :razz::razz:...melodyjka chyba :hmmmm: nr 6 ....Klocusiowa wczoraj nucila ......Przybieżeli do Betlejem na czterech :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ueheheheh no to i klocusiowej sie spodobaly grzybie śpiewaki:evil_lol: Wśród nocnej ciszy, myszy sie słyszy:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Chyba dawno fotek nie było to dam AŻ 3:evil_lol: Jęzorek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2158/clipboard01ey6.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze Eden: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7210/clipboard03vj9.jpg[/IMG][/URL] I pychol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9530/clipboard02qs0.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ooOO widzę że zorganizowałaś od Klockowej nie tylko kija ale też kolejnego ziomalskiego ;) psa, żebyśmy wyglądały jeszcze lepiej :evil_lol: Ja popytam na mieście może ktoś jeszcze nam da kije :) :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesć siostram no widzisz ja tutaj sie rozkręcam z grupą anty dziewuhową:evil_lol: A co to psa to chyba Luśke Bei zabetonowali czy jak?:placz::diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...ubawilam się wczoraj tymi śpiewającymi osiełkami :eviltong::eviltong::eviltong: a grzybki to znam z pracki ...wiesz no :razz::razz: ryzyko zawodowe ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: DOBEREK :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe no łosiełki są zajebiaszcze:evil_lol: O Boze a dzieci sie tych grzybalów nie wystraszyły?:evil_lol: Ino ja ułożyłam Deszcze nie spokojne potargały ZAD:evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][CENTER][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Emi.. pozycze Ci.. ale dbaj o niego... on nie używany nigdy (choć nie wyglada :roll:) ... ale pamietaj.. przemoc to ostateczność.. DIALOG!! przedewszystkim DIALOG ... psa też chcesz??? :razz::razz: ale kijek do zwrotu, bo jak mi tu wlezie jaki klient z chęcią zrobienia mi KUKU.. to moimi gałązkami zwanymi ręcami-sobie nie poradze :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/122/b3be48d951fe2076.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Psa ni chce tylko ino gdzie ten kijaszek? Aaa tak już go widze:evil_lol: Tak wiem dialog - ale jak dialogować z babsztylami dobierajacymi sie do twojego faceta?:shake::diabloti: tzn jeszcze sie nie dopierają bo jeszcze nie używał AXE:eviltong: DzieKujaszkuje ci za kijoszek napewno sie kiedys przyda:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe Alu a ci co na główkę padło?:razz:POwracasz co daszów dzieciństwa? Dzieńdoberek:multi::loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies