-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Pinczerka! to nic,ja folię kupię a plakaty rozwieszę jak sie pogoda poprawi.Jeśli możesz je przekazać na niedzielnym spacerku p.Irenie to je sobie od niej odbiorę.Chyba że masz inny pomysł? -
Witam sympatyków szpicowatych!!!! Ale żeście mnie zaskoczyli!!!! Wcześniej szpic niemiecki,teraz samojedki..... Miałam przyjemność się z Wami spotkać na Błoniach i w Sferze../jestem kuzynką p.Ireny z niedzielnych Spacerów/ A zaskoczona jestem dlatego ,że w domu od 10 lat mam sunię szpica wilczego! Niestety,też z dysplazją.Całe szczęście że nie miałam nigdy planów hodowlanych i jestem pełna szacunku dla "kadziumy"że mimo iż FIALKA jest tak urodziwym psem,poddała ją sterylizacji. Naprawdę,moje uznanie jako do hodowcy.Rzetelnego hodowcy !!! A co do Waszych białasków,to mając już wcześniej szpiculę wiecie juz o nich wszystko....Ja też jestem nimi zachwycona....Szpicami ogólnie. Zresztą nasz Puszek /teraz Pepi/ z żywieckiego schronu zakochany jest w naszej kudłatej...Nie bardzo mogę określić jakie ich łączą relację...Czy Toga dla Pepina to kobieta życia czy mamusia...:razz: W każdym razie tworzą piękną parę... A.... co do instynktu łowieckiego,to mimo że o szpicach wilczych pisze się że są go pozbawione,nasza szpicula ma na swoicm koncie śmierć dwóch sąsiedzkich kotów i ptaszków-podlotów.A mieszka z kotami od dziecka..!!! Zgaga jedna!!!
-
Orześ musi byc boski, bo to jest prawie,prawie albo nawet całkiem - szpicek!!!! A wszystkie szpicki są cudowne!!!! Wiem cos o tym!
-
************
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
togaa replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Bubu! jakie ma Kubuś długi... Za ile miesięcy zalegacie z opłatami??? To jest tak śliczny piesiu ,że niemożliwe żeby nie znalazł domu????? Może by ktoś wydrukował plakaciki ?/takie jak tej wiosny robiłyście/. Porozwieszam po okolicy...! -
Witam sympatyków szpicowatych!!!! Ale żeście mnie zaskoczyli!!!! Wcześniej szpic niemiecki,teraz samojedki..... Miałam przyjemność się z Wami spotkać na Błoniach i w Sferze../jestem kuzynką p.Ireny z niedzielnych Spacerów/ A zaskoczona jestem dlatego ,że w domu od 10 lat mam sunię szpica wilczego! Niestety,też z dysplazją.Całe szczęście że nie miałam nigdy planów hodowlanych i jestem pełna szacunku dla "kadziumy"że mimo iż FIALKA jest tak urodziwym psem,poddała ją sterylizacji. Naprawdę,moje uznanie jako do hodowcy.Rzetelnego hodowcy !!! A co do Waszych białasków,to mając już wcześniej szpiculę wiecie juz o nich wszystko....Ja też jestem nimi zachwycona....Szpicami ogólnie. Zresztą nasz Puszek /teraz Pepi/ z żywieckiego schronu zakochany jest w naszej kudłatej...Nie bardzo mogę określić jakie ich łączą relację...Czy Toga dla Pepina to kobieta życia czy mamusia...:razz:??? W każdym razie tworzą piękną parę... A.... co do instynktu łowieckiego,to mimo że o szpicach wilczych pisze się że są go pozbawione,nasza szpicula ma na swoicm koncie śmierć dwóch sąsiedzkich kotów i ptaszków-podlotów.A mieszka z kotami od dziecka..!!! Zgaga jedna!!!
-
Dopiero teraz trafiłam na ten wątek..... Świetny pomysł z bannerkami!!!!! Pinczerka,akzs - Wasze zdjęcia plenerowe są naprawdę zachwycające. To artystyczne prace,godne wystawy.... Nie mówiąc o rewelacyjnych psich portretach.Nie wiem naprawdę, jak Wam sie one udają. Przecież psiule są w ciągłym ruchu,zwłaszcza podekscytowane spacerem. Gratulacje!!!!
