Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Jedziemy jutro koło 15.
  2. chyba za wcześnie zmieniłam tytuł! Cisza na wątku:razz:
  3. Oby. Oby nigdzie nie pobiegł. On albo leży przed bramą albo sie włóczy po wsi.
  4. Dobrze, że jest bezpieczna. Kiedy sobie pomyślę co by było!
  5. Jesteś kochana:loveu:. Ale może jeszcze :razz:
  6. Już zrobione. Oby się udało. Zaczynam się denerwować:razz:
  7. Usiłowałam się dodzwonić, żeby ktoś życzliwy przypilnował psa. Ale oczywiście towarzystwo już bez kontaktu :mad: Bardzo się cieszę, ten pies spędzał mi sen z powiek ale ja sama to sobie mogę ............
  8. Misiek jest we wsi Rakówiec między Stanisławowem a Dobrem w okol. Mińska Mazowieckiego. Weszłam na forum onków ale tam pusto.
  9. Kto pomoże w ogłoszeniach?
  10. Misiu, czy ktoś się nad tobą zlituje?,
  11. Ratunku dla psa! Kiedy trzeba go będzie wyciągnąć w tragicznym stanie ze schronu, będzie tłum?
  12. Mały szuka domu!
  13. podnoszę biedaka . Co z nim zrobić?
  14. Wspaniała wiadomość:lol:
  15. On dogaduje się z innymi psami. Choć atakowany potrafi się bronić. Ja byłam tam kilka razy, woziłam karmę i w stosunku do nas jest bardzo łagodny, posłuszny. Nie mam pojęcia co z nim zrobić. Mam nawet ocieploną dużą budę. Myślałam ,że ją tam zawiozę. Ale w takiej sytuacji:shake:. Trzeba zdiagnozowac jego oczy. Będzie wymagał podawania leków. Kto to zrobi? To nie jest stary pies. Ostatni utykał na łapę, bo ktos rzucił w niego pustakiem.
  16. Jest śliczny i ufny. Musi szybko trafić do domu!
  17. mam linki w podpisie! Skopiowałam Cię z wątku Łani:razz:
  18. chyba dobrze. Nie dzwoni z reklamacją;) ciociu elmiro założyłam wątek dla Miśka, przyjaciela łani. Sytuacja beznadziejna:shake:. drugi dla szczseniaka na działkach. Nikt nie zajrzał.
  19. Podnoszę ratunku!
  20. Kocurek jest czyściejszy, natomiast kicia znów nabrudziła za wersalką. Po za tym są coraz fajniejsze. Mały oczywiście siedzi na moich kolanach.[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2476/p1010519f.jpg[/IMG] dobranoc!!!!!!:lol:
  21. Kto może pomóc w ogłoszeniach? To jeszcze dzieciak!
  22. Niestety Misiek nie miał szczęścia. W domu przed którym zwykle przebywa mieszka trzech samotnych facetów z których jeden nienawidzi zwierząt. Przegania Miśka kamieniami, biega za nim z kijem a wczoraj dowiedziałam sie, że przygotował sobie widły i grozi, że przebije nimi psa. Faceci nadużywają alkoholu i wiem że może to zrobić. Ma na sumieniu kilka kotów, które zatłukł. Misiek szukając jedzenia bardzo blisko podchodzi do ludzi. Jest duży, ludzie sie go boją. Ponoć ze strachu przed nim z wózka wypadło 2 letnie dziecko. Ludzie odgrażają się że go załatwią. Ponoć kogoś ugryzł. Problem polega na tym, ze pies potrzebuje niemal fizycznego kontaktu. Moja siostra będąc tam na wakacjach wzięła go ze sobą do sklepu. Pies szedł za nią skrobiąc jej marchewki, deptał jej po piętach. Jak ma zareagowac pies, który jest przeganiany, rzuca się w niego kamieniami a który ma problemy ze wzrokiem? On sie broni. Elmira zaglądała mu w zęby a on reagował spokojnie. Na tej wsi działy się różne rzeczy: obcinano psom jądra, suki zakopywano żywcem do ziemi ze szczeniakami. Jakie szanse ma bezdomny Misiek?
  23. Misiek większość czasu spędzał w tym miejscu a ja miałam nadzieję, ze przejdzie na drugą stronę bramy.[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7027/p9130581.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2030/p9130579.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4026/p9130582.jpg[/IMG] To jadł. Lepiej nic nic.:razz:
  24. poproszę o ogłoszenia!
×
×
  • Create New...