Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Klocusiowa!![/B] [/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Justynko, piękny Ci Fuksio rośnie :loveu: I terenki super do hasania!:multi: Buziaki!:loveu:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witajcie wszyscy! :loveu: a u nas dziś śnieg sypie, że o matkooo:evil_lol: bieluśko jak nie wiem :) szkoda, że nie na święta:mad: buziaki dla Wszystkich:) rabotać trzeba... ech... komu jeszcze się tak koszmarnie wstawało, jak mnie? :roll: spaaaaaaaaaaaać:roll: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mi się kooooooszkanie wstawało i nie poszłam na pierwszy WF:evil_lol: Witanko!:multi:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='justysiek']kurde moj tez dostaje rózne smakołyki i jakoś nie jest taki grubiutki jemu to chyba się jeszcze na wzrost rozkłada :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihi poczekaj, urośnie i w szerz:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ile twój pieszczoch ma :razz::razz: Emi ....a ten wczorajszy piesio ...nie pojechal do schronu ?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie, SM nie mogł go zlaleźć co mnie zdziwiło bo psiak trzyma sie blisko mojego bloku a im to mówiłam:shake:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Emi.. a Ty znowu znalazłaś bidulka... :roll: mam nadzieje, że wyzdrowieje i znajdzie domek. [URL]http://img246.imageshack.us/img246/9889/clipboard01hi9.jpg[/URL] jaka ośnieżona :loveu: Pięknie Ci Figa wychodzi :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No tak, ale on sobie biega po podwórku, na szczescie zdrowy i z wielkim futrem wiec nie zamarźnie. Dzięki, mi tez sie podoba ;P[/B][/COLOR] [quote name='Paula_'][URL]http://img248.imageshack.us/img248/5534/clipboard02dj6.jpg[/URL] :turn-l: dostała śnieżką ;) :loveu: Witanko :multi: Dużo zdrówka w Nowym Roku :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Paulinko:multi: Zgadłaś - dostała śnieżką:evil_lol: bo maUpa halti sobie ściągała to tak na ochłode:diabloti: Dziekuje i Tobie również wsiego najlepszego w Nowym 2008 roczku!:multi: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='kate89']Ja to mam ocenki jzu wystawione to sie nie przejmuje i nawet jzu nie mam po co sie uczyc,wiec mam wolne do feri :) w sumie z ocen jestm nawet zadowolona biorac pod uwage to ze prawie wcale sie nie ucze,a na lekcjach potrafie spać po imprezaach to nie jest źle :) Vegulec w kantarku widze pomyka hehe piękna zimowa-lady[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No no to gratki, ja poprawiłam dwa zagrozonka, jeszcze tylko matma i technika bo jak sie okazało nei mam ani jednej oceny z techny a wszyscy mają 2 i jutro kartkówka wiec ide sie uczyc:lol:[/B][/COLOR] [quote name='natija']witam juz wrocilam do Was:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko nawrócona!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']nom i ja jestem :loveu::loveu::loveu:piękna Vega .Czym ty ja karmisz że tak ładnie wyglada ?:lol::lol::lol:pozdrawiam i śle buziolki:loveu::loveu::loveu:ja wrzuce dziś zdjęcia mojego cuda ma już 5 miesięcy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Vega dostaje wszelaką karme jaką mozna wszedzie kupic, typu psie kiełbasy, ale ma przypisana diete wołowinke z ryżem ale nie zbyt często to dostaje, najbardziej smakuje jej ta psia kiełbasa:evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='olekg18']Pewnie że mamy, ja mam aż 3 strony zawsze ,zeby sie zmieściło. Zwykle treść brzmi"uczeń otrrzując ocene 1 ,powiedział cytuje "wyje..ne mam na to" " Albo za pyskowanie ,wychodzenie bez pozwolenia,jedzenie na lekcji.Norma.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uuu to ostro ja dostałam za niewinność:diabloti: [/B][/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise] Tylko rzucałyśmy z koleżankami w babe długopisami ale to przeciez żadna zbrodnia:diabloti:[/COLOR]
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje :loveu::loveu: [URL]http://img246.imageshack.us/img246/9889/clipboard01hi9.jpg[/URL] Vega posłużyła chyba jako odśnieżacz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha dokładnie:evil_lol: Później dam filmik jak sie tarza po śniegu i jakie ładne fajerwerki u nas w sylwka były:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]trzymam :kciuki: za psiaki i za poprawianko maty ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]DzieMkuje Alu!:loveu: [/B][/COLOR]
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :multi: :loveu::loveu::loveu: Weź mnie mocno kopnij...ja byłam święcie przekonana że byłam u Ciebie i składałam Ci życzenia noworoczne :roll: cieplaciam że nie była...ale guła ze mnia :shake: Chciałabym teraz z całego serducha życzyć Wam żeby ten rok był jak najbardziej szczęśliwy i żeby u Was na buźkach gościł głównie szeroki uśmiech :loveu::loveu::loveu: przesyłam pierwsze nasze całuski w[SIZE=7] 2008 [/SIZE]roku :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Hej! Tobie też siostrzyczko wsiego naj naj najlepsiejszego , spełnienia niespełnionych , zdrowia i pomyslności w 2008 Roczku:loveu: Zimowa Vega: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4377/sl279833sz3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5534/clipboard02dj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9889/clipboard01hi9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4387/clipboard03zo8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7242/30339905kv7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Wsiego Dobrego Zuzankowe!! [/B][/COLOR]
  10. [quote name='olekg18']No dzis się ubawiłem nieźle .Na dzieńdobry już 3 uwagi:)Ale cóż życie:) 14 mamy ferie;P Jeszcze 7dni szkoły hihihi[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]woow u nas od 21:roll: A ja na dzieńdobry poprawiłam zagrożenie i dostałam uwage na dowidzenia:diabloti: Ah jak ja kocham babe od bioli:evil_lol: [/B][/COLOR]
