Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Przez ostatnie trzy dni nie moglam tu zagladnac poniewaz bylam na wyjezdzie. Myslalam ze jak wroce to chociaz tutaj przeczytam jakies lepsze wiesci o tym biednym cierpiacym piesku a tu znow taka przygnebiajaca nowina. Tak bardzo mi zal tej biednej psiny ktora w zyciu nie zaznala ani chwili radosci i ciepelka ktorego byla tak spragniona. Jestesmy tacy bezsilni wobec takiego okrucienstwa.
  2. Ten babsztyl z tychow smierdzial mi od samego poczatku. Gdyby tak mozna bylo ten dom pod obserwacje wziasc, wtedy wyszlo by szydlo z worka. Musimy przede wszystkim probowac likwidowac te pseudohodowle. Mozna przeciez czytac ogloszenia typu tanio oddam psa rasowego, po czym umowic sie na spotkanie w celu ogladniecia szczeniaka i dac namiar w Urzedzie Skarbowym. Ja u siebie mysle taka probe zrobic. Zobaczymy czy cos z tego wypali.
  3. Fionka mloda psinko pokaz sie na pierwszym miejscu. W gore!
  4. Majaa czyzby to o Szoka chodzilo? no to oczywiscie ze trzymam kciuku az do bolu. szkoda tylko ze na wiadomosc bede musiala poczekac tydzien bo wyjezdzam.
  5. Marz napisz nam czy znalazlas kogos do wspolpracy i co dalej slychac w tej sprawie.
  6. A juz wiem to nie o dwie dziewczyny chodzi tylko o parke, o ile tych slow mozna uzyc w tym przypadku. Mam nadzieje ze cie nie urazilam.
  7. Zycze wam milej podrozy kochane dziewczyny. Podziekownia dla pani ktora daje cieply domek.Po tych okrutnych watkach na ktore dzis trafilam z katowanymi psami nareszcie cos milego na dobranc.
  8. Jestem na forum dopiero dwa miesaice i ciesze sie tylko w momencie kiedy jakas bieda znalazla cieply domek. Oprocz tego czyta sie prawie zawsze o okrucienstwach jakie czlowiek zgotowal tym biedom. Jak tak dalej pojdzie to albo wpadne w komletny dolek albo zaczne zabijac ludzi. Czy to my dogomaniacy jestesmy nienormalni? Czy ten swiat jest opanowany przez demony? Bo my absolutnie nie pasujemy do tej cywilizowanej reszty.
  9. Wisenna jesli masz ochote wspolprwcowac w schronisku w Jaworznie to wejdz prosze na watek Slask schronisko w Jaworznie.I dopisz twoje zdanie. Planujemy spotkanie z Mecka 14.04.07 godz.16 w Jaworznie w celu wspolpracy, lub skontaktuj sie z Kacha3D
  10. Puchate kreple sama piszesz o pseudochowcach, to dlaczego wy pszepraszam za slowo "elita" hodowcow nie przylaczycie sie do walki z tymi nieuczciwymi hodowcami. W ktoryms z watkow czytalam ze co niektorzy sa w ZK. Czy to wlasnie nie wy powinniscie rozpoczac walke u siebie a my z ta tepa rasa ludzka, ktora to produkuje masowo kundle. W schroniskach jest nie tylko niezliczona masa kundli ale coraz wiecej psow rasowych oczywiscie nie z metryka. Natomiast nie wszyscy ludzie co kupuja drogie psy dbaja o nie jak nalezy. Pisze to z cala odpowiedzialnoscia gdyz znam taki przypadek. w przeciagu 10 lat dwa dogi i trzy "chilala "nie wiem czy napisalam poprawnie.
  11. A my sie tu tak produkujemy zeby cos wymislic.:multi: :multi: :multi: :multi: Powodzenia w nowych domkach.
  12. Wpadlam dzis na jeszcze jeden pomysl oczywiscie nie wiem czy przejdzie chce skontaktowac sie z naszym brukowcem zeby odmawiali przyjecia zgloszenia " Psy do sprzedazy" od tak zwanych pseudohodowcow. Natomiast zeby zamieszczali tylko psy znalezione szukajacych wlasciciela lub do ewntualnej adopcji. Ale na razie to tylko moje skryte marzenie. Dam znac po rozmowie z nimi.
  13. Jezeli takie bzdety weci wciskaja ludziom to my ciagle jestesmy na przegranej. Takich wetow powinno sie pietnowac, nalezy podac adres takiej lecznicy i ja bojkotowac. Podpisy w poszczegolnych miastach odnosnie sprzedyzy psow, kotow na bazarch bardzo dobry pomysl, bo napewno niejeden burmistrz, wojt wojewoda miasta itd chetnie na to przystana bo to jest rowniez pewna korzysc dla miasta.
  14. Ja tez ogladalam ten program na TVN Uwaga. Dzis ma byc dalszy ciag z V.V w tym samym programie. Jej sie juz calkiem w glowie przewrocilo.
