Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Dzięki mysza. Martwię się,żeby nie wpadł pod samochód. Jeśli mieszkają przy trasie Warszawa - Mińsk Maz. To tam jedzie samochód za samochodem.
  2. Niedobrze! Boluś musi znaleźć nowy dom! Ludzie mieszkają przy bardzo ruchliwej ulicy a Boluś ucieka! Pani bardzo się martwi ,że pies wpadnie pod samochód. Lub pogonią go sąsiedzi. Wszystko jest w porządku, Boluś jest łagodny, wszystkich zaakceptował i tylko te ucieczki. Musiałby być przywiązany do budy a tego ludzie nie chcą robić. Nie mogą też zrobić podmurówki pod całym ogrodzeniem. Dziur nie ma a Boluś wybiega na ulicę. Pani zadzwoniła z prośbą o szukanie nowego domu. Do tego czasu może zostać u nich. [SIZE=5][COLOR=Red][B]Proszę o pomoc w ogłoszeniach![/B][/COLOR][/SIZE]
  3. Przecież psy z padaczką żyją po kilkanaście lat. Malizno trzymaj się!
  4. dzień dobry prosiaczku. Nikt cię nie odwiedza.
  5. A w jakim stanie są psiaki ostatnio zabrane ze schroniska?
  6. Beznadzieja! Nawet przed wyjazdem nie będa mieli czasu popłakać. Nie uwierzę,że ta kobieta będzie w Szwecji myślała o losie suczki tu w Polsce. Dziewczyny, wysyłałyście PW. Ten stosunek do kotów, znacznie ogranicza ilość domów.:shake:
  7. Franusiu, jesteś taki przytulankowy. Trzymam mocno kciuki!
  8. Powiem szczerze, gdyby to nie było koniecznością, byłabym przeciwna sterylkom. To jest bardzo poważna operacja. Jedna z najbardziej rozległych na organizmie. Bardzo się boję sterylek i ewentualnych komplikacji. U mojej przedostatniej tymczasowiczki, problemy pojawiły się 10 dni po zabiegu. Maltuniu, trzymaj się mocno!!!!!!!!!
  9. czy naprawdę nikt z rodziny nie może zapewnić psu opieki? Gdzie był ogłaszany?
  10. Rzeczywiście ruch na tym wątku. Neris, moze gdyby więcej zdjęć, było by większe zainteresowanie. Wiem, że łatwo pisać ale nie wiem co poradzić.
  11. Nie, dom nie jest sprawdzony. Moja tymczasowiczka już w lipcu poszła do domu. Od pani otrzymałam dwa maile. Nie wiem w jakiej dzielnicy mieszka. W mailu jest nr telefonu, zadzwoń.
  12. Agnieszko, skontaktowałaś się z tą Kobietą?
  13. Znowu jakieś maleństwa?
  14. Aga ,co Ty piszesz? Skąd tyle psów?
  15. wet, powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Moim zdaniem finansowej!
  16. Biedny. Taki ładny a przez te łapy ma ciężki start........
  17. Przez 5 lat nie byli z psem u lekarza? A teraz tez nie widzą potrzeby? Czy pies został odebrany?
  18. Czy wsród szczeniaków jest jamnikowata czarna podpalana sunia?
  19. Oskarku, ja niestety mogę cię tylko pokazywać światu.
×
×
  • Create New...