Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: coś sie wymyśli [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-460.gif[/IMG]....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaa:placz: Nie bij:placz: Jak mnei uderzysz to cie podam do sONdu:evil_lol: Dogomaniackiego jak taki istnieje:evil_lol: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] i proszę się nie obruszaj się tak ...bo naprawde masz w nas oparcie ... tylko czasem trzeba umieć spauzować :calus: i naprawdę uważaj na siebie bo za daleko mam ale po doopalonie to byś chyba dostała za całokształt ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja sie nei boje bo mam w doopalonie dwa naboje:evil_lol: a jak któryś wybuchnie to ci noga spuchnie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No Emi sama tak napisałaś ...więc tak też to odebrałam ...zresztą nie tylko ja ....:razz::razz: ale widzisz ...dlaczego w ogóle nie słuchasz tego co się Tobie radzi i to nie ze złością a z dobrego serca ...tylko ile można radzić tłumaczyć jak zaczynasz ignorować , olewać i pomijać milczeniem ...my z czystej sympatii do Ciebie nie porzucimy swoich zobowiazań wobec innych bo ty głośniej zakrzyczysz ... jest to przykre ale po prostu trzeba liczyć się z tym ze nie wszystko idzie tak jak byśmy chcieli Wiem że byłas na badaniach ...ale to nie wszystko ...przed toba całe życie ...jeśli teraz zamiast siebie uratujesz 1 psa czy kota będzie lepiej Tobie , Lusiaczkowi cz Nam ?? NIE .....i wiedz o tym .... i nie wiem czy nie darmo się tak zamartwiałyśmy o Ciebie jak masz to w nosie ... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak Ja tego nie mam w nosie:shake: ja naprawde robiłąm badania, chodziłam do szpitala ale nei było miejsc, to zajełam sie Nestorem a jak sie miejsca zwolniły to znowu mam Nestora na głowie, to nie jest tak ze ja sie wymiuje od szpitala, Lusiaczek ze mną była chyba ze 4 razy i te 4 razy odesłali nas z kwitkiem:roll: No napewno jakbym kopła w kalendarium to bym psom nei pomogła:evil_lol:;) [url]http://images26.fotosik.pl/139/245e7cc2db30e6ac.jpg[/url] Faflaki:loveu::loveu: [/B] Obiecuje ze jak pomoge Nestorowi to zajme sie sobą [/COLOR]
  4. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]no tak ........ [/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a dogomaniaczki [U]TYLKO[/U] wpłaciły kase, czasmi wspierały dobrym słowem.......... [FONT=Arial][COLOR=Red]no jak na razie to ja zarabiam aby mieć tą TYLKO kasę i mieć za co żyć i móc pomóc innym ...telefony też kosztują i do AFNu też za darmo się nie dzwoni.... szkoda słów ...[/COLOR][/FONT] [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] Umywam ręce, wiecej nic nie bede robic bo widze ze wam sie to nie podoba...:roll: [FONT=Arial][COLOR=Red]czyli robiłaś to tylko aby nam się podobać :shake::shake::shake:...ja jeśli coś robie robię z potrzeby serca .... a co się nam nie podoba to ze zapominasz ze najpierw powinnaś się wyleczyć a potem ....bo MY niestety ale SERIO się o Ciebie zamartwialyśmy ale jeśli ktoś sam bagatelizuje swoje zdrowie to potem płacze na wlasne życzenie ... [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie nie robie tego dla oklasków i ty dobrze o tym wiesz, nei po to jeżdziłam po całym kraju rozworząc psy i koty zebyscie mi brawa biły, robiłam to bo mam wrazliwe serce w swoim zyciu przeszłam sporo nieciekawych syuacji i tylko ratowanie zwierząt miało dla mnie sens:roll: A teraz zauważam ze to taka syzyfowa praca że sie odechciewa:roll: Badania robiłam, nie było tak ze zupełnie mam swoje zdrowie w doopie...... [/B][/COLOR]
  5. [quote name='agbar']a ja widze ze wzielas do siebie to co chcialas....:roll: Owszem ,mozna pomagac zwierzetom majac nawet lat 10,ale sa momenty gdy tylko osoba pelnoletnia moze podajac pewne decyzje-vide umowa adopcyjna. Jesli chodzi o niedpowiedzialnosc -bede szczera-tak jestes nieodpowiedzialna narazajac swoje zdrowie czy moze nawet zycie.Przy podejrzeniu o bialaczke Twoje miejsce jest u specjalisty ktory potwierdzi a mam gorrrraca nadzieje ze jednak zaprzeczy tym podejrzeniom.Przy twoim stanie zdrowia najlepszym wyjsciem bylo i jest oddanie psa do schroniska.W tej sytuacji kazdy kto by cie potepil zasluguje moim zdaniem na pogarde i jeszcze wieksze potepienie.Psu w schronie zle nie bedzie a domku mozesz mu szukac nadal..... Nie obrazaj sie od razu jak przedszkolak bo -mowie w swoim imieniu-uwazam ze zdrowie jest najwazniejsze...potem psy.Amen[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A i owszem, byłam u lekarza dzisiaj, ide w poniedziałek, miałam robione badania krwi - najprawdopodobniej anemia ale chieli mnie połozyc do szpitala i pobrać szpik kostny na wszelki wypadek, bez przesady nei umieram:roll: Psa nie oddam do schroniska bo go ode mnie nie wezmą, musi to zrobić SM a straz miejska dzisiaj i jutro nei pracuje bo suwałki to zadupie i o wszystko trzeba sie martwic samemu. Tylko kto miał niby z tą wredna babą podpisać umowe? Jak ja