Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Dzwoniła dziś do mnie pani z Częstochowy w sprawie szczeniaka. Poniewaz chcemy, żeby szczeniak znalazł dom w Warszawie mogę komuś przekazac jej nr. Pani chce pieska, który nie będzie duży, raczej z dłuższą sierścią. Suczka odpada. Dom z ogródkiem.
  2. Jestem. Mogę tylko biedulkę odwiedzać i trzymam za nią kciuki!
  3. To nie musi być pies leżący, byle nie z AdHd. i nie agresywny do dzieci.
  4. Dzięki elmirko. Siedzę w komputerze ale nie mam zaległa pracę, której nie ogarniam i musze sie na niej teraz skupić bo za chwilę zgłupieję:angryy:
  5. miałam nowy telefon w sprawie Cypiska. Myśle jednak, ze pani potrzebuje innego psiaka. Młodego, małego ,spokojnego. W domu jest10 letnia dziewczynka z porażeniem mózgowym. Sprawna fizycznie jednak nie mówi. Chodzi o to aby piesek lub sunia spełniały po części funkcję terapeutyczną i zachęcały ja do mówienia.
  6. Pokaz się Maksiu! Cypisek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175400-NASZE-MALUCHY-w-opaA-ach-pomA-A-cie-nam-je-ogA-aszaAE-PLIZZZZ?p=14094410#post14094410[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/175400-NASZE-MALUCHY-w-opaA-ach-pomA-A-cie-nam-je-ogA-aszaAE-PLIZZZZ?p=14094410#post14094410"] [/URL]
  7. No to czekamy....................
  8. ciociu elmiro widziałaś mojego tymczasika Cypiska?
  9. podnoszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!
  10. nie ma deklaracji. Trzeba pomóc domowi tymczasowemu. Wszystko finansują sami. Łącznie z wetem.
  11. nie ma deklaracji. Trzeba pomóc domowi tymczasowemu. Wszystko finansują sami. Łącznie z wetem.
  12. Dziewczyny, zdjęcia na czerwonej poduszce, to pomaga. Naprawdę! Śliczny czarny pychol w zblizeniu na czerwonym tle w dobrym świetle. Tak robiłam z czarnuszkami u mnie na tymczasie i szły. Ona jest przepiekna.
  13. Chyba nie ma. Pewno, ze możesz zrobić!:lol: lub wspomóc finansowo bo kiepsko:oops:
  14. miałam pierwszy telefon w sprawie Cypiska, sensowny. W Warszawie na targowej. Państwu odszedł17 letni psiak. Ok. 16 lat leczyli go na padaczkę. Nie byłby długo sam w domu.
  15. elmirko, wiem, że Ty wchodzisz. Ale kto jeszcze?
  16. Czy ktoś tu w ogóle wchodzi? Zostawcie jakiś znak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Rozumiem! Ja tytułu niestety nie mogę zmienić. Moze Pani Marzenie uda się wejśc na dogo.
×
×
  • Create New...