-
Posts
16165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by auraa
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Ale tu ruch! Dziś Pixi została zaszczepiona. Wcześniej przegryzła kabel od internetu. Dobrze, ze mam w domu fachowca......... -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Gdzieś uciekło zdjęcie, które juz było na wątku! Moze znowu sie pojawi?[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3161/p1011115.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8844/p1011132.jpg[/IMG] Kiedy przyszła, była mniejsza od Atosika a teraz! [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/189/p1011145.jpg[/IMG] Na razie tyle! -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Pixi bardzo urosła! Kiedy przyjechała była mniejsza od mojego 3kg. Atosika. Teraz jest już niewiele mniejsza od Freda. Takiego niedobrego szczeniaka jeszcze nie miałam:cool3: Kiedy nie śpi rozrabia. Nie mogę jej spuścić z oka bo wszystko gryzie dosłownie w sekundę. Oprócz swetra, poszło jeszcze kilka innych rzeczy, które zdjęłam z siebie i byłam w trakcie przebierania. Wczoraj toczyłyśmy walkę o wchodzenie na wersalkę. Pixi kładła się na swoje posłanie, zeby po minucie znów wskoczyć na wersalkę, tak było ze 20 razy. Kiedy już wydawało mi się, że została na posłaniu i zajęłam się swoją pracą Pixi po cichu wskoczyła na łózko i obgryzła poduszkę. Nie boi się moich zwierząt i nawet Fredowi wkłada pysk do miski, kiedy on je. Na jego warczenie odszczekuje się zajadle. Boję się, ze jego cierpliwość się skończy i Pixi dostanie porządną nauczkę. Powinna iść do domu bez innych zwierząt, bo zaden zwierzak z nią nie wytrzyma. Chyba, że młody, wesoły i pozytywnie nastawiony do wszystkiego co się rusza. Dziś znowu walczyłyśmy o wersalkę. Mała wskoczyła a moje polecenia miała dokładnie w nosie. Miałam w ręku niewielką szmatkę i trzepnęłam ja po tyłku raz a ona nic. Drugi, trzeci, czwarty, piąty a ona patrzy mi prosto w oczy spojrzeniem " No i co mi zrobisz?" W końcu łaskawie zeszła.:p Co z nią robić? Boję się, że nawet jesli ktoś ją adoptuje, to nie da sobie rady. I mała wróci. Gdyby było ciepło wyładowałaby swoją energię na dworze a tak szaleje w domu. [B]Ciotki co z nią zrobić, jakieś rady mądrego człowieka![/B] Przy tym jest wesoła, przylepna, ładuje się na kolana i wydaje strasznie śmieszne dźwięki. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
No to teraz inne zdjęcie![IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5571/p1011150i.jpg[/IMG] -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6262/p1011159.jpg[/IMG] Dzień dobry! -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Kiedy ona z pleneru ucieka szybciej, niż ustawa przewiduje:lol: -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cicho? Czy mam zrobić Pixi nowe zdjęcia? Nikt nie dzwoni a potworek szaleje! co ze szczeniakami,które zostały w schronie? -
Dwa krasnale marzną na opuszczonej budowie....
auraa replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy kubraki to dobry pomysł. Jeśli nigdy nie miały na sobie kubraka, różnie mogą zareagować. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Co za pogoda! Biedne te szczeniaki w schronie. A mała w domu szaleje!!!!!!!!!!! -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
auraa replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Co słychać u małego? Ciekawe jak teraz wygląda? -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Dziś nauczyła się wchodzić na fotel! Już nic się nie uchowa! -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
To moze cioteczki podrzucą po sweterku, żeby mała się nie nudziła.:cool3: Miałam go założyć do pracy ale w ostatniej chwili zrezygnowałam i zostawiłam na stole bo się spieszyłam. Skubana pogryzła cały przód. A jest przecież mała tylko te łapy takie długie. -
Dwie mikro sunie, potrzebują natychmiastowj pomocy! Ok. Płocka
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co napisać. Koleżanka nie ma kontaktu z ludźmi u których są lub były sunie. Ludzie nie odbierają telefonu. W ostatnich dniach całe dnie spędza w lecznicy, u jej psa podejrzewają zapalenie trzustki. Jest załamana i zniechęcona. Trzymajcie kciuki już nie wiem za kogo. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Nikt w sprawie Pixi nie dzwoni! Ta małpa dziś pogryzła mój ulubiony sweter. Zrobiła się taka wysoka, że wszystko ściąga. Jak stanie na dwóch łapach sięga już do blatu stołu! Mam w domu potwora i to nie ciasteczkowego!:p -
Dwie mikro sunie, potrzebują natychmiastowj pomocy! Ok. Płocka
auraa replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Sytuacja suczek sie nie zmieniła. Koleżanka zwątpiła jednak czy uda im się pomóc. -
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
auraa replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
szkoda,że nie mozecie usłyszeć jej szczekania!