Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Z Kabelka ? Ja zrobione przeze mnie wgrywam przez blututha. A przesłanych do mnie nie wiem jak.
  2. Dlaczego nikt nie zagląda do szczeniaków?:cool3:
  3. Ale tu ruch! Dziś Pixi została zaszczepiona. Wcześniej przegryzła kabel od internetu. Dobrze, ze mam w domu fachowca.........
  4. Gdzieś uciekło zdjęcie, które juz było na wątku! Moze znowu sie pojawi?[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3161/p1011115.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8844/p1011132.jpg[/IMG] Kiedy przyszła, była mniejsza od Atosika a teraz! [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/189/p1011145.jpg[/IMG] Na razie tyle!
  5. Pixi bardzo urosła! Kiedy przyjechała była mniejsza od mojego 3kg. Atosika. Teraz jest już niewiele mniejsza od Freda. Takiego niedobrego szczeniaka jeszcze nie miałam:cool3: Kiedy nie śpi rozrabia. Nie mogę jej spuścić z oka bo wszystko gryzie dosłownie w sekundę. Oprócz swetra, poszło jeszcze kilka innych rzeczy, które zdjęłam z siebie i byłam w trakcie przebierania. Wczoraj toczyłyśmy walkę o wchodzenie na wersalkę. Pixi kładła się na swoje posłanie, zeby po minucie znów wskoczyć na wersalkę, tak było ze 20 razy. Kiedy już wydawało mi się, że została na posłaniu i zajęłam się swoją pracą Pixi po cichu wskoczyła na łózko i obgryzła poduszkę. Nie boi się moich zwierząt i nawet Fredowi wkłada pysk do miski, kiedy on je. Na jego warczenie odszczekuje się zajadle. Boję się, ze jego cierpliwość się skończy i Pixi dostanie porządną nauczkę. Powinna iść do domu bez innych zwierząt, bo zaden zwierzak z nią nie wytrzyma. Chyba, że młody, wesoły i pozytywnie nastawiony do wszystkiego co się rusza. Dziś znowu walczyłyśmy o wersalkę. Mała wskoczyła a moje polecenia miała dokładnie w nosie. Miałam w ręku niewielką szmatkę i trzepnęłam ja po tyłku raz a ona nic. Drugi, trzeci, czwarty, piąty a ona patrzy mi prosto w oczy spojrzeniem " No i co mi zrobisz?" W końcu łaskawie zeszła.:p Co z nią robić? Boję się, że nawet jesli ktoś ją adoptuje, to nie da sobie rady. I mała wróci. Gdyby było ciepło wyładowałaby swoją energię na dworze a tak szaleje w domu. [B]Ciotki co z nią zrobić, jakieś rady mądrego człowieka![/B] Przy tym jest wesoła, przylepna, ładuje się na kolana i wydaje strasznie śmieszne dźwięki.
  6. No to teraz inne zdjęcie![IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5571/p1011150i.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6262/p1011159.jpg[/IMG] Dzień dobry!
  8. Kiedy ona z pleneru ucieka szybciej, niż ustawa przewiduje:lol:
  9. Co tu tak cicho? Czy mam zrobić Pixi nowe zdjęcia? Nikt nie dzwoni a potworek szaleje! co ze szczeniakami,które zostały w schronie?
  10. Nie wiem czy kubraki to dobry pomysł. Jeśli nigdy nie miały na sobie kubraka, różnie mogą zareagować.
  11. Co za pogoda! Biedne te szczeniaki w schronie. A mała w domu szaleje!!!!!!!!!!!
  12. Co słychać u małego? Ciekawe jak teraz wygląda?
  13. Ciotki, a nie macie innej mozliwości kontaktu? Przecież wcześniej nie kontaktowałyście się przez dogomanię! Szkoda suni...
  14. Dziś nauczyła się wchodzić na fotel! Już nic się nie uchowa!
  15. To moze cioteczki podrzucą po sweterku, żeby mała się nie nudziła.:cool3: Miałam go założyć do pracy ale w ostatniej chwili zrezygnowałam i zostawiłam na stole bo się spieszyłam. Skubana pogryzła cały przód. A jest przecież mała tylko te łapy takie długie.
  16. jAK SIĘ WSTAWIA ZDJĘCIA Z TELEFONU, TE OTRZYMANE? jA NIE POTRAFIĘ
  17. Nie wiem co napisać. Koleżanka nie ma kontaktu z ludźmi u których są lub były sunie. Ludzie nie odbierają telefonu. W ostatnich dniach całe dnie spędza w lecznicy, u jej psa podejrzewają zapalenie trzustki. Jest załamana i zniechęcona. Trzymajcie kciuki już nie wiem za kogo.
  18. Nikt w sprawie Pixi nie dzwoni! Ta małpa dziś pogryzła mój ulubiony sweter. Zrobiła się taka wysoka, że wszystko ściąga. Jak stanie na dwóch łapach sięga już do blatu stołu! Mam w domu potwora i to nie ciasteczkowego!:p
  19. zapisuję sobie. Dziś miałam wiadomość, że ludzie z Warszawy szukają bokserkowatego szczeniaka.
  20. Sytuacja suczek sie nie zmieniła. Koleżanka zwątpiła jednak czy uda im się pomóc.
  21. Tragedia......... Zaczęłam w pracy zbierać jakieś koce, i inne tego typu rzeczy. Ale co to da:shake:
  22. szkoda,że nie mozecie usłyszeć jej szczekania!
  23. No to teraz zapraszam na watek szczeniaków i podziwiania zdjęć Pixuni. Właśnie obgryza skórzaną kamizelkę mojego męża. Muszę ją ratować! Kamizelkę!
×
×
  • Create New...