Pixi odrabia wszystkie zaległości z okresu kiedy była chora. Mała biega, skacze. Po prostu szaleje, a kiedy chce zwrócić na siebie uwagę, szczeka. Małe AdHD. Sporo urosła. Już nie jest malutkim pikselkiem. Tylko te łapki, każda inna............i jeszcze katar.