Pixi to typowo na kolankowa panienka. Kiedy siadam przy komputerze, kładzie się na moich stopach i jak tu jej nie wziąć na kolana? Zauważyłam, ze ma blizny na poduszkach tylnej łapki. Tak jakby odmrożenie.W ogóle ma bardzo zniszczone opuszki łapek, jak dorosły dużo biegający pies.