Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Tylko my tu wchodzimy i czasem ciocia elmira, która też widziała Maksa.
  2. Dzień dobry malutki. Nikt tu nie zagląda:shake:
  3. mARTWIĘ SIĘ O mAKSA. jEST ZIMNO a on tam sam!!!!!!!!!
  4. Jak sie czuje Iskierka? Co słychac u małej?
  5. Oby, ten pies jest taki samotny i nie daje juz do siebie podejść. Chce i boi się.
  6. Toż do Gdańska jest bliżej i do Zakopanego też!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. śliczna sunia. Na zdjęciach wygląda na większą!
  8. dobry wieczór misiu!
  9. Podnoszę maluszki!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Dzień dobry maksiu! Dzięki, że choć Ty cioteczko zaglądasz.
  11. Ja też bym poczekała.
  12. No, to mały miał szczęście:shake:. Dobrze, że się udało.
  13. prawdziwe cudo! a nie cudak. Skąd się u Ciebie wziął?:lol:
  14. Szczęście to będzie w nowym domu!
  15. Misiu, masz szczęscie w tym nieszczęściu!
  16. Oby. Oby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Maks potrzebuje normalnego domu.
  17. Maksiu do góry!. Pies dziczeje!!!!!!!!!!!
  18. Maksiu do góry!. Pies dziczeje!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...