  15. Masz racje Majka ja to jestem dokladnym czubem na punkcie zwierzat, tak bylo juz od dziecka, a poniewaz moje dzieci sa juz dorosle to chociaz te ostatnie lata jakie mi pozostaly chce byc z nimi, czyli ze zwierzaczkami. Marzy mi sie ogromny ogrod maciupki domek i cala sfora zwierzat. To dopiero bylby kawalek raju na ziemi. Ale to tylko marzenia. Piszesz ze Szok jest bardzo agresywny to jakie on ma szanse na adopcje? Chyba zerowe Ale byc moze jego agresja wynika z tego ze jest slepy do tego jeszcze zamkniety. A przecierz wiemy ze prawie kazdy pies jest do naprawienia tylko ze do tego trzeba duzo czasu no i pracy ktorego niestety wy nie macie. Dlatego te moje pytanie bylo czy nie mozna by mu tych oczu naprawic zalozyc dla niego skarpetke na leczenie? No ale wy jestescie na miejscu i znacie sytuacje najlepiej. Pozdrawiam
  16. Madziara popytaj dogomaniakow ze Slaska. Pisz do nich na PW podaje ci miasta na ktore powinnas zwrocic uwage Tychy,Bytom, Gliwice, Zabrze Chorzow, Ruda Slaska.A co do transportu to chyba nie jest tak zle bo jest to trasa do granicy Niemiec i czesto przez Slazakow uczeszczana, gorzej z terminem.
  17. Caruso smutne to co napisalas o "misji" elity i dlatego ja mam swoje zdanie na ten temat ale to zatrzymam dla siebie, gdyz nie chce byc zlinczowana. Zauwazam zas jedno ze ZK mogl by odegrac tu duza role, pytanie tylko czy zechca? nawet takiej mysli nie dopuszczalam do siebie ze elicie hodowlanej obojetny jest los psow schroniskowych.
  18. Lusi zycze powrotu do zdrowka, dobrze ze sie nia ktos zaintersowal i chce jej pomoc. Ale czytajac post 43 ktory napisala andzis 69 jest przerazajacy, i szkoda tylko ze takie rzeczy nie sa zglaszane policji. Moze wowczas nie mogli by gadac ze nic nie wiedza o tak bestialskich czynach?
  19. Madziara 1893 obys miala racje. Moje pytanie zadalam dlatego ze byc moze znalazl by sie ktos ze Slaska zabrac psa na kilka dni przed adopcja zeby wykastrowac psa i dopiero oddac osobie ktora chce go adoptowac. Bo wiadomo na kilka dni znajdziesz DT ale musi to byc pewne ze tylko na kilka dni. Zeby osoba ktora sie tego podejmie nie zostala z psem pod sciana do tego nie mozna dopuscic.
  20. Piszac o walce z pseudohodowlami mialam na mysli kazda hodowle i ta ktora rozmnaza psy bez metryk jak rowniez ta ktora jest zarejestrowana w ZK a ktora sprzedaje lewe mioty. Czyzbym sie mylila co do elity hodowlanej? Czy im jset obojetny los zwierzat? Jezeli tak jest to wybaczcie ale w tym momencie zwatpilam ze sa to ludzie ktorzy kochaja zwierzeta, a odbieram ich jako ludzi ktorzy psy traktuja jako produkt przynoszacy korzysci materialne.
  21. Wejdzcie na watek trnsportowy i wpiszcie tam swoja prosbe, jestem przekonana ze sie uda przewiezc psa z Wroclawia do Szczecina, jest to trasa na ktorej dosc czesto ktos przejezdza.
  22. Do akcji z pseudochodowcami przede wszystkim powinni sie przylaczyc prwdziwe chodowle w doslownym tego slowa znaczeniu. Takie pseodochodowle sa dla nich przeciez ogromna konkurencja i to im powinno najbardziej zalezec na tym zeby ich wykonczyc, a my oczywiscie sluzymy im naszym wsparciem.
  23. Niestety tez mieszkam na poludniu Polski i nie wiele moge pomoc oprocz dawania rad ktore tez sa sprawdzone przez ze mnie na moim terenie. Oprocz moich rad masz juz sporo podanych sposobow przez inne osoby czytajace twoj watek. Sprobuj jeszcze znalezc kogos z dogomani mieszkajacych niedaleko, zawsze co 2 lub 3 osoby to nie to co jedna, no i przede wszystkim razniej. My sie znamy prawie wszyscy na wlasnym terenie mamy ze soba kontakt i latwiej sie dziala nie tylko w sprawach ktore ty opisujesz.
  24. Jestem zdania ze domek powinien byc sprawdzony przed adopcja. I przede wszystkim pytanie czy ta osoba decyduje sie w 100% na adopcje jezeli pies bedzie po kastracji. W przeciwnym bowiem razie sa wielkie watpliwosci do tej osoby czytajac wasze posty.
  25. Jedno wiem nie mozesz tej sprawy zostawic bez walki, czasem jest to dluga droga. A czy wzywaliscie juz policje do tych meneli bo domyslam sie ze jest to rodzinka ktora nie stroni od alkocholu a jak alkochol to przede wszystkim glosno i w takich sytuacjach tez mozna interweniowac na policji.
×
×
  • Create New...