-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
dzodzo chcials przeciez dobrze dla psa, dlaczego ktos mial by sie na tobie wyzywac, nikt nie mogl takiego obrotu sprawy przwidziec. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Bo przeciez bys sie przepracowala. Mam nadzieje ze odebrals to jako zart bo tak to mialo zabrzmiec. -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
Ada-jeje replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brawooooo!!!! super!!! dolnoslazacy, ciesze sie razem z wami. -
Łódź-Willa juz nie smutna,nareszcie szczesliwa w nowym domku!
Ada-jeje replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Willuniu miejmy nadzieje ze jak wakacje beda dobiegac konca to i dla ciebie bedzie to koniec schroniskowego czekania na domek. -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Piekne foty ktore pokazuje jak wspanialym psem jest Pinio, gdyby tylko trafil w odpowiednie rece, jestem pewna ze zarowno Pinio jak i jego nowi wlasciele byliby szczesliwi przez dlugie lata. -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Tak dokladna relacja z zachowania sie psa jak rowniez strach przed mezczyznami wskazuje jednoznacznie ze skrzywdzil go mezczyzna.Ale po krotkim kontakcie z toba miejmy nadzieje ze Pinio nabieze stopniowo zaufania i do mezczyzn, a tym samym znajdzie wspanialy domek na ktory napewno sobie zasluzyl tymi ciaglymi tulaczkami. -
Kostek-w koszmarnym stanie !!! Kostek MA DOM !!!
Ada-jeje replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Pomoc niestety nie moge ale podnosze watek.Przeciez w oczy tego psa nie mozna popatrzec bo normalnie serce peka. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Agnieszko wspomnialas o zbieraniu pieniedzy na dogo na sterylki dla psow.Co prawda te szczeniaki maja jeszcze czas na sterylki ale na naszym watku Chrzanowskim P Monika pisze ze sporo ludzi u nich jest chetnych na sterylki ale zeby bylo za darmo. Co prawda wybieram sie do wojta porozmawiac z nim o tej sprawie ale jak sie nie zgodzi to chetnie bysmy zbierali pieniazki na sterylki bo my nie wyrobimy a szkoda jesli sa ludzie chetni to dlaczego im nie pomoc nawet jesli to patalogia jest, lub tez tacy ktorzy maja niskie dochody.Jedna sunia juz jest do aborcji i sterylki od zaraz. W przeciwnym bowiem razie trzeba bedzie miot uspic na co tez sie wlasciele zgadzaja bo wiadomo inaczej szczeniaki wyladuja gdzies w lesie, smietniku lub w szambie. -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Ada-jeje replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
Jakie szliczne malenstwa a czy sa juz na choryzoncie jakies domki dla nich? -
Ulka to juz pytanie nie do mnie, a ja nie wiem czy badali mocz o powiedzeli pani Tereni ze moczu jest za malo. Takie mamy laboratorium z takimi wymogami ja nie jestem w stanie tego zmienic.
-
Napewno to zrobimy, tylko ze teraz juz nie ma takiego pospiechu a my nie wiemy w co wlozyc rece. Po za tym sama widzisz co kraj to obyczaj w tym momencie (miasto).
-
Dzwonila do mnie teraz wlascielka suni. Zaniosla mocz do badania ale bylo tego za malo. W laboratorium jednak otrzymala reprymede bo powiedziano jejze ten mocz powinien byc pobrany przez wetke cewnikiem.Ale na szczescie obejdzie sie na razie bez dalszego badania bo jak mnie poinformowala pani Terenia sunia przestala kropelkowac i juz od kilku dni jest spokoj. Nawet spi juz z panicia w lozku bez podkladania czegokolwiek pod pupe.
-
Najlepsze Piwko MA DOM!!!Od 3 lat w azylu [Warszawa]
Ada-jeje replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Amatorzy piwa dlaczego do tej pory jescze nikt z was nie zauwazyl ze Piwko czeka, wystarczy przyjsc i zabrac Piwko do domku. -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka faktycznie nie mialam na mysli tego konkretnego przypadku, po prostu to uogulnilam, przykro mi ze dopasowals to do Ani ale byc moze tak to zabrzmialo. -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Przepraszam oczywiscie ze jest to watek Pinia i tym samym juz naprawiam swoj blad i podnosze chlopaka bo jest tego wart. Dosc juz wycierpial w schronie. Pinio badz ze wreszcie grzeczny u nowych wlascieli, ktorzy cie przygarna i dadza cieply domek. -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
daga a jednak za Gromika nie placilas byc moze nie doszlo by do tej tragedi, gadyby DT otrzymywal kase na biezaco, a swoja droga jak mozna dac psa do DT ktorego nie ma mozliwosci sprawdzenia. -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
daga ty sie rozlicz z powierzonych ci pieniedzy, bo choc mozna ci dac wiare w godny DT to dosc jasno z postow mozna wywnioskowac ze przywlaszczalas sobie pieniadze, ciagle o nie wolalas i ciagle bylo malo.Kazdy z nas ma zwierzaki i wiemy ile faktycznie one kosztuja. Ty jednak sie z otrzymywanych kwot rozliczalas na gebe. -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
Ada-jeje replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Oby i z Piniem sie cos nie stalo, tfu!!! tfu!!! -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Niestety do tych zakutych lbow nie dociera slowo sterylka!!!!!Rozmnarzaja sie te biedne zwierzeta jak grzyby po deszczua my biedni nie wiemy co z tym zrobic i gdzie to upchac.Chcialam tez nadmienic ze podobno w Czechach lub Slowacja nie pamietam dokladnie biora kocieta bo u nich ze wzgledu na sterylki brak tych stworzonek,to samo tez slyszalam o jednym z niemieckich landow.Czy ktos ma namiary na Fundacje lub Stowarzyszenia w tych panstwach zeby zapytac, i nawiazac kontakt? -
3 szczeniaczki uratowane od zabicia na wsi!! WSZYSTKIE MAJĄ JUŻ DOMKI :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Najprawdopodobniej beda na nie chetni tylko gdzie je mamy umiescic juz teraz zeby moc je na poczatek chociaz odrobaczyc i po kilku dniach zaszczepic.Jeszcze odbiegne troche od tematu szczeniat ale jesli sa chetni na kocieta to jest kotka z 4 ma kocietami na Polnocy pod blokami i dokarmiaja je ludzie.Jak rowniez obok starego kosciola tez sa kocieta do zabrania juz.