tutaj jestem sama? Moja mama ledwo wiąże koniec z końcem i jej cały dzien w domu nie ma wiec mi nei mogła pomóć, sama musiałam wszystko robic, płacić za tego Nestora, opiekować sie bazarami, nesorem swoimi psami, gotowac obiady, sprzątac w domu, uczyc sie chodzic do szkoły. Nie mogłam Nestora wywalić do schroniska gdy był chory bo tam by go nei leczyli:roll: AMEN[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Widze ze tu sie neizła dyskusja zrobiła na mój temat:roll: Eh poczytałam sobie i powiem wam ze mnie nieźle zniecheciłyscie, i jezeli uważacie ze nieodpowiedzialne z mojej i mojej mamy strony było to ze nie zostawiłysmy psa w lecznicy, wogóle sie nim nie przejmując, to co według was byłoby odpowiedzialne? Zebym ja se poszła do spzitala a pies by tam siedział i jeszcze by moją mame do odpowiedzialnosci nad psem pociagneli? A moze jeszcze lepiej by było zebym go gdzies wywaliła? Czy wy uwazacie ze majac 15 lat nie moze pomagac zwierzetom? Ze to neiodpowiedzialne?? No to sorry to wtakim razie niech sie zajmują tym dorośli.. jestem ciekawa ile ich sie znajdzie... w Suwałkach napewno NIKT, przy nestorze pracowały same nastolatki... a dogomaniaczki tylko wpłaciły kase, czasmi wspierały dobrym słowem.......... Umywam ręce, wiecej nic nie bede robic bo widze ze wam sie to nie podoba...:roll: Doprowadze sprawe Nestora do końca i wiecej sie z anic nei bede brać...:roll:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Madzik93']Emdziolek chyba sie nie ogoliłas :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Własnie wybierałam sie do kosmetyczki:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Rinuś'][I][B] Emdziolek...nie będę mogła teraz spać :diabloti: [/B][/I][/quote][COLOR=DarkOrange][B] DAj spokój, przyjde i cie do snu utule:diabloti:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Mysia_'][URL]http://img153.imageshack.us/img153/8083/spa0114jf4.jpg[/URL] :lol::lol::lol::evil_lol:[/quote] [quote name='anetta'][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak wiem piękna jestem:evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]jeszcze takie astkowaty szczeniak u nas w schronisku::placz: [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3672/53ff01d3go8.jpg[/IMG][/URL] [/U] [/B][/COLOR]
  10. [quote name='natija']witam i zycze zdrowka,ja juz powoli zdrowieje i wracam do sil:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]dzięki, orpócz tego ze jestem chora fizycznie to wysiadam psychicznie, Nestor wraca z nieudanej adopcji, jak go nie zabierzemy to go wredna baba uspi:placz:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]PIs:peace: [/B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8083/spa0114jf4.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR]
  12. [quote name='justysiek']a co sie stalo ze znowu masz go na glowie? juz przeciez mial domek i to dobry?kurde ty biedo zajmij sie swoim zdrowkiem jest duzio ludzi ktorzy pomagaja a twoje zdrowie jest wazniejsze bo jak sie tobie cos stanie to wtedy nie bedzie mial kto pomoc i ja bym sie chyba zaplakala skarbie wielkie buziaki wracaj do zdrowka:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A kto u mnie na tym zadupiu sie nim zajmie? Ja w Suwałkach zostałam SAMA nie ma kto mi pomóc......:-( Dzieki wielkie Kotus, nałykałam sie leków, moze wyzdrowieje:roll:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Siostrzyczko :multi::multi::loveu: wyściskaj nikową gacianą Vegę i zaczepnego Kajtusia pranego w Vizirze ;) :evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne.......... wysciskam........[/B][/COLOR]
  14. [quote name='katik']No trudno, a jaka ta sunia ma być? Też mała terierkowata?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak, dokładniej czarno biała w wieku 1-3 lat:)[/B][/COLOR]
  15. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images33.fotosik.pl/133/4c13b98eaef6239a.jpg[/URL] a tak niepozornie wygląda... :evil_lol: Emi, kochana... dobrze że ze szczeniakiem sie udało... Połóż sie do łóżka i zdrowiej!!!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie moge sie położyć bo mam NEstora znowu na głowie:placz: ja sie kiedys wykończe:shake:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='justysiek']czesc to ja :loveu:cos nie mam szczescia zeby z toba pogadac:shake:zawsze albo uciekasz albo ja musze isc itp:evil_lol:normalnie taki jakis peszek:oops:pozdrawiam buziaki:multi::Dog_run::painting:lece na spaceros z tym moim malenstwem:lol::loveu::eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć kochana, no jakoś tak jest ze nie mozemy sie złapać.. Dziewczyny, jestem juz naprawde zmęczna tą ppomoca dla zwierząt.......... musze odpocząć............. kończe swą działalność, jak narazie to same niekorzyści dla mnie..............:placz:[/B][/COLOR]
  17. Kobieta jednak mówi ze chce suczke bo u nich w domu zawsze byly suczki, wiec chcą suczke, bardzo mnie długo przepraszała , poprosiła o pomoc w szukaniu dla niej suczki.
