ciociu elmiro dzięki, że nas nie opuszczasz!
Maluchy sa cudowne . Straszne przytulaki. Czarnuszek szaleje i pcha się na kolana. Majunia jest bardziej zdystansowana ale kiedy zaczynam ją głaskać wystawia brzunio :loveu:. Z sikaniem lepiej.
Czy naprawde mogli je gdzieś ukryć? W jakim wieku sa mniej więcej te psiaki? Wiadomo,że ratlerki maja charakterki. Czy takie warunki nie zniszczyły ich psychiki? Jesli wszystko bedzie w miare dobrze to chyba szybako znajda domy ,sa bardzo ładne.
kastracja kocurka jest tańsza. spróbuj sie zapytać u innego lekarza. Sa przeprowadzane różne akcje.Zastrzyki na dłuższą metę nie są dobre (rak). Ja swojej przez jakiś czas dawalam zastrzyki ale po 2 latach ją wysterylizowałam, zresztą policz koszty. Zastrzyki musisz dawac co najmniej 2 razy w roku a sterlizacja jest do konca życia.
Zamieniam sie w psa gończego i wącham;) Maluchy mają zmiany w oskrzelach, gorączkę, katar. Dostały antybiotyk.
Mój ratlerek też ma zapalenie oskrzeli. Do końca tygodnia mam co dzień wizyty u weta.:shake:
Kotki ze wsi, tej gdzie była Łanieczka. Strasznie zasmarkane chudzielce. Ale jak mruczą:loveu: Ciotki zajrzyjcie ;)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/braciszek-siostrzyczka-szesc-kotek-do-sterylizacji-prosze-o-pomoc-w-ogloszeniach-148684/index2.html[/URL]