Powiem szczerze, gdyby to nie było koniecznością, byłabym przeciwna sterylkom. To jest bardzo poważna operacja. Jedna z najbardziej rozległych na organizmie. Bardzo się boję sterylek i ewentualnych komplikacji. U mojej przedostatniej tymczasowiczki, problemy pojawiły się 10 dni po zabiegu. Maltuniu, trzymaj się mocno!!!!!!!!!