  18. [quote name='pixie']Sunieczki w drodze do Bialegostoku...za chwile oj dzieje sie dzieje w tym watku jak na karuzeli Emdziolku Twoja spontaniczna oferta pomocy, zwlaszcza gdy masz tyle na glowie...wzrusza do glebi. [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] U mnie nei było by problemów Vega lubi inne stwory - Kajtuś też. Ale ogromnie sie ciesze ze znalazły sie tymczasy w Białymstoku - dla Agatki to duzo bliżej:) Teraz bede 3mać kciuki za domki, of rcorse zrobiłam im ogłoszenie na suwalki.info, dziś zrobie na kupsprzedaj.pl :) Buziaki i gratuluje udanej akcji:multi:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='kate89']Siemanko :) Emi ale z Ciebie lachon na tych wczesniejszych fotach hihi i jak na zdjecia robione po dyssce wyglądasz całkiem przyzwoicie :) z reszta Vegi i Kajtusia foty tez niczego sobie, hehe Vega z tymi majtasami-pantalonami wymiata buahha ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hej Kasiu, jaki lachon, gdzie ty go widzisz?:diabloti: A bo to zdjecia juz chyba godzina po dyskotece to zdązyłam odpocząc i ochłonąć:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:moja słodka z jezorkiem :loveu: [URL]http://img408.imageshack.us/img408/8665/clipboard02aev4.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Specjalnie dla Ciebie:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='agaciaaa']Cholera! Pytam kogo moge.. ale nie mam takich znajomych... Jednego moge przywieźć? Cholera, nie mam bezpośredniego autobusu do Suwałk... musze najpierw jechać do Białego... albo pociągiem, ale szkoda kasy, jak pks za darmo.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to nie ma? musi być:placz: Agatko jednego przywieźz drugim musisz sama poradzić.....:placz: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='agaciaaa'] [B]Emi[/B], i jak? Zdziałałaś coś?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]z drugim szczeianiem nic, jednak ten znajomy znajomego nie weźmie, ja jestem załamana, nestor wraca z nieudanej adopcji nie wiem co robić, szok:placz:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]694945818 Dwóch nie dam rady, mam w domu i Vege i Kajtka to jeszcze mi szczeniak przybedzie na odchowanie:shake: Zapytam znajomych moze ktos weźmie, zrobie zaraz ogłoszenia gdzie sie da, Agatko nie mozna załamywać rak, trzeba działać:multi: Czekam na tel:razz:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakie Vega ma stylowe gacie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a Kajtuś widzę agresorek jakich mało ;) :loveu::loveu: cześć siostra :) :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko siostra!:multi: No to ba! toż to gacie z Nike:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']:evilbat::hand::buzi:czesc szatanie:evil_lol::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ave!:diabloti:[/B][/COLOR]
  24. Masakra, Agatko kochana, dawaj jednego do mnie na tymczas , tego białoczarnego, szybko u nas domek znajdzie! Miałabyś transport do suwałk?
  25. [COLOR=DarkOrange][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/154/f1ea445d80658cda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/133/19b8b9ab3336d259.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zadrapana Vega: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/133/c4c1e817150c60b9.jpg[/IMG][/URL] KrwIOżercza BESTIA!:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/133/4c13b98eaef6239a.jpg[/IMG][/URL] mój jełopek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/133/4b8abcdb9302c354.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...