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wciąż cieszymy sie naszym Pepelem... To naprawdę cudowne,móc obserwować relacje w stadzie... Ktoś,kto ma tylko jednego psa, wiele traci. Pepi jest b.młodziutkim psem.Dziecko prawie...W głowie mu zabawy,szaleństwa w ogrodzie...Niestety,moje psy są od niego starsze i żadne z nich kumple do zabawowego biegania.. Totez Pepi zaczął gonić koty..Nasze domowe..A że jest ich trzy,więc jest w czym wybierać.... Choć nie całkiem,bo kot Dudi pobiegnie parę metrów i ... kładzie się na trawie i ma w nosie zaczepki Pepina... Jedna z moich suczek jest specjalistką od łapania i przynoszenia piłeczek.Pepi kiedyś przygladal się zabawie i starał się zrozumieć reguły gry. Szybko pojął o co chodzi.Ale wprawdzie dobiegał do piłeczki,to przynoszenie jej z powrotem już go nie bawiło.Krok,dwa...a potem ją porzucał i zadowolony przybiegał do mnie bez niej..! Ale nadal ulubionym zajęciem Pepina jest wynoszenie z domu skarpet i bielizny domowników.Dzisiaj siedząc na leżaku zdjęłam skarpetki.Pepi przeniósł je 3 metry dalej,położył się obok nich i warczał na każdego kto próbował się zbliżyc do jego skarbów.Terrorysta jeden.. Bardzo,bardzo jest kochany i prześliczny w tych swoich odrastających lokach.A apetyt ma jak smok.Muszę uważać,żeby za bardzo nie nabrał ciałka.Cudeńko!!!!:loveu: -
Oj! potrzebne znowu Wasze wsparcie, bo u p.Ireny kolejna bieda na leczeniu... Tym razem półdzikie,chore kocisko.Cudem przez nią złapane,umieszczone w lecznicy a teraz jest na rekonwalescencji w pokoju za scianą Reksia.... Tak więc aktualnie na stanie u p.Ireny jest 5 psów i 3 koty....... Więc musi być z finansami krucho i dobrze by było by przynajmniej Reksiu już nie obciążał budżetu.....
-
Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!
togaa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Oby jak najwięcej takich historii na dogo.... z happy endem...:lol: -
Pieknie jest...! Żyć się chce...:multi::multi:
-
Bubu! może zamiast Rimadylu zafundowac Mopkowi Scanodyl ?To samo,a tańsze.... A ludzkim odpowiednikiem obydwu leków jest ludzki Movalis...Cenowo nie do porównania z weterynaryjnymi.. Firmy farmaceutyczne żerują niestety na naszych uczuciach i niebotycznie widnują ceny leków wet. ... Mopek nie jada żadnej suchej karmy??? Yorija wspominała coś,że Gosia zamierza Mopkowi gotować...? To oczywiste,że gotowane jedzonko bedzie mu lepiej smakować, ale wtedy konstystencja i ilość kupali zawsze jest nieprzewidywalna,co w sytuacji Mopka jest ważne. Przy suchej karmie wiadomo...im karma z wyższej pólki,tym kupale mniejsze i zwarte... Fajnie by było,gdyby jakaś sucha mu podeszła...
-
[quote name='tomcug']Żabunia też szuka wspaniałego domu.[/quote] Najlepiej,żeby odnalazł się jej prawdziwy domek... I tak szczęściara z niej że nie wylądowała w schronie....
-
[quote name='Witokret']No normalnie skandal - żeby takie maleństwo, taki okruszek nie mógł znaleźć dla siebie nawet kawałeczka podłogi :mad::mad::mad: Gdybym nie była zapsiona po uszy jeszcze dzisiaj bym po niego pojechała...[/quote] Mi też się to w głowie nie mieści.....!!!
-
Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!
togaa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Szpilka!!!! Aż się boję cieszyć, w obawie że Bercia znowu jakis numer wywinie.... Tosie zeżre,albo coś gorszego.... Odczekam z tą radościa........;);) -
No bo jej historia potoczyła sie w zupełnie innym kierunku niżby się to na początku wydawało....
-
W dodatku Bella to duży pies,schorowany...Utrzymanie jej będzie dużo droższe niż przecietnego psa....
-
Takie maciupeństwo to naprawdę w domu nie wadzi.. To sama radość i szczęście.... Mam z dogo./na tymczasie :razz: / od lutego podobną ślicznotę w wersji black i nacieszyć się nim nie mogę...!!!:multi:
-
Hund! Co u Belli i jak jej finanse..?
-
Nikt nawet nie spojrzy na Jasia....?
-
Uśmiechy raczej po 19 lipca...Jak wujek Zmysł wróci na forum... Ale szukanie cudnego domku dla Żabci, wciąż aktualne...
-
Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!
togaa replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Może to niewielka pociecha,ale nadmień p.Ani,że wiele osób na dogo.interesuje się losem Berci,że szukamy jej domu i w sumie to p.Ani współczujemy,bo obie i p.Ania i Bercia są w trudnej sytuacji.... -
No, jakies mieszane mam uczucia, bo domek wydaje sie calkiem fajny... "W górę",to tak jakby sie Żabcię stamtąd wykopywało...