Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. oj brać, brać!
  2. czekam na relację po spotkaniu:lol:
  3. [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1750/p1010014ep.jpg[/IMG] Tu widać jakie one są małe..........
  4. [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/3039/p1010020h.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5802/p1010024z.jpg[/IMG] zdjęcia z soboty.
  5. pieski są same na działce. Pani jeździ tam na weekendy z Warszawy. Podaję mój nr telefonu 609677067
  6. Nie wiem kto dał to ogłoszenie. Nie mogę znaleźć już wychodzę do pracy.
  7. Nie ma takiego numeru...........
  8. [COLOR=red][B]Na anonse ogłoszenia Jest zły nr. telefonu do kontaktu![/B][/COLOR]
  9. Byłam u maluchów w niedzielę. Obszczekały mnie na dzień dobry a potem była juz tylko radość. Nie urosły i pewnie nie urosna już więcej. Przecież ludzie lubia małe kudłate pieski. A tu cisza!:shake:
  10. wątek zamiera! Nikt nie podziwia Foksi. A ta rządzi, jak to baba!
  11. [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3038/dsc04391600x1200.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/296/p1011448i.jpg[/IMG] cała gromadka! Atosik, Fredzio na górze, Foksia i Kenzo! [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/3203/p1011445.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1728/p1011440n.jpg[/IMG]
  13. Z Sochaczewa w okolice Mińska jest kawał drogi.:shake: Psiaki nie są głodne, ( facet przez siatkę podaje im pokarm) natomiast dłuższy kontakt z człowiekiem mają tylko w weekendy. Ze względu na kotkę, która się ich panicznie boi nie są wpuszczane do domu. Zresztą w domu jest kapitalny remont . Deski, gwoździe itd. Psiaki potrzebują domu a co za tym idzie zmasowanej kampanii ogłoszeniowej. Nie były u weterynarza. Nie są zaszczepione. Są zabezpieczone przed pchłami i kleszczami, których miały mnóstwo! Koleżanka finansowo już nie daje rady. cały czas dokarmia wiejskie koty, które z założenia mają się wyżywić same i psy niby mające opiekunów. Ja nie mam pojęcia kiedy tam teraz pojadę.
  14. Kiedy Misio będzie już w swoim domu?
  15. Nic! Cisza!:shake:
  16. Maluchy się przypominają! Jutro postaram się zrobić im nowe zdjęcia.
  17. Jej problemem jest zazdrość i łakomstwo!:p poza tym to kochana sunia. Najlepiej by było, gdyby była jedynym zwierzakiem w domu. Wtedy była by idealna:lol:
  18. Myśle, że tak. W lecznicy i zoologicznym na pewno!
  19. dziś odpukać bez wojny......................
  20. Dziś Foksia sie popisała. :cool3: Najpierw była awantura z Kenzem a potem rozdzielałam ja z moim Fredem. Nic dziwnego, ze po wyjściu ze schroniska tak dobrze wyglądała. Jej współlokatorki były za to chyba głodne. Żadnej nie dopuściła do miski. Jedzenie ponad wszystko! Teraz się biedulka boi bo przyszła burza.
  21. Dobry wieczór! Kto pomoze? Koleżanka musi jeździć tam co tydzień i rezygnować z wcześniejszych planów. Mieszka w Warszawie a psy daleko!
  22. czekam na same dobre wiadomości! Misio nie wie co go czeka!
  23. Amik jest wielką przylepą. Toluś jest mądrzejszy i bardziej posłuszny! Komu przylepa albo mądrala?
×
×
  • Create New...