Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. śliczny psiak! Przyszłam go pogłaskać..........
  2. byłyśmy z mała u lekarza. Kości w porządku, natomiast pojawiły sie przykurcze ścięgien. Łapy trzeba masować i prostować, żeby nie doprowadzić do zmian kostnych. Prawa łapa jest gorsza. Pixunia była bardzo grzeczna ani razu nie zapiszczała ani nie uciekała.
  3. Ja też dostałam tego maila. Skontaktowałam się z koleżanką. Kobieta ostatecznie chce zostawić Bolusia. Narobiła zamieszania i tyle:cool3:. Pani napisałam, że jeśli nie znajdzie innego psa, to pomogę jej coś znaleźć.
  4. Ja też nie mam pomysłu. W domu sześć zwierzaków i już więcej nie mogę.
  5. Jeszcze nie. Jest zdecydowanie lepiej ale pójdziemy do zaufanego. Trzeba zrobić prześwietlenie i zobaczyc co to jest.
  6. rude długowłose powoli zamieniają się w krótkowłose pręgowane i to jeszcze szczekające. I jak tu się połapać!
  7. Pixi odrabia wszystkie zaległości z okresu kiedy była chora. Mała biega, skacze. Po prostu szaleje, a kiedy chce zwrócić na siebie uwagę, szczeka. Małe AdHD. Sporo urosła. Już nie jest malutkim pikselkiem. Tylko te łapki, każda inna............i jeszcze katar.
  8. Nie da się na to patrzeć:-( Na kolanach trzymam Pixunię.............
  9. ratuje się konie, kozy. Czy ta biedna krowa ma skończyć tak jak żyła?
  10. Jakoś nie mogę tego wszystkiego ogarnąć;)
  11. Ta sunia ma jakieś otarcia na piersi?
  12. Czy dziewczyny pojechały do schronu?
  13. Sama radość! Kąpiel już ma z głowy:lol:
  14. Dziś mała trochę lepiej stawia łapkę ale cały czas utyka. Martwi mnie też jej siodełkowaty kręgosłup. Czy to zmiany krzywiczne?
  15. Biedactwo................:-( To jest straszny ból!
  16. ona jest spuchnięta ale bardziej wygięta. Mała cały czas jest jeszcze zasmarkana. Powinna byc dziś lub jutro odrobaczona ale nic nie dostałam z lecznicy.
  17. :lol:Ciociu Felu, poczułam się niezasłużenie wyróżniona.. A teraz zdjęcia łapki.......... [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2937/p1011039.jpg[/IMG] jest tak [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1480/p1011041.jpg[/IMG] bywa tak [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5479/p1011043g.jpg[/IMG] ale jest i tak. Mała w toalecie:lol:
  18. Oj to dobrze! Ta mała spędza mi sen z powiek. Na początku myślałam że utyka przez ranę ale teraz widzę,że to przez drugą łapkę. Ona nawet nie może siedzieć bo się przewraca.
×
×
  • Create New...