Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. A co to Ewcia nie daje nam znaku zycia ani nie pisze czy znalazla domek wskazany przez wetke i czy cos wyjdzie z adopcji? A my tu sie niecierpliwimy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Ewa pojechala sprawdzic domek w Libiazu dla Saby, namiar dala nam wetka. Jaki stosunek do kotow ma Saba bo tam sa koty. Czekamy na wiadomosci od Ewy. :crazyeye::crazyeye:
  3. Wezmiemy koc i jeszcze jakies szmatki, bede pod domem o 11.00. jesetm bardzo ograniczona z czasem pomiedzy 11.00 a 12.00.
  4. Ulka jade do lecznicy o 11.00 jezeli chcesz moge cie w jedna strone zabrac, jak ci to pasuje daj znac.
  5. Nie ma czasu na to zeby kupowac srodek przeciwpchelny na Allegro, przeciez zanim dojdzie uplynie conajmniej tydzien bo na zaplacone kagance czekam juz okolo trzech tygodni, a przeciez psy musza byc odpchlone juz.
  6. Ulka do mecki mozna wysylac fotki z opisem psow takie jak dajesz do przelomu a ona poda to dalej do gazet jaworznickich.
  7. Ulka ale chyba dopiero w poniedzialek i to by nawet pasowalo bo tam jest jeszcze ten drugi Onek do zabrania i moze poszedlby wlasnie do Luszowic, dlatego ze ten Onek z Metalowcow lata z watacha bo jakas suka tam ma cieczke i pani Beata sama zadzwonila zeby szybko wykorzystac to miejsce. Dzis najpierw jade do Libiaza pozniej do Moniki, dalej Brodla, Poreba i do mojej Soni. Koniec rejsu na dzis. Pani Beata sie do nas przylacza i przychodzi jutro tez na spotkanie.
  8. Szogunek jest tak interesujacy ze na domek nie bedzie dlugo czakal napewno go jakis wielbiciel wypatrzy.
  9. O kurde to sprzedajacy musi nam cos odpalic jak ineres w kropki dobrze mu pojdzie.:lol::lol:
  10. Ewciu jutro kupie ci preparat na pchly i podam w niedziele jak przyjdziesz do mnie. Mam nadzieje ze jeszcze do niedzieli pchly ich nie zdarza zezrec.
  11. no dziolchy slabo wom ta slaszczyzna idzie, byk za bykiem ale nie byda wos juz poprawiac. :razz:
  12. A co z ogloszeniami w zoltym jezu, oprocz tego wysylacie meilem psy do mecki bo ona juz tez wesza w kontakty z gazetami w Jaworznie.
  13. No wlasnie ty potrzebowalas dla kogoos i to szybko cos malego jeszcze przed dwoma dniami. Mysle ze to jeszcze aktualne.
  14. jakiego kataru toc to przeca ryma sie nazywo, no niy.:eviltong:
  15. oj pogodojcie se dziolchy, :roll: jeszcze jest jeden temat do pogodania oprocz pogody :-o jak sie czujecie, jak tam wasze zdrowie a w kosciach to wos nie lomie. :evil_lol:
  16. Piekne dzieki za bazarek fona :loveu::loveu: kazdy grosz na wage zlota.:multi:
  17. Ona jest taka malutka jak mama Batmanka, :razz: zdrowiej malutka szybciutko :placz: bo juz kto jak kto ale ty domek znajdziesz i to napewno ten w ktorym zostaniesz do konca swoich dni taki naprawde kochajacy tylko ciebie.:lol::lol:
  18. Nie na dzien dzisiejszy nic wiecej nie potrzeba, wszystko zalatwila pani z Metalowcow czyli domek docelowy jak rowniez szczepienia i kastracje na koszt miasta.
  19. Prosze was dziewczyny wstrzymajcie sie z dalszymi pytaniami o Abigail, i dalszymi komentarzami na forum o tej suni. Jak bedzie mozna o niej pisac albo ja albo maciaszek damy wam o tym znac. W chwili obecnej mozna jej i calej sprawie tylko zaszkodzic.
  20. Jak do tej pory dowiedzialam sie nie wiele ale raczej nie mozna bedzie dyskutowac na forum o losach suni.
  21. Nie Ulka to ta pani z Metalowcow znalazla mu domek, a moj pomysli jest taki ze gdyby byla mozliwosc ze wlasciel zglosi sie jesli pies ukaze sie w przelomie to ten dom moglybysmy wykorzystac dla Onka z Sierszy, bo jak ci mowilam przez telefon tam tez jest tragiczna sytuacja i chca go tez oddac do schronu do Olkusza bo tam podlega Siersza.
  22. Za tydzien beda nastepne. Ciekawa jestem jak malutka zareaguje na nas.
  23. On powinien sie znalezc w przelomie, moze znalazl by sie wlasciel.
  24. A co z sasiadka ktora ja obserwowala i zrozumialam ze bylaby chetna ja przygarnac.
×
×
  • Create New...