Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. kasiafo do Osiwcimia mi nie po drodze bo to w odwrotnym kierunku, chyba ze ty sie do Chrzanowa dostaniesz to dalej mozna ze mna.
  2. Jakos w szybkim tempie wam tych dzieci (psow) przybywa, jak tak dalej pojdzie to chyba male schronisko zalozycie.Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Ja tez dorzucam na cierpiacego rotka 20 zl. jeszcze dzis wysle pieniazki.Prosze jak najszybciej zrobic mu operacje, bidulek przeciez tak bardzo cierpi.
  4. Jestescie wspaniale, piekna akcja i zycie dwoch psinek uratowane !!!!!!!!!!Uklony dla was.
  5. jak juz wspomnialam na watku Chrzanowskim bylam dzis z wizyta u Smolki-Dianki. Dianka przywitala mnie calkiem radosnie mimo ze widzialam ja zaledwie dwa razy. Chce nadmenic ze Dianka jest tam pieskiem priorytetowym, jedzenie trzy razy dziennie bo trzeba ja odkarmic jak poinformowala mnie pani Monika. Miejsce do mieszkania ktore bylo zaproponowane dla Dianki przez panstwo nie sprawdzilo sie bo Dianka przeskakiwala przez ogrodzenie i panstwo obawiali sie ze moze sobie zrobic krzywde, totez specjalnie dla Dianki zostala zakupiona przepiekna buda a raczej domek dla psa. A ze ja mam refleks zolwia to nawet nie zrobilam fotki tego przytulnego domku dla Dianki zebyscie i wy mogly zobaczyc. Ale moze i dobrze sie stalo bo jestescie zmuszone pojechac same zeby zobaczyc to cudo.
  6. Jezeli nie bedzie odzewu na twoj list odczekaj jakis czas po czym sprobuj osobiscie tam zajsc z wizyta oczywiscie napominajac im ze jestes autorka listu. Powoli i taktycznie moze uda sie pomoc psince.
  7. Mimo ze psinka jest 5 razy wieksza od kociatka to zostalo jej tylko pol koszyka jak ma nie byc przerazona, przeciez jej niewygodnie, za to kicius spi i nie przejmuje sie psinka.
  8. Ciesze sie bardzo ze maly okruszek odnalazl wlasciela, a ja jutro jade zeby pokazac maluchy ze schronisk, miedzy innymi mial byc pokazany okruszek. Wspaniala jest jednak twoja wiadomosc:multi: israel.
  9. Aningana dziekujemy za zaangazowanie i okazana chec pomocy, smyki na fotkach naprawde urocze i zabawne, wierzymy ze i chlopczyk cieply domek znajdzie.
  10. Mam nadzieje ze i my sie doczekamy fotek, a ty Ulka lepiej sie nie chwal bo tylko zazadrosc bierze.
  11. Przelom to gazeta tygodnik, ktory ukazuje si na terenie Chrzanowa i okolic, dzieki ogloszeniom w Przelomie znalazly domki nasza Smolka oraz moje dzikuski, tylko ze te pieski byly do nas skierowane przez nasza Lecznice ktora ma umowe z UM i byly to psiaki z interwencji dlatego my im dajemy DT a reszta zajmuje sie lecznica czyli ogloszenie ze zdjeciem, jak rowniez szczepienia, odrobaczenia oraz bezplatne sterylki. Niestety Fredzio nie jest psem z interwencji to tez nasza lecznica nie moze go przejac na koszt miasta, ale na pewno ma duze szanse przez ta gazete domek znalezc.
  12. Aningana czekamy :crazyeye: no gdzie te fotki? :-o
  13. Ulka naturalnie ze mozesz sprobowac przez przelom tylko ze napewno nie zrobia tego za friko, bo to nie jest pies z naszej interwencji. Ale jezeli dogomaniacy pokryja koszta ogloszneinia to byloby wspaniale. Niech sami zobacza ze u nas tylko rajskich domkow szukamy .
  14. Fredzio juz prawie gotowy do nowego domku, juz Ula sie o to postarala.
  15. Och i ach co za przepiekny ogrod zoologiczno botaniczny, chyba nie wytrzymam i wydaje mi sie ze jeszcze w tym tygodniu musze go zobaczyc. Najprawdopodobniej w czwartek kiedy to bede odwozic swoja dzikuske do Grojca wstapie do was, naturalnie moj przyjazd poprzedze telefonem. Gratulacje!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  16. No to zycze wam Zuziu zebyscie sie jak najszybciej ogrodzenia dorobili. A o dowoz kociaka sie nie martw.
  17. Ja i tak musze znalezc troche czasu zeby podjechac do tych panstwa ktorzy chca maciupine, bo podobnie jak ty israel nie wiem ktora sprawe zalatwic w pierwszej kolejnosci. Niestety doba dla nas trwa za krotko, ale postaram sie w tym tygodniu do nich dotrzec.
  18. iwop kochanie dziekujem ci za wstawienie fotek i czekamy jutro na reszte. A do was nowi wlasciele Smolki musze przyjechac osobiscie bo jestem pod wrazeniem ze najchetniej dzis wsiadlabym w samochod i do was przyjechala.
  19. Zuziu ty chyba specjalnie zignorowals mojego posta, a tu prosze nawet kociatko TZ sobie podporzadkowalo a TZ zwykle sa przeciwni zwierzakom dopoki ich w domu nie maja, potem to juz idzie jak po masle.
  20. Poniewaz ja sama tego tez nie potrafie ale zaraz na PW podam ci meila do Uli, ona to wrzuci, ja tez mam fotki od moich dzikusek ktore to odwiozlysmy do Grojca ale niestety jestem noga do wstawiania fotek na dogo.
  21. Aningana jezeli sama nie dajesz rady z braku czasu lub inne powody z ktorych naturalnie nie musisz sie tlumaczyc, wiem jak w zyciu bywa i o nic nie mam do ciebie pretensji, chcialabym jednak dotrzec do tych ludzi jezeli mi podasz adres bo moze uda sie namowic na sterylke przy naszej pomocy, skoro oni tam tak rzadko bywaja. Jesli sie im zaoferuje pomoc byc moze chetnie z niej skorzystaja.
  22. tanitka sa w tej chwili trzy mixy ratlerkow na forum, oprocz Okruszka jest jeszcze Szprotka w Wasoszkach /k Pily i w Warszawie bialo bezowa, ale zadnej z nich nie mozna zobaczyc na stojaco. Miejmy nadzieje ze nasze domki wybiora jakiegos psiaka.
  23. W przyszlym tygodniu pokaze jej fotki w domki ktory jest zainteresowyny pieskim typu ratlerek, ale piesek ma siegac tylko do polowy lydki.
  24. Jest domek dla takiej kruszynki, niestety wymog dosc surowy, ma byc nie wyzszy jak do polowy lydki, bo takiego wlasnie panstwo stracili. Jak bedzie ktos z was w schronisku moze daloby sie jakas fotke na stojaca lub chociaz podac wymiary wysokosci rej kruszynki.
  25. [B][SIZE=4]Ratujcie kotka, on potrzebuje pomocy juz.[/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...