-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni mam mineralki... mam kran-kole ... a Ty co?? masz kaca?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja?:crazyeye: Nie...:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[LEFT][COLOR=DarkOrange][B]Witanko Madziu!:multi: Serwujesz może mineralną dzisiaj?:razz: Jak tak to ja poprosze:shake:[/B][/COLOR] [/LEFT] -
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Rinusiowa!:multi: uh... poprosze duzą szklanke mineralnej na wynos:roll: I do tego jakiś NUrofen..:shake: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi::multi: Wam tez łebki bolą?:razz: Suuuszy:evil_lol: weRy wErY Hełpi Niu jEr tutałzent eit:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]CZesc kochanie wsiego dobrego w nowym roku!! Do(p)siego roku!!:multi::multi: :drink1: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Alu razem z Vegą, Pacckiem Lusiaczkiem i jego Panem życzymy Ci wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku!!:evil_lol::multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Oluś! Hapi niu jer:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='K@$K@9!4!868']Dla mnie :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Podzielicie sie ze mną?:razz: Tzn z nami po bede z chłopakiem i naszymi psiurami:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:Rose::Rose: też cie kochom mała :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote][B] [COLOR=DarkOrange]A czy Jo mówiłam że cie kochom?:roll: Mówiłam ze jesteś Fe i nie lubie cie:evil_lol: I mam focha:cool3:[/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] Love you:loveu:[/COLOR][/SIZE] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no miłaś miłaś... ale od ciebie ciągle słysze pozytyw komenty a od Lusiaczka nie :p a ja lubie jak mi ktoś słodzi :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Że co? nie lubisz MOICH CUDOWNYCH miłych komentów?[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:motz:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] To masz! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:mad:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]ZAMIAST SŁODZENIA!: [SIZE=3]JESTEŚ FE I NIE LUBIE CIE![/SIZE] [/B][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]ale lovam[/COLOR][/SIZE][B] [SIZE=3] i mam focha![/SIZE] :obrazic: Dowidzenia![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:obrazic:[/B][/COLOR] -
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Musiałes nieźle sie nameczyc wstawiając fotki:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Luzia&Funia']Gdzie bawicie na sylwka :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja u boya:razz: a ty?:razz::razz:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko EMIŚKA!!! :multi::multi: puść mame czasem do kompecka.... ona taka miła dla mnie :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja to nei miła, hę?:mad: Przecie ja miła że aż za miła:angryy::diabloti::razz::razz: Puszczam ją na kompecka ale ona zazwyczaj czymś zajeta i na dogo nei włazi:roll: Jej problemos:diabloti:[/B][/COLOR] -
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[quote name='Godelaine']Nie pochlebiaj sobie. Jak sam wcześniej wspomniałeś, zdążyłam się już na Ciebie uodpornić :diabloti: Emdziolek.. Specjalnie dla Ciebie ;) Na fotkach widać standardowy scenariusz - Desti zaczepia Kaję (przy czym czasem musi się nieźle przy tym nagimnastykować, bo w pewnym momencie Kaja reaguje już tylko na szczekanie do ucha :) ), no i zaczyna się jaaazda :) [CENTER] [LEFT]C.D.N. (kiedyś :diabloti:) [/LEFT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]UU fajnie specjalnie dla mnie fotki:multi: Ale mało :shake::shake: Nie żydujcie, dajcie więcej:diabloti::razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='Rinuś'][I][B]Spodnie mi się nie podobają :evil_lol: ale kurtka fajna :p[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mi tez sie nie podobaja ale to takie do latania po domu:evil_lol: Kurtka fajniusia:cool3: I czapusia też:cool3:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo Ona udaje tylko taką nieuzależnioną ;) biją sie napewno codziń z emi o dostęp do kompka... ale chyba Emi zawsze wygrywa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiadomka że ja wygrywam bo w domu to JA jestem guru:evil_lol: Witanko Madzialenko:multi::loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]I jeszcze Edno:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4971/clipboard02tv1.jpg[/IMG][/URL] Wiem, podobam wam sie:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ja w swojej nowej czapce:diabloti:' [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8638/jayh8.jpg[/IMG][/URL] Tak wiem jestem piekna:evil_lol:[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Wymiotując prosze nei w strone monitora:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[quote name='olekg18']Bo on jest generalnie idealny i cudowny we wszystkim co robi:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie przechwialasz go troche?:razz: Gratki dla terapeŁty:evil_lol::multi: Bogusiu...:razz: Ponawiam swoją prosbę:Rose: Skusisz sie?:razz::diabloti:[/B][/COLOR] -
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[quote name='olekg18']Hej !!!!matko ,ależ ja działam na te laski ehh ciężkie życie takiego ciacha jak jaXD BOgusia to włascicielka tego Belga i tego łaciatego czegoś:P i ona robiła foty swoim aparatem i trza ją molestować o kolejne:) Kumasz?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taaa kumam:lol::evil_lol: Bogusiu...:razz::razz: Dasz foteczki?:razz: Prosze[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3200/111202ak8.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :loveu::loveu: hiuston, hiuston mamy problem...jakieś zakłócenia w przekazie :-o Emi siostrzyczko możesz powtórzyć o co prosisz? ;) :evil_lol::evil_lol: fotki będą, przynajmniej się postaram żeby były ale teraz muszę się ogarniać i śmigam do sklepu po asortyment na sylwestra ;) :evil_lol: na zmęczenie Ci przyniosę osobistego masażystę :) odprężysz się maleńka :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Prosiłam o fotki:lol: cieszkam ze bedą:multi: ooo masażyk by sie przydał, to ja czekam na tego masazyste:loveu: [/B][/COLOR]
-
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
emdziolek replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Olek:cool3: Ja tu nowa wiec nie czaje bazy o co chodzi z tą Bogusią:evil_lol:[/B] [B]Możesz mnie uświadomić?[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='olekg18']Nie całkiem dobrze spałe.:) Kajut się rozpychał ale było ok :) Jak mi się przyśnisz to napewno nie będzie to koszmar i powiadomię cię o tym fakcie:P[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hehe dzięki:evil_lol: A mnie moja sucza z łóżka zwaliła:placz::placz: [/B][/COLOR]