Fifi w porządku. Robi się bardzo fajna. Kupy ok. Chyba trochę przytyła:lol:. Cały czas po trochu podjada karmę. Jest bardzo cierpliwa przy wyczesywaniu dredów. Wypadają z niej kłaczki sierści. Jest małym szczekaczem.[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3277/p1010484f.jpg[/IMG]
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7541/p1010493p.jpg[/IMG]
[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3920/p1010500b.jpg[/IMG]
czy to nie cudo? Kto by pomyślał, żepod tym futerkiem jest szkielecik pokryty skórą. Ida dostałaś mojego maila?