  11. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witanko Emdziolki, Lusiaczki, Vegusie w nowym roczku!!! :multi: życzę Wam, aby ten nowy roczek był lepszy i szczęśliwszy od poprzedniego :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko mój mistrzu!:multi::multi: Dziękujemy i Tobie również zyczymy wsiego naj naj najlepsiejszego:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] WITANKO!!! Emi daj znać jak wrócisz co z piesami :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Puchacz łazi po podwórku, Nestor w lecznicy, jade za pół gadzinki do niego:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']Witanko:multi::multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejka Medorkowa!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Uff udało sie poprawiłam dwa zagrożenia jeszcze tylko matma:shake: jutro kartkówka, w piątek spr, we wtorek spr:shake: masakra:shake:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko GOsiu, gdzie jestes?:razz:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mateusz:loveu: Wsiego Dobrego w NOwym roku!:multi: [SIZE=1] jaki on nowy przecie juz 22 godziny trwa:razz:[/SIZE][/B][/COLOR]
  14. [quote name='olekg18']Niechce :( No dokladnie mysz gówno szkoła daje:/[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wogóle w Polsce szkoła jest do dupy, powinni zabrać połowe przedmiotów, zabrać prace domowe i uczyc bardziej przydanych np jak pić w sylwestra zeby nie mieć kaca:diabloti: Chodź Oluś ja cie przytule[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:glaszcze:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] ja tez nie ce do szkoły:shake: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='kate89']ale piękny pies...jak mozna wziaść psa a potem go jeszcze wywalić poprostu na ulice jak jakiegoś śmiecia...mam nadzieje ze mu sie poszczęści i szybko znajdzie nowych opiekunów,chociaz wiemy jakei sa realia...to niesprawiedliwe !! Ja spadam spać,bo od wczoraj nie spałam,tylko na sylwku sie 3 godz zdrzemnęłam dobranocka Emi :) 3majcie sie tam,bedize dobrze ,pa[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobranoc Kasiu:loveu:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Edi100']Czyli biedak jest na ulicy?:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A co miałam z nim zrobić, przecież mam tyle zwierzaków na głowie:placz::placz:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Klocuś niszczy przyrode:placz::placz: Coraz faniejsze fotecki:thumbs: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='kate89']wow...Emi szybka jestes...mzoe wystraszyła sie petard czy cos ?? jejku ty to masz szczęście dopiero,a te zguby co trafiaja do ciebei to jzu wogule szcześciarze co to niby za nowy nabytek ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zobacz [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9201922#post9201922"]TU[/URL] na samym dole, mix kaukaza z niemcem chyba:shake:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny pomóżcie! To kolejny bezpański pies którego znalazłam z koleżanka w tym tygodniu!:placz: Jest to piękny, duzy pies, chyba mix owczarka niem z owczarkiem kaukaskim , ma chyba z 4 latka, jest bardzo wesoły, pogodny, kiedys był w schronisku, został adoptowany a tu prosze po niespełna 3 miesiącach znowu jest na ulicy:placz: Piesio jest piekny! Zobaczcie!: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5162/clipboard01gv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1734/71368075ye9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2660/sl279845bx2.jpg[/IMG][/URL] Piesio błąka sie u nas po osiedlu, napewno daleko nie odejdzie, zawsze sie trzymał blisko naszego osiedla. Pomóżcie!:placz:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Rinuś'][I][B]Przyszlim sie przywitać w nowy roczek :evil_lol:[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Rinuś:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko w Nowym Roczku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hejka Alu!:multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Siemanko Jak tam wam sylwek minął ?? U mnie była impreza do białego rana :) a dokąłdniej poszlismy w kimono ok 5,ale o 8 jzu wstalismy dalej rozpijac hehe i czuje sie jak nowo narodzona ...impreza roku normalnie :) a jaki sylwek taki cały rok wiec jak tak dalej pojdzie to skoncze w rynsztoku heheh :evil_lol: zarciuk off corse :cool3: I chciałam korzystając z okzji złożyc wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kasiu:loveu: U mnie tez był impreza i chociaż jam niepełnoletnia to sylwek dobrze oblany:evil_lol: Trzeba było oblać wszystkie troski, i wszystko dzisiaj było ok, do czasu przedchwilkowego spacerku, mianowicie mam kolejna bide:shake:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Ziomki!:multi::multi: Jak wam sie to narazie podoba?:razz: [url]http://img151.imageshack.us/img151/1531/sl279787zg3.jpg[/url] Jutro dam mnóstwo fotków, teraz ide kuc:shake: Odwiedzajcie:cool3:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='olekg18']Zajebiaszczy miszcz nigdy nie ma KACA:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Zapewne:evil_lol: Ja tyz ni mam kaca ale suszy mnie troche:evil_lol:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Olku!:multi: Jak tam, kac nie męczy?:razz: Mnie troche suszy:eviltong:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='Rinuś']doberek :evil_lol: a proszę bardzo :razz: [IMG]http://www.zrodlozywiec.com.pl/images/szklanka%20z%20woda.jpg[/IMG] [IMG]http://www.chemist2go.co.uk/i/products/NUROFEN-PLUS.jpg[/IMG] [I][B]a to się przyda chyba wszystkim :diabloti:[/B][/I] [IMG]http://www.alkohols.yoyo.pl/artykuly/images/2kc_xtreme.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Kasiu, tego mi było trzeba:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...