Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. one tam są bez szans. Z ciepła do zimnego pomieszczenia.
  2. Pixi coraz wyraźniej podnoszą się uszy! Ciekawa jestem, czy jej koleżanka z lecznicy ma juz dom.
  3. Dobry wieczór Reksiu.........................
  4. Misio ma banerek!
  5. Oczywiście. W tej chwili jestem tylko obserwatorem.
  6. weszłam z konta mojej córci, oby ktoś się nim zainteresował!
  7. Po tej urynoterapii mam pralkę prania! Poproszę o kilka zgrzewek papieru toaletowego bo już nie wyrabiam........... Kiedy ta mała zmądrzeje? Kiedy skończy się zima? Kiedy ktoś ją zabierze? Oczywiście , ktoś kto pokocha tą małą awanturnicę!
  8. A może jakiś hotelik? Nie mozna mu pozwolić zginąć......
  9. Pixi jest większa niż była!;) Zaczynają jej stawać uszy. Ciotki tego nie zauważyły. Zaczęłam ją ostrzej strofować, bo energia ją rozpiera od środka. Pixi potrzebuje zainteresowania. Lubi zwłaszcza gonitwy. Kiedy nie mam czasu nia się zajmować biega sama za piłeczką, popychając ją nosem. W stosunku do obcych w pierwszym kontakcie jest nieufna ale po chwili chce się bawić. Moje koty są bardzo łagodne i nie chcą się z nią bawić, więc przed nią uciekają a ona je gania. Kiedy jest znudzona jest niemożliwa. Kiedy wracam z pracy, wtedy przez godzinę szaleje i to jest mały diabeł tasmański. Właśnie córka awanturuje sie na cały dom bo mała ściągnęła ręcznik i na niego nasikała. A córka się nim wytarła. Pozytywne jest to,że mniej szczeka.
  10. Nie mogę na nie patrzeć a tymczas mam zajęty!
  11. Reksiu, pokaż ze jesteś dzielny!
  12. A czy dom tymczasowy będzie brał jeszcze tymczasy? Bo taki dom to na wagę złota!
  13. Jakie one będą, chyba będzie wiadomo jak trafią do dobrych domów. Zostaną wykarmione i wyleczone. Pixi, ze schroniska w Ostrowi, trafiła do mnie maleńka a po miesiącu urosła kilkakrotnie.
  14. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/816/p1011125z.jpg[/IMG][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9563/p1011148g.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6567/p1011147.jpg[/IMG] Mądre zdjęcia Pixi
  15. Może trzeba zmienić coś w ogłoszeniach? Nikt nie dzwoni. Nie ma nawet [B]głupich[/B] telefonów. Pixi rośnie jak na drożdżach, trochę mniej szczeka ale potrzebny cierpliwy , mądry człowiek. Będą z niej psy!
  16. Reksio mieszka w lecznicy i tam nie może długo zostać. Jeśli nikt go nie weźmie zostanie uśpiony! Tak wywnioskowałam z wątku:shake:
  17. Mały tu ruch. Banerki, nie wiem. Trzeba wejśc na wątki. Wiem, że isadora7, od jamników. Ale inne też. Dużo osób robi.
×
×
  • Create New...