Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. On bardzo potrzebuje człowieka. Liczy się każdy dzień...................
  2. mogę tylko podnieść i trzymać kciuki. Popłakałam się...................
  3. Śliczny banerek! Dlaczego ja nic nie moge wstawić?:cool3:
  4. w górę maleńka!
  5. Długo juz jest w schronisku?
  6. oj Fifi. Bądź grzeczna,kochana maleńka zołzo. Marlenko, opowiadaj........................
  7. Biedactwo. Gdyby był młodszy, pewnie było by łatwiej.
  8. Oj pomyliłam Się! Na razie nikt nie dzwoni.
  9. dobry wieczór Misiu. Nie mogłam wejśc na dogo.
  10. taki ładny! Dziwne,że nikt nie dzwoni.
  11. W tym tygodniu pracuję do 17 w poniedziałek jestem wolna juz od 13. Wszystko zależy od elmiry.
  12. Zrób koniecznie zdjecia. Trzeba załozyć wątek.
  13. ja też chcę żeby Misiek znalazł szybko najlepszy pod słońcem dom. Zdenerwowała mnie wypowiedź Idy. Byłam u dr Garncarza z moją tymczasowiczką. Myśle, że trafimy. Termin, nawet jutrzejszy mi odpowiada. Poniedziałkowy też.
  14. Mocno denerwują mnie te dyskusję na temat tego czy Misiek widzi, czy nie. Byłyśmy z nim przecież u lekarza, nie laryngologa tylko [COLOR=Red]okulisty[/COLOR]. Był tam [B]badany[/B] a nie oglądany! Misiek widzi tylko mocne światło i ciemność. Do mózgu dociera zbyt mało światła, stąd pies przekręca głowę, żeby lepiej słyszeć. Jego zachowanie jest dokładnie takie jak przewidywała Pani dr. [LIST] [*]Jest młodym inteligentnym psem, który świetnie sobie radzi w znanym otoczeniu. Stąd sprawia wrażenie widzącego. Osoby postronne mogą tego nawet nie zauważać [/LIST] [LIST] [*]Bardzo przywiązuje się do przewodnika. Moze to być inny pies( na wsi to była Łania) lub człowiek, którego darzy zaufaniem. W przytulisku jest to Pan Andrzej.Na wsi równiez reagował na osoby machające rękoma i krzyczące. Osoba ,która go adoptuje musi wiedzieć, ze pies ma problemy ze wzrokiem. Jeśli jest szansa, żeby mu pomóc powinien jechac do dr. Garncarza. Ida nikt tu nikogo nie wprowadza w błąd. Nie wiem o coo Ci chodzi.:razz: [/LIST]
  15. Wczoraj nie mogłam aktywować jednego ogłoszenia.
  16. Na razie się jeszcze nie cieszę. Niech mała znajdzie się w swoim domu. Masz napisac jakiś tekst?
  17. :multi:To super wieści:multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...