-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Puszeczek to naprawdę jeszcze dziecko... Przed chwilą wywabił mnie uporczywym szczekaniem, do ogrodu. Pozostałe psy cicho,a mały szczeka i szczeka... Okazało sie że tak zajadle atakował biednego trzmiela,który lazł po chodniku... Poza tym Puszeczek dalej "nosi się " na biało. Wysiadła nam kosiarka,w ogrodzie trawa po pas.Puszka mało co widać a jak już się wyłania z owej dżungli, to cały w dmuchawcach. Sierść ma jak wata.Wszystko się do niego klei. Bywało,że wracał do domu ze ślimorami wplątanymi w podwozie... Jutro czeka nas finał leczenia zębola.Będzie miał piękną plombę. A w przyszłym tyg. chyba fryzjer?. Jeszcze to przemyślę,czy oby to nie za duży stres będzie dla malucha... -
[quote name='majqa']Dorotko, odpowiednikiem rimadylu, a po ludzkiej cenie jest scanodyl. Nie wszyscy weci, nie chcąc urazić Twojego, informują o tym właściciela. Polecam ten lek, wypróbowany na psach pod moją opieką, skutek fenomenalny. To prawda co pisze Majga. Jest jeszcze ludzki odpowiednik powyższych leków - Movalis, na którym prowadziłam kilka miesiecy mojego psa.Podpowiedział mi to mój wet. Nie wiem czemu leki wet. są takie drogie ? Widać firmy farmaceut. żerują na naszych uczuciach...
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekamy...czekamy.... Niech sie Spajki pięknie prezentuje...! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Takie kudłate piekności ...i bez domu...!? -
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ja Bolka widziałam tylko raz. W schronie.... Wygladał,jakby był martwy....To była totalna rezygnacja... A teraz taka przemiana..! -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pewnie przerażone maleństwo.... Kto to widział takie cudo w...budzie.? Spajki byłby ozdobą każdego łóżka ! -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hej basia Bonnnie...!!! też go wypatrzyłaś...? Prawda że podobny do mojego Puszka z Zywca.? -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Takie cudaki naprawde sie podobają....! O mojego Puszka była prawie bitwa..! -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
togaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam od 3 m-cy identyczne cudo z Zywieckiego schroniska. I tez po wypadku samochodowym. To naprawde jest pies jednego człowieka. A kochać potrafi nad życie..... Będę maluchowi kibicowac, by trafił jak najszybciej na własciwy domek... -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Zeby chociaż tymczas...byłoby mniej długów... -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Pepino tez mnie rozbawił... Wchodze do pokoju a posłanie Puszeczka i on sam - cały w bieli.... Dorwał gdzieś świeżo kupione opakowanie płatków kosmetycznych.... W domu remont,na dworze leje...dziecko się nudzi ...... -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Puszeczek vel Pepi jest naprawdę wyjątkowy... Pare dni temu zdejmowałam z ogrodowej suszarki pranie i gdzies po drodze do domu zapodziała się moja skarpeta. Jakie było moje zdumienie,gdy wczoraj Puszeczek przyniósł mi ją w prezencie i położył "u stóp". Bywa też że Puszeczek ma napady zbieractwa.... Na jego poduszeczce znajduje różne różności...rekawice ogrodowe,plastikową doniczkę,,szczotke do butów......itp Sroka jakas ,czy co..? Kieł malucha został odnerwiony i założony został fleczer. Za tydzień drugi etap .Puszeczek żle znosi znieczulenie.Trudno mu po takim zabiegu dojść do siebie. Nie mam pojęcia jak on zniósł tą 3 godzinna operacje ortopedyczną...? Kochane maleństwo...;) -
Cichutko u Lumpa...?!
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kto zwróci uwagę na Kubusia? -
Jasiu...rudzielcu prześliczny...! Komu złamiesz serce...?
-
Paleta to dobry pomysł, ale nie w "stanie czystym". Są duże luki między deseczkami,a przecież kołdra nie będzie grzecznie na niej leżeć... Trzeba by owe luki uzupełnić i zrobić cos w rodzaju podestu,a to obawiam się przekracza możliwości wolontar. No i czy taki" mebel"zmieści sie do klatki ? Gdyby jednak ktoś miałby możliwość zmodernizowania i przewiezienia palety, to mam takową...
-
Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!
togaa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Ja myślę że pańcia sama wybierze dla jamnisi domek najlepszy z najlepszych, tak więc pozostaje nam tylko kibicowanie.....