Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. GameBoy,czy wiesz co słychac u psiaka?
  2. Jestem, ale póki co mogę tylko popisać.Jak mi się polepszy..................
  3. Pixunia zmienia sierść. Zaczyna jej wyrastac ciemniejsza i bardziej ostra. Niemowlęcy puch znika, pewnie i mleczaki niedługo pójdą.
  4. Trzeba porozgłaszać wątek! Czy tam na miejscu można im zrobić jakieś schronienie?
  5. Ona zdecydowanie musi iść do świadomych ludzi a nie początkujących, bo wróci. Przez to, ze jest taka rozbiegana, trudno ją czegoś nauczyć.Przy tym to niesamowita przylepa.
  6. Na szczęście teraz chyba zaśnie. Położyła się, ale przed tym jeszcze zdążyła porozrzucać rzeczy odłożone do prania. Totalne ADHD!
  7. Kiedy patrzę na moją strasznie wkurzającą Pixi, która nie daje przez chwilę odpocząć i czytam takie wieści, to naprawdę bardzo się cieszę, ze jest z nami i że żyje i wychodzi na prostą.:loveu: Właśnie ściągnęła z krzesła moje spodnie i za pasek ciągnie po podłodze.:mad:czasami mam ochotę zrobić zdjęcie i pokazać co ten szczeniak wielkości ratlerka potrafi nabroić. Teraz ściągnęła pokrowiec z fotela!
  8. Tak mi strasznie przykro..........:-(
  9. znowu szczeniaki. Za tydzień ma byc już mróz.............
  10. Łapka ładnie sie goi. ale w dalszym ciągu łapy są krzywe. Mała jest bardzo ruchliwa ale mało sprawna. Lekarz zalecał dużo ruchu.
  11. Mi już niedługo zabraknie pomysłow do wymyslania imion. Kupiłam małej olej z wiesiołka na sierść. Sprawdzimy czy pomoże. Poprzednie tymczasy w porównaniu z Pixi , to były aniołki.Ta mała jeśli nie śpi to się drze, gania psy, ściąga i sika! Diabełek!!!!!!!!!!!!!!:cool3:
  12. Dziś przyszła dziewczyna mojego syna. Pixi , na jej widok schowała się za fotel i zaczęła warczeć. Zaniepokoiło mnie jej zachowanie. Ogon pod brzuchem. Przeziębionego i nieszczepionego szczeniaka boję się wypuszczać na podwórko a w domu dziczeje.
  13. Pixi ma bardzo kiepską sierść a dziś dostała łupieżu. Co z tym zrobić?
  14. biedactwo,kiepsko zaczęła zycie...............
  15. Biedna. Tak szybko chyba tymczas się nie znajdzie:shake:
  16. Pixunia ciągle jest zasmarkana. W nocy wydaje takie odgłosy aż się budzę. Biedna nie umie wysmarkać nosa. Dziś trochę kasłała.:shake: Mam nadzieję, ze to jednorazowo. Samopoczucie ma wspaniałe. Ta mała zapomniała jak się chodzi. Potrafi tylko biegać!:lol: Rana się goi!
  17. Diabełek i to uparty! Dom tylko u ludzi, którzy wiedzą jak z psami postępować. Żeby nie było tak jak z Malwinką-Tosią. Moje zwierzaki uciekają przed nią gdzie pieprz rośnie!
  18. Z tego wniosek, że tak!!!!!!!!!!!!!!:lol:
  19. Pixunia została zabrana ze schroniska w bardzo ciężkim stanie. Długo leżała w szpitalach i nie ruszała się. W międzyczasie pojawił się ropień na łapie i mała ciągle nie mogła chodzić, stąd te przykurcze. Ktoś znowu podmienił mi grzecznego psa z lecznicy na małego diabełka! Dziś usiłowałam masowac łapy krokodylowi;)
×
×
  • Create New...