Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Kurcze! U mnie 2 chore kociaki na tymczasie i mój osobisty ratlerek ma zapalenie oskrzeli. Nie moge pomóc!
  2. ciociu elmiro dzięki, że nas nie opuszczasz! Maluchy sa cudowne . Straszne przytulaki. Czarnuszek szaleje i pcha się na kolana. Majunia jest bardziej zdystansowana ale kiedy zaczynam ją głaskać wystawia brzunio :loveu:. Z sikaniem lepiej.
  3. Wczoraj w lecznicy przeczytałam ogłoszenie "Przygarnę jamniczka" Brac telefon?
  4. Bedzie dobrze!Trzymam mocno kciuki!:lol:
  5. Czy naprawde mogli je gdzieś ukryć? W jakim wieku sa mniej więcej te psiaki? Wiadomo,że ratlerki maja charakterki. Czy takie warunki nie zniszczyły ich psychiki? Jesli wszystko bedzie w miare dobrze to chyba szybako znajda domy ,sa bardzo ładne.
  6. To straszne , takie maluchy potrzebują szczególnej uwagi i troski. Czy są tam też szczeniaki?
  7. kastracja kocurka jest tańsza. spróbuj sie zapytać u innego lekarza. Sa przeprowadzane różne akcje.Zastrzyki na dłuższą metę nie są dobre (rak). Ja swojej przez jakiś czas dawalam zastrzyki ale po 2 latach ją wysterylizowałam, zresztą policz koszty. Zastrzyki musisz dawac co najmniej 2 razy w roku a sterlizacja jest do konca życia.
  8. bez ogłoszeń będzie ciężko:shake:
  9. Nie pamiętam. To zależy od lekarza ale chyba od150 do 200 z czymś:razz:
  10. Bardzo się cieszę !Wiesz. Niektórzy przeliczają ilość zwierzyńca w kg. Nie masz szans!:evil_lol:
  11. Zamieniam sie w psa gończego i wącham;) Maluchy mają zmiany w oskrzelach, gorączkę, katar. Dostały antybiotyk. Mój ratlerek też ma zapalenie oskrzeli. Do końca tygodnia mam co dzień wizyty u weta.:shake:
  12. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: bardzo mocno!
  13. w moim zoologu był tylko odstraszacz, który ich nie odstrasza:mad:. Przysunęłam komodę do samej ściany, tak aby nie mogły tam wchodzić. Zobaczymy.
  14. Kotki ze wsi, tej gdzie była Łanieczka. Strasznie zasmarkane chudzielce. Ale jak mruczą:loveu: Ciotki zajrzyjcie ;)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/braciszek-siostrzyczka-szesc-kotek-do-sterylizacji-prosze-o-pomoc-w-ogloszeniach-148684/index2.html[/URL]
  15. No a co z tym domkiem?
  16. tak mi przykro piesku:-(. Dziewczyny dałyście mu dwa wspaniałe lata.
  17. codziennie odwiedzają! Czasami nic nie piszą bo nie wiedzą już co!:razz:
  18. pierwszy raz mam taką sytuację. Kociaki srajdki:cool3:
  19. maluchy się przypominają! Jak nauczyc koty sikania do kuwety a nie po kątach?:mad:
  20. zmien tytuł. Napisz,że błagasz o ogłoszenia. Ja niestety nie robię..........
  21. Jeszcze była śliczna koteczka. Jest u znajomej. Tamta była w najgorszym stanie:shake: Na wsi zostały maleńkie ok2,5 tygodniowe kociaki.
×
×
  